Клуб 200К - Теребеньки

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Все про банківські послуги: відкриття поточних рахунків для фізосіб, СПД та юридичних осіб, розрахунково-касове обслуговування (РКО), клієнт-банк, інтернет-банкінг, комунальні платежі населення, отримання готівки та інші послуги.
  #<1 ... 5859606162 ... 676>
Повідомлення Додано: Нед 02 кві, 2023 08:49

Доьрого. Прощу підказку.
Є конвертдепо у Приваті. Пробую відмінити пролонгацію (вже менше 30 днів до завершення) , питає карту, куди кинути гроші. Карти в дол по факту нема (та і треба мабуть КДВ , а не універсалка) . Відкрити поки що можливості теж нема. Не зможу зняти пролонгацію??
Сума 2.6к віддається відразу, без розбивки?
Hotab
 
Повідомлень: 11532
З нами з: 15.02.09
Подякував: 626 раз.
Подякували: 2200 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Нед 02 кві, 2023 09:01

  Hotab написав:Доьрого. Прощу підказку.
Є конвертдепо у Приваті. Пробую відмінити пролонгацію (вже менше 30 днів до завершення) , питає карту, куди кинути гроші. Карти в дол по факту нема (та і треба мабуть КДВ , а не універсалка) . Відкрити поки що можливості теж нема. Не зможу зняти пролонгацію??
Сума 2.6к віддається відразу, без розбивки?

Прямо в апликухе Привата открываете Диджитал карту для выплат в долларах и отменяете пролонгацию с выплатой на нее. Потом заберете кеш в кассе.
По сумме - заказать в апликухе дает 2700. Заказали на нужное отделение на определенную дату. В меню это Сервіси - Послуги - Замовлення готівки
ramaz
 
Повідомлень: 650
З нами з: 12.07.17
Подякував: 124 раз.
Подякували: 120 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 02 кві, 2023 10:34

  ramaz написав:
  Hotab написав:Доьрого. Прощу підказку.
Є конвертдепо у Приваті. Пробую відмінити пролонгацію (вже менше 30 днів до завершення) , питає карту, куди кинути гроші. Карти в дол по факту нема (та і треба мабуть КДВ , а не універсалка) . Відкрити поки що можливості теж нема. Не зможу зняти пролонгацію??
Сума 2.6к віддається відразу, без розбивки?

Прямо в апликухе Привата открываете Диджитал карту для выплат в долларах и отменяете пролонгацию с выплатой на нее. Потом заберете кеш в кассе.
По сумме - заказать в апликухе дает 2700. Заказали на нужное отделение на определенную дату. В меню это Сервіси - Послуги - Замовлення готівки

Еще как вариант, не открывать диджитал карту, не отменять пролонгацию - НО прийти в ОБ в указанное время снятия депо в приложении, предварительно заказав валюту на один из этих дней.
Выдача 2600 без разбивки, если хвостик - то разбить на 2600+хвостик.
2670 с % за один подход снять реально.
FinTech
Аватар користувача
 
Повідомлень: 706
З нами з: 01.10.22
Подякував: 4 раз.
Подякували: 204 раз.
 
Профіль
26
Повідомлення Додано: Нед 02 кві, 2023 11:46

  Alien написав:
  Snower написав:Доречі, звісно такий ризик є і у системних банках, але значно менший.

Поясніть яки ви вимірюєте ризик у такому випадку. Більший, менший. Це скільки? Який по вашому був ризик у Айбанку? Більший ніж наразі у Альянсі? Востоку?
А наприклад Прокредит банк не віднесено до "системно важливих" (КредіАгріколя теж там до березня не було) - то ви вважаєте що ризик отримання депо у Прокредиті через фонд вищий ніж у "системно-важливому" Сенсі з його відстороненими від участі у керівництві акціонерами, що знаходяться під санкціями?

Мені здалося, що Ви не стільки питаєте, скільки намагаєтесь заспокоїти себе, доводячи, що "нічого страшного не сталося".
Я відповім на Ваше питання: ризик у Прокредиті менший, ніж у Сенсі.
Та я б не порівнював Сенс... із Альянсом :) Просто не треба.
Искатель
 
Повідомлень: 6165
З нами з: 22.02.16
Подякував: 1016 раз.
Подякували: 4834 раз.
 
Профіль
6
13
2
Повідомлення Додано: Нед 02 кві, 2023 11:56

Re: Клуб 100к - валютные депозиты за гривну

после дельты все эти мифы про системность одно самоуспокоение.
mephala
 
Повідомлень: 9069
З нами з: 07.04.14
Подякував: 333 раз.
Подякували: 1025 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 02 кві, 2023 12:44

  mephala написав:после Дельты все эти мифы про системность одно самоуспокоение.
плюсую!
это чисто самообман.
flysoulfly
 
Повідомлень: 4638
З нами з: 13.01.09
Подякував: 1575 раз.
Подякували: 254 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 02 кві, 2023 12:57

  ihorsic написав:А хто розглядає варіант перекидки € в $ через соц депо?

навіщо? сходіть в обмінник і переверніться.
А ще краще на форекс.
ScaryBee
Аватар користувача
 
Повідомлень: 444
З нами з: 27.06.22
Подякував: 139 раз.
Подякували: 42 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 02 кві, 2023 13:10

  flysoulfly написав:
  mephala написав:после Дельты все эти мифы про системность одно самоуспокоение.
плюсую!
это чисто самообман.

Я б сказав навіть не після Дельти, а ще після АК АПБ "Україна", якщо хтось пам'ятає, що то був за банк. Певний час (причому достатньо довго) він мав розгалуженішу мережу відділень ніж приват, поступаючись лише Ощаду - відділення "Ураїни" були у кожному обласному, у кожному райцентрі, у кожному місті обласного підпорядкування + достатньо багато по селах. Так у ті часи не було введено ще поняття "системно важливий банк" по формі, але банк "Україна" був таким наприкінці 90-х по суті. І саме в контексті цього банку вперше в Україні була застосована приказка "Too big to fall". Чи треба нагадувати, що був час коли іноземні фінансові структури відмовлялись давати Україні гроші під гарантії НБУ, але давали під гарантії банку "Україна"? І хоча банк дуже довго намагались врятувати, ввели у 2000 році тимчасову адміністрацію - тим не менше в липні 2001 почалась ліквідація банку.
Alien
 
Повідомлень: 2451
З нами з: 12.01.20
Подякував: 72 раз.
Подякували: 722 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 02 кві, 2023 13:32

Re: Клуб 100к - валютные депозиты за гривну

  Искатель написав:Мені здалося, що Ви не стільки питаєте, скільки намагаєтесь заспокоїти себе, доводячи, що "нічого страшного не сталося".

Хм. Ви мабуть про таке поняття як риторичні питання не чули? І чесно кажучи не зрозумів до чого тут виділене. Заспокоїти себе у чому? Сталося що? Мене не було в Айбоксі, а більше із процитованої вами частини мого повідомлення більше в принципі "нічого... не сталося".
Щодо ризику - на мій погляд наразі не існує в Україні достатньо ефективна система яка могла б у підсумку дати об'єктивний показник, що б показав у якомусь числовому виразі ризик конкретного банку. І лише тоді можна було б порівнюючи ці показники якось порівнювати і казати що у Прокредиті ризик більший а у Сенсі менший чи навпаки.
Допоки такої системи не існує - усі намагання порівнювати ризики різних банки між собою не варті нічого. Якраз Айбокс (а трохи раніше Січ) - яскравий приклад того, що НБУ може пустити "під ніж" банки, які за своїм фінансовим станом можуть виглядати цілком пристойно. І ось цей ризик - не здатна наразі оцінити жодна із існуючих систем оцінки ризику. Тому усі балачки про те ризик більший чи менший - виключно суб'єктивна оцінка саме того хто про це говорить. Комплексну картину по банку в розрізі усіх існуючих ризиків, якщо хтось і має - то хіба що підрозділ пруденційного нагляду НБУ - але ця інформацію має певні грифи секретності тому широкому загалу не доступна.
Особисто для себе (як думаю і більшість форумчан) я по кожному банку визначаю ризик на основі тих суб'єктивних відомостей, що мені доступні. І ризик цей має усього 2 оцінки - "прийнятний" і "не прийнятний". В залежності від тієї чи іншої оцінки (виключно своєї власної і суб'єктивної) я і приймаю рішення довіряти банку свої заощадження чи ні. Причому моя оцінка може бути незрозуміла стороннім - наприклад я не понесу заощадження у приват, але поніс в ряд "зелених" банків (не усіх бо там теж є такі ризик, по яким для мене є "не прийнятним"). Втім це оцінка моя і правильність її теж оцінювати лише мені. Оцінювати не через "намагання себе заспокоїти", а саме через фінансові результати, до яких призводить її використання. І наразі я по тим результатах, які маю від використаннч своєї системи оцінки ризиків задоволений в значній мірі. Чого і усім щиро бажаю!
Alien
 
Повідомлень: 2451
З нами з: 12.01.20
Подякував: 72 раз.
Подякували: 722 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 02 кві, 2023 14:12

Но главный вопрос - что делать с заканчивающимися конвертами - заставляет задуматься. Новая гривна - на депозит. А с будущим потоком валюты что делать?
Investor_K
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9779
З нами з: 21.12.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 896 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 5859606162 ... 676>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10024 2178049
Переглянути останнє повідомлення
Пон 25 бер, 2024 23:14
bumerr
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама