КС Фенікс Черкаси

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Інвестиції в кредитні спілки, пошук партнерів для створення кредитної спілки. Купівля проблемних кредитів і депозитів. Усе, що не підпадає під вже існуючі теми. Зберегти та примножити.
  #123>
Повідомлення Додано: П'ят 27 лис, 2009 12:21

КС Фенікс Черкаси

Кредитна спілка "Фенікс" в м.Черкаси неповертає вклад. Заяви не приймає, заступник голови правління "пані" Моложава відверто хамить вкладникам, посилає всіх до Держкомфінпослуг та уряду за нашими грошима. Каже - грошей нема і не буде.Не заважайте нам працювати.
Крім цього, спілка відверто займається шахрайством. Не зареєструвавши випуск цінних паперів, не маючи права та ліцензії, вони насильно переводять частину наших вкладів в пайовий капітал, видаючи "ВАУЧЕРИ" на пай, посилаючись на рішення зборів, що прямо протирічить Цивільному кодексу.
Прошу правової допомоги від професіоналів в справі кредитної кооперації та консультації, чи законні дії креівництва цієї спілки, яка , крім того, є членом ВАКСУ, так називаємого "ПЗВ"-програми захисту (мабуть їхніх - не наших) вкладів. та обласної асоціації. Коли я вкладала кошти, я думала, що це сама серйозна спілка в м.Черкаси - член ПЗВ і мій вклад захищений, а сьогодні не знаю, до кого звернутися, бо голова правління не спілкується взагалі з вкладниками, вирішуючи "якісь глобальні питання всієї спілки". Мені немає ніякої зацікавленості в її справах, хай віддасть мій вклад.
ДОПОМОЖІТЬ !!!!
feniksCh
 
 
Повідомлення Додано: Сер 02 гру, 2009 19:33

Доброго дня !


ДОПОМАГАЮ!!!
"ВАУЧЕРІВ" ми не видаємо, вклади повертаємо (але не так швидко, як нам би хотілось), а ліцензія на випуск цінних паперів нам не потрібна, тому що ми цим не займаємось.
У Держкомфінпослуг та Уряду ваших грошей дійсно нема, так що приходьте краще до нас та не зліться.

Ліцензія на залучення внесків:reestr.dfp.gov.ua/pls/dfp/f?p=105:1001:6619921387025920::NO:RP::
Наша звітність: pzv.net.ua/opencu

Якщо ще є питання задавайте.

З повагою,
Моложава Ірина Геннадіївна -
заступник голови правління КС "Фенікс-Черкаси"!
molojava
 
 
Повідомлення Додано: Пон 01 лют, 2010 09:20

Вклад закончился в январе. Вернули! Проценты выплачивают четко в срок.
Правление на контакт идет. Председатель правления отзывчивая, очаровательная женщина. Без мании величия. Великие люди этим не страдают. :)
Другой депозит заканчивается 12 февраля. Обещают вернуть без проблем. Кому интересен результат - обращайтесь в личку.
А вообще деньги - зло! Для подpобной инфоpмации пpишлите $10. :lol:
Just
 
 
Повідомлення Додано: Суб 03 кві, 2010 13:53

Прес-конференція голови Держфінпослуг Василя Волги
У вівторок, 6 квітня, о 14.00 в прес-центрі інформаційної агенції "Інтерфакс-Україна" (вул. Рейтарська, 8/5а) відбудеться прес-конференція новопризначеного Голови Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України Василя Волги на тему "Новий погляд на регулювання ринків фінансових послуг". В ході прес-конференції будуть преставлені найближчі плани діяльності Держфінпослуг.



Народ, 6 апреля хотим провести митинг пострадавших вкладчиков КС. Начало в 13.00 по вышеуказанному адресу.
На подготовку мало времени: обзвоните всех знакомых с других КС, пишите лозунги, плакаты, доставайте рупоры-мегафоны!


Нужна Ваша помощь и присутствие!
ВСЕМ ПОСТРАДАВШИМ просьба хотя бы прийти на митинг!
Звоните и консультируйтесь: 097-333-27-09 или пишите irina-bii собака mail.ru

ТОЛЬКО ВМЕСТЕ МЫ СМОЖЕМ ПОБЕДИТЬ и ОТСТОЯТЬ СВОИ ПРАВА!!!
Raymond
 
Повідомлень: 1365
З нами з: 16.12.08
Подякував: 219 раз.
Подякували: 109 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 19 кві, 2010 06:55

Эти не придут- просто не зачем.
Феникс в шоколаде давно уже - кредиты выдают, вклады и проценты тоже. Был сам в 15 апреля у себя в отделении - выдали. Переоформил на новый срок. Узнал что они новые отделения открывают в Николаеве и в Севастополе. О них еще на этом форуме здесь упоминают незлым добрым словом:
investclub.com.ua/showthread.php?p=29456#post29456
Just
 
 
Повідомлення Додано: Чет 13 тра, 2010 15:05

Just написав:Эти не придут- просто не зачем.
Феникс в шоколаде давно уже - кредиты выдают, вклады и проценты тоже. Был сам в 15 апреля у себя в отделении - выдали. Переоформил на новый срок. Узнал что они новые отделения открывают в Николаеве и в Севастополе. О них еще на этом форуме здесь упоминают незлым добрым словом:
investclub.com.ua/showthread.php?p=29456#post29456


Уважаемый ="Just" !
Шоколад, или нечто другое, цвета шоколада Вы имели в виду? )))
Очень любопытно знать Ваше квалифицированное мнение относительно именно сегодняшнего дня . Возможно, Вы обогатитесь новыми впечатлениями о Фениксе, когда 15 мая ( ну, после выходных) Вам пожелается получить Ваш процент с вклада...
Большая к Вам просба - прокомментировать ситуацию текущего момента!
borodat
 
 
Повідомлення Додано: Чет 13 тра, 2010 19:11

:) Нет. Я имел ввиду не нечто другое .
Мнения относительно сегодняшнего дня нет - просто уже не слежу за их развитием, а спокойно занимаюсь своими делами. :) Но есть обыкновенные факты, и я даю их в студию без проблем:
Проценты мне капают каждого 6 -го , 15-го и 20-го числа, но из-за занятости не всегда их я получаю именно в эти дни, так, например,начисление на 6 мая я СМОГполучить 11 мая -просто
явился в отделение Симферополя (новое, by, the way,на К.Маркса 40). Далее, начисление на 15 и 20 мая я по личным временным обстоятельствам я смогу получить 21 мая. Значит, вечером 21 мая я и дам Вам отчет здесь на форуме по полному чесноку. Если у Вас есть информация о возможных проблемах с выплатами - очень прошу выложить здесь, или на электронку -буду выяснять, т.к. расчитываю на эту сумму.
Just
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 14 тра, 2010 09:45

Звонил в правление "Феникса -Че" - скзали что 21 мая выплатят без проблем. Посмотрим. По факту (любому) отпишусь здесь. Пока нашел у Маркса такие маяки о начале экспансии Феникса на освободившийся кредитный рынок:


Работа в Кредитный союз "Феникс - Черкассы"


Кредитна спілка «Фенікс-Черкаси» одна з провідних кредитних спілок України. КС «Фенікс-Черкаси» є учасником всеукраїнського ринку фінансових послуг вже більше 5 років, яка впевнено робить кроки в напрямку свого розвитку.

Наша місія - відроджувати та розвивати національну фінансову культуру.

На даний момент в Україні працюють 24 відділення кредитної спілки «Фенікс-Черкаси». Збільшення ефективності роботи мережі є пріоритетним завданням кредитної спілки «Фенікс-Черкаси» на 2010-2012 роки.

Управління кредитною спілкою «Фенікс-Черкаси» побудоване на наступних принципах:
- охоплення всієї управлінської діяльності;
- здатність реагувати на мінливі ситуації;
- мінімальні витрати часу на прийняття рішень і проходження їх від вищого -керівника до виконавця;
- комбінація централізації й децентралізації функцій керування;
- комбінація оптимальної чисельності керівників та фахівців;
- рівномірність навантажень на кожну ланку і рівень управління.

Успіх, визнання, повага та любов клієнтів до кредитної спілки «Фенікс - Черкаси» – це результат професіональної роботи працівників, їх відповідального ставлення до власної справи, невпинного прагнення вдосконалюватись та розвиватись.

Стратегія Кредитної спілки «Фенікс - Черкаси» в області управління персоналом направлена на розкриття внутрішнього потенціалу працівників. Ми пишаємося нашими співробітниками і прагнемо робити все, щоб люди, що працюють в Спілці, відчували турботу про себе і могли розкривати свої таланти. Адже успіх і процвітання Спілки полягає у високому професіоналізмі її співробітників.
http://www.superjob.ua/clients/551971/k ... cherkassy/
P.S. Borodat, спасибо. что вышли на контакт - я Вам на электронку 2 письма уже отправил.
Just
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 21 тра, 2010 10:18

Даю отчет :)
Майские %% получил сегодня в 10.07 a.m.
Следующие, - буду капитализировать. Точка.
P.S.Судя по тому, как лихо юристы Феникса борются с просрочкой в интересах вкладчиков,
то у него должно быть много врагов, подробнее здесь, на черкасском форуме, look:
forum.ck.ua/topic122046.html
Just
 
 
Повідомлення Додано: Чет 29 лип, 2010 12:14

Just
ув. Just! как сейчас , по-чесноку, обстоят дела у феникса. хочу по концу года зайти по крупному или не стоит. а если заходить, то разбивать сумму или это в случае чего ничего не даст.
зараннее благодарен
INVEST71
 
 
  #123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама