Mitsubishi Motors і PSA Peugeot Citroen підписали угоду п...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення статей з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Сер 10 бер, 2010 05:00

Mitsubishi Motors і PSA Peugeot Citroen підписали угоду п...

Пропонуємо до обговорення:

Mitsubishi Motors Corp. повідомила про підписання угоди про постачання електромобілів французькому автовиробнику PSA Peugeot Citroen Group згідно з контрактом OEM.


Дивися повний текст <a href="http://news.finance.ua/ua/~/1/2010/03/10/189681" target="_blank">Mitsubishi Motors і PSA Peugeot Citroen підписали угоду про постачання електромобілів</a>.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 91861
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 129 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 10 бер, 2010 10:38

А в Україні електромобілі роблять навіть пенсіонери :)... чи правильніше тільки пенсіонери?

Дніпропетровський пенсіонер зробив собі електромобіль
Дніпропетровський пенсіонер сконструював перший (? У Києві електромобіль ГАЗ-21!) український електромобіль. Поїздки на електричному автомобілі практично безкоштовні - винахідник витрачає 50 копійок на 100 кілометрів шляху.

Саме в таку суму обходиться заряд батареї. Жовто-червона машина навіть у люті морози заводиться одним рухом руки і розвиває непогану швидкість - до 80 кілометрів на годину.


За словами винахідника, автомобіль зроблений з запчастин старих ракет та іншого військового сміття. Крім того, Дні

Загалом, звичайно, навіть на звичайному авто можна робити свій внесок в зменшення забруднення. Ось гарний перелік корисних порад з економії пального й не тільки:
Поради для екологічно відповідального та економічно вигідного водіння автомобіля

Скільки можна економити?

Бензин і солярка будуть чим раз дорожчі. Як можна зменшити витрати власного гаманця і одночасно зробити добрий вклад для захисту довкілля можемо дізнатись на основі наступних porad. Мабуть мало хто знає, що маючи належне знання та бажання можна економити до 35-40% пального. Що для цього необхідно?

Вибір авта!

Економія палива залежить в першу чергу від нашого вибору свого майбутнього автомобіля. Марка, потужність та величина автомобіля суттєво визначають його майбутню енерговитраність.

Перевірити тиск в шинах!

Кожен, хто їхав на велосипеді в якому б хоча одно колесо було підспущене, тобто тиск повітря в якому був значно меншим від норми, зауважив, що при їзді потребує більших затрат енергії ніж завжди.

Так само відбувається при їзді на автомобілі!

Тому необхідно регулярно перевіряти тиск повітря в шинах і при потребі підкачувати їх. Оптимальний тиск шин вказано в інструкції по експлуатації вашого автомобіля. Важливо, щоб тиск в шинах також не перевищував норму, оскільки це суттєво скорочує термін експлуатації шин. В свою чергу пришвидшення необхідності заміни шин передбачає понаднормове використання ресурсів та енергії на їх виготовлення. Правильний тиск в шинах дозволяє економити до 10% палива і продовжує їх термін експлуатації.

Регулярно перевіряти свічки запалювання!

Регулярно перевіряти слід не тільки тиск в шинах, але також свічки запалювання. Якщо вони несправні, то не є оптимальним процес згоряння та відповідно збільшується використання палива.

Перед стартом мотору!

Спочатку зафіксувати ремінь безпеки і поправити дзеркала, а тоді вже включати запалювання.

Уникати їзди на короткі відстані!

При їзді на короткі відстані рівень використання палива є надзвичайно високим. Для авта середнього класу - до 30 л на 100 км. Після 1 км їзди це все ще – 20 л. І тільки після 4-го кілометру витрати палива виходять на нормальний рівень 6-7 л.

Це зумовлено тим, що мотор потребує певного часу для того, щоб розігрітись до оптимальної для експлуатації температури. Тільки після цього витрати палива починають відповідати вказаним в інструкції по експлуатації даного автомобіля. Навіть влітку споживання палива при холодному старті на протязі перших двох кілометрів є на 50% вищим від нормального споживання.

Дотримання дистанції!

Дотримання належної дистанції до авто що попереду дозволяє уникати частого гальмування та енергопожираючого пришвидшення руху.

Використання накату

Якщо незабаром необхідно зупинитись (попереду червоне світло світлофора чи інш.) потрібно забрати ногу з педалі газу і включивши нейтральну передачу використати інерційний рух автомобіля. При холостому ході авто споживає приблизно 0,5 - 1,0 л палива за годину. Якщо авто ще котиться, а загорілось зелене світло, то ще додатково економимо паливо, бо не мусіли цілком зупинятись.

Частіше використовувати вищі передачі!

Чум вища передача при однаковій швидкості, тим менше споживання палива. Необхідно пильнувати щоб мотор не працював на вищих оборотах від 2500. Наприклад при міському циклі при швидкості 30 км/год по можливості включати 3 передачу, а при 50 км/год – 4 передачу – за передумови що транспорт рухається в вільному темпі та зважаючи щоб мотор належно працював (без завеликого навантаження).

Швидше переключатися на вищі передачі!

Також на початку руху старатися чим швидше досягнути високої передачі. Зважати, що особливо ненажерливою є 1 передача. Тому сильно натиснути на газ, друга передача, ще раз сильно на газ і в третю передачу! Тобто чим швидше з нижчих передач!

Згори без газу!

Для чого газувати коли їдемо згори? Вибором відповідної передачі можна вибрати необхідну гальмівну дію мотору: нижча передача – менша швидкість, вища передача – більша швидкість. Якщо завелике уповільнення, можна включити для пришвидшення руху нейтральну передачу.

Важливо: під час їзди ніколи не виключати мотор, оскільки тоді виключаються підсилювач керма, гальмів та всі інші функції безпеки – що може бути екстремно небезпечно.

При довгому чеканні!

Виключати мотор при довгому чеканні перед світлофорами та залізнодорожними переїздами.

Уникати екстремно високих швидкостей!

Оптимальною для споживання палива є швидкість 90-100 км/год. При збільшенні швидкості різко зростають витрати палива. Так наприклад:

При 90-100 км/год – біля 6 л/100 км

При 130 км/год – 8 л/100 км

При 160 км/год – 10 л/100 км

Константна швидкість!

Важливо вибрати оптимальну за даних умов швидкість і постійної дотримуватись її а не хаотично змінювати темп руху (пришвидшення - уповільнення).

Спротив вітру!

Уникати лишнього спротиву вітру. Відкрите вікно при підвищеному спротиві вітру спричинює значної перевитрати палива (до 1л на 100 км). Навіть порожній багажнік, змонтований на даху авта, спричиняється до вагомих додаткових витрат палива.

Кондиціонер!

Кондиціонер вагомо збільшує споживання пального. Наприклад в міському циклі до 2 л/100 км

Включати світло тільки відповідно до необхідності!

Повне освітлення (противотуманні фари, дальнє світло та інш.) спричинює додаткові витрати палива до 0,4 л на 100 км!

Увага! Не переборщити з економією, напр. при їзді без світла в сутінках чи під час туману.

Авто не склад!

Не слід використовувати як склад де можна знайти речі на всі потреби, оскільки приблизно 100 кг додаткової ваги можуть збільшити витрати палива до 0,7 л на 100 км.

Фільтр чистий?

Як авто на бензині так і дизельні мають повітряні фільтри. Сильно забруднений фільтр може бути причиною збільшення витрат палива до 8% і відповідно збільшення концентрації вихлопних газів. Тому необхідно його регулярно замінювати.

Організування спільних поїздок!

При спільних поїздках на роботу чи відпочинок скорочення витрат на паливо є пропорційним до кількості людей, які беруть в них участь.


Д-р Володимир Шеремета

Викладач екологічної етики ІФТА

Доповнення:

* Регулярно перевіряйте стан свічок запалювання та повітряного фільтру. При необхідності їх потрібно очистити або замінити. Все, що понижує потужність двигуна вам прийдеться оплатити збільшенням витрат на паливо.

* Повністю завантажене авто чи мандрівка з причепом вимагають вагомого підвищення тиску в колесах. Про це не сміємо забути зокрема під час довгих мандрівок (напр. у відпустку на відпочинок). Не рідко в русі вистрілюють колеса, оскільки вищезгадана „дрібниця” не була взята до уваги. На загал занизький тиск в шинах на фоні понадмірного завантаження спричиняється до додаткових витрат палива.

Правильний тиск коліс знайдемо в інструкції по експлуатації, а в деяких авто додатково також на внутрішній стороні кришки бензобака, дверей або ящика для рукавичок.

* Використання синтетичного масла в порівнянні з мінеральним дозволяє в загальному ще біля 5% економії палива. Особливо вагомою є економія при пуску холодного двигуна в холодну пору року (завдяки тому що густина "синтетики" менша).

* Зимові колеса в літній сезон та ширші колеса спричиняють додаткові витрати палива!

Цікаво:

В Британії питання з екологічно відповідального водіння будуть включені до питань при складанні іспиту на права як частина кампанії уряду за зменшення викидів
shlapak
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей
Модератори: ТупУм, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 136
Переглянути останнє повідомлення
Чет 24 жов, 2019 21:12
svetoch-10
39 2166
Переглянути останнє повідомлення
Сер 04 вер, 2019 16:24
Волгарь
1 225
Переглянути останнє повідомлення
Пон 08 лип, 2019 00:48
softfavorite
Топ
відповідей
Топ
користувачів
Реклама