Nadra-protest или как бороться с беззаконием банков!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Перелік фінансових компаній, які були під підозрою в шахрайстві. Фінансові піраміди та лохотрони в Україні. Все, що пов'язано з фінансовими схемами, націленими на обман довірливих учасників.
  #<1 ... 1011121314>
Повідомлення Додано: Вів 02 бер, 2010 09:08

Акция протеста 4 марта возле НБУ в 10-30

Проект звернення

БІЛЬШЕ МИ ДУРИТИ СЕБЕ НЕ ДАМО !

10 лютого 2010 , у день закінчення мораторію в банку “Надра”, вкладники проблемних банків та інших фінансових установ черговий раз пересвідчились, що Національний Банк України не має ніякого бажання повертати людям їх збереження.
ПОВІДОМЛЯЄМО, що ми, клієнти проблемних банків, досі переймаємось долею своїх кровних заощаджень. Ще й маємо нахабство вимагати їх повернення У ПОВНОМУ ОБСЯЗІ КОЖНОМУ ВКЛАДНИКОВІ !
Серед нас є бізнесмени, юристи, економісти, які здатні кваліфіковано оцінити події, що сталися а також якість «керування» НБУ, його тимчасовими адмістраціями проблемними фінансовими установами.
Ми СТВЕРДЖУЄМО, що по відношенню до нас, мільйонів громадян України, здійснено і здійснюється КРИМІНАЛЬНИЙ ЗЛОЧИН! Приймаючи до уваги кількість постраждалих, вважаємо, що діяльність посадовців НБУ та тимчасових адміністрацій прийняла ознаки ОСОБЛИВО НЕБЕЗПЕЧНОГО ДЕРЖАВНОГО ЗЛОЧИНУ, що загрожує національній безпеці України.
Недолугі казки про наші гроші, що розчинились в повітрі, нас не влаштовують. Ми маємо самий рішучій намір вимагати від чиновників ДОКЛАДНИХ звітів про їх діяльність.
Парадоксальна ситуація склалася - ми маємо обєднуватись і протестувати, захищаючи Конституцію і Закон України саме від тих, хто має забезпечити їх беззастережне додержання!
СТАН ІЗ ПОВЕРНЕННЯМ ГРОМАДЯНАМ ЇХ ЗАОЩАДЖЕНЬ Є БЕЗУМОВНОЮ ОЗНАКОЮ ОСОБИСТОЇ СЛУЖБОВОЇ НЕВІДПОВІДНОСТІ ТА ПРОФЕСІЙНОЇ НЕПРИДАТНОСТІ КЕРІВНИЦТВА НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ ТА ПРИЗНАЧЕНИХ НИМИ ТИМЧАСОВИХ АДМІНІСТРАЦІЙ.
Більше ми ДУРИТИ СЕБЕ НЕ ДАМО!
Ми ВИМАГАЄМО від Тимчасової адміністрації банку «Надра» і НБУ:
Чітко визначити порядок і граничні строки повернення НАШИХ ГРОШЕЙ;
1. Забезпечити повернення вкладів що перевищують норму, встановлену Фондом гарантувння вкладів фізичних осіб.
2. Забезпечии повернення коштів, що знаходяться на розрахункових рахунках юридичних осіб.
3. Не нижче ніж у середньому по банках України, незалежно від пролонгації, нараховувати проценти по вкладах, що були неповернуті вкладнику за весь період їх недоступності.
4. У випадках, коли позичальник, або члени його сімї мають неповернені комерційним банком, кредитною спілкою чи іншою фінансовою установою грошові кошти, зобовязати банківськи установи, виключно за письмовою згодою вкладника, беззастережно проводити між собою взаємозалік по погашенню кредиту депозитом.
5. За бажанням вкладника перевести недоступний вклад у банківський металл чи будь яку валюту світу.
6. Негайно звільнити з посад та притягти до відповідальності посадових осіб Кабінету міністрів, Національного банку, Генпрокуратури, МВС, бездіяльність яких сприяла здісненню ЗЛОЧИНУ проти громадян України.
ГОЛОВНІ НАШИ ВИМОГИ, - ПЕРСОНАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ УСІХ ПОСАДОВЦІВ ВЛАДИ ТА НБУ ЗА ПРОТИПРАВНУ ДІЯЛЬНІСТЬ ТИМЧАСОВИХ АДМІНІСТРАЦІЙ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ДОДЕРЖАННЯ КОНКРЕТНИХ СТРОКІВ ПОВЕРНЕННЯ ЗБЕРЕЖЕНЬ ГРОМАДЯНАМ.
ПІД ГАРАНТІЮ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ, ЗОБОВЯЗАТИ ПОСАДОВИХ ОСІБ ВИЗНАТИ СВОЮ ПРОФЕСІЙНУ НЕПРИДАТНІСТЬ І ЗАЛИШИТИ ПОСАДИ У РАЗІ НЕПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ - КЛІЄНТАМ ПРОБЛЕМНИХ ФІНАНСОВИХ УСТАНОВ У НАЙКОРОТШІ ТЕРМІНИ !
Користуючись безвихідним становищем людей тимчасова адміністрація банку «Надра» відверто зловживає службовим становищем, навязуючи вкладникам різні так звані «спеціальні програми для власників депозитних рахунків».
ПОПЕРЕДЖАЄМО громадян В.Стельмаха, В.Суслова, В.Жуковську, всіх тимчасових адміністраторів проблемних банків та фінансових структур – ЗАКОН Є ЄДИНИМ ДЛЯ УСІХ! Ми вважаємо саме ВАС ОСОБИСТО ВІДПОВІДАЛЬНИМИ за протиправну діяльність комерційних банків, кредитних спілок та інших фінансових структур на теріторії України.
Град
 
 
Повідомлення Додано: Вів 02 бер, 2010 10:03

Лозумги плакатов!

Не користуйтесь послугами Українських банків!
Для них Ваше пограбування лише справа часу!


Для Українських банків кришуємих корумпованою державою
- закон та репутація пустий звук!




Цими написами ще буду обклеювати все Рівне, поки кожне маля не буде це знати на пам'ять!
Nikolai
 
 
Повідомлення Додано: Сер 03 бер, 2010 00:42

Re: Акция протеста 4 марта возле НБУ в 10-30

Град написав:Проект звернення

БІЛЬШЕ МИ ДУРИТИ СЕБЕ НЕ ДАМО !

10 лютого 2010 , у день закінчення мораторію в банку “Надра”, вкладники проблемних банків та інших фінансових установ черговий раз пересвідчились, що Національний Банк України не має ніякого бажання повертати людям їх збереження.
ПОВІДОМЛЯЄМО, що ми, клієнти проблемних банків, досі переймаємось долею своїх кровних заощаджень. Ще й маємо нахабство вимагати їх повернення У ПОВНОМУ ОБСЯЗІ КОЖНОМУ ВКЛАДНИКОВІ !
.....
.....

Слово "нахабство" має негативне значення в українській мові.
Пропоную замінити на "сміливість", "рішучість", "відважність", "намір".
Непримиренний
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 05 бер, 2010 09:17

Акція протесту 04.03.2010р.!

Акція пройшла без особливої помпезності, пресі прес-реліз не робився.

Вибачаюсь перед тими Вкладниками з регіонів, якім так і не передзвонив.
Надалі буду займатись лише Рівненським регіоном.
Що до регіонів то постараюсь знайти координати ватажків партизанських угруповань вкладників у регіонах і буду перенаправляти Вас до них.

Одна акція не чого не вирішує! Так що особисто я вибрав що недільне пікетування по четвергам з 11:00 до 12:00 з постійним розповсюдженням об'яв по цей термін як розкліюванням оголошень так розповсюдження у пресі і інтернет виданнях.

Розраховую, що з кожним тижнем Нас буде більше!
Також з газети яка була надана ВЗАЄМОДОПОМОГОЙ буде зроблена невеличка листівка для більш дешевого і зручного розповсюдження. Ці листівки я особисто маю змогу роздавати на вулиці прохожим хоть кожен день та залишати на лобових стёклах припаркованих автомобілях.

Суть листівок буде ПОПЕРЕДЖЕННЯ ГРОМАДЯН ПРО НЕБЕЗПЕКУ СТОСУНКІВ З УКРАЇНСЬКИМИ БАНКАМИ (філії Європейських банків я не вважаю українськими).

Також по місту по можливості буду разклеювати наклейки на такуж саму тему.

Про ці дії, які фактично так чи інакше нашкодят Українським банкам, Всім Українським і не Українським банкам буде надіслано повідомлення, да би дати ЇМ можливість поспріяти вирішенню проблему до достігнення точки не возврату.

На кожних зборах по четвергах також буде підписуватись заява з вимогами і пересилатись до адміністрації президента.

На цьому поки все Всім дякую.

Прийшла весна і маю купу накопившейся роботи + сім'я + свій маленький бізнес + стоіть ремонт у мати + ще декілько невеличких бізнес проектів. Вобщем часу немає взагали. Да і росповсудженням листівок буду займатись на прогулянке зі своім малим і там де прийдеться - попутно........
Nikolai
 
 
Повідомлення Додано: Вів 09 бер, 2010 12:25

Не користуйтесь послугами Українських банків!
Для них Ваше пограбування лише справа часу!


це стосується не лише українських.
у нас грабують населення,
а там - цілі країни :)

Просто кожен повинен запамятати старе правило - якщо не контролюєш свої гроші - ти їх втрачаеш (рано чи пізно).
не потрібно зберігати свої заощадження в папірцях, банкових записах, лайфових страховках,
а інвестувати - у власний бізнес, у знання, у здоровя, у дітей.
тоді і втрачати буде нічого :)

сподіваюсь, масове кидалово фін установ навчить населення розумно розпоряджатися заробленим.
anti_strx
 
Повідомлень: 545
З нами з: 29.01.09
Подякував: 17 раз.
Подякували: 57 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 15 бер, 2010 08:29

anti_strx написав:
Не користуйтесь послугами Українських банків!
Для них Ваше пограбування лише справа часу!


це стосується не лише українських.
у нас грабують населення,
а там - цілі країни :)

Просто кожен повинен запамятати старе правило - якщо не контролюєш свої гроші - ти їх втрачаеш (рано чи пізно).
не потрібно зберігати свої заощадження в папірцях, банкових записах, лайфових страховках,
а інвестувати - у власний бізнес, у знання, у здоровя, у дітей.
тоді і втрачати буде нічого :)

сподіваюсь, масове кидалово фін установ навчить населення розумно розпоряджатися заробленим.


Так, повністю згоден, але тримати гроші дома теж не хочеться.
Для себе вирішив єдине - що гроші на депозит більше не покладу, - тільки тимчасово на поточний рахунок.

Щодо акцій то справа рухається вяло, але головне щоб все увійшло у свій ритм, без витрат додаткових сіл і часу.

Продовжую по можливості виходити у місто і роздавати газету взаємодопомоги, але головним важаю те що люди читають мої анти-банківські плакати.

Маю зробити невеличкі самоклейки і клеїти по місту там де їх точно не хто зразу не зірве, або і зовсім чіпати не буде.

Всім удачи, тримайтесь! Ця війна на жаль буде довгою!
Nikolai
 
 
Повідомлення Додано: Чет 18 бер, 2010 09:45

Час проведення пекетування змінено!

В зв'язку з тим що активність на пікетуваннях у Рівному не велика, а по об'явах більше просто дзвонять, вирішив підлаштувати час пікетування під свій вільний і перенести час єжетиждневого пікетування банку на 15:00 до 16:00 з продовженням на майдані Шевченко до 17:00-18:00. А також у першу неділю місяця буде проводитись повномаштабна акція.
Nikolai
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 19 бер, 2010 23:34

Ця війна на жаль буде довгою!

це не війна
це намагання підняти свою самооцінку, щоб не відчувати себе лохом.

війна - це спалити машину власнику чи керівнику банку,
або перебити ніжки його дітям.

а тоді нехай він пікетує МВС чи прокуратуру за їх бездіяльність :)
anti_strx
 
Повідомлень: 545
З нами з: 29.01.09
Подякував: 17 раз.
Подякували: 57 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 20 бер, 2010 13:51

anti_strx написав:



війна - це спалити машину власнику чи керівнику банку,
або перебити ніжки його дітям.

:)
Ну и что в итоге? Посадят надолго,да и все! Тогда уже точно денег не видать.
вадик
 
Заблокований
Повідомлень: 3590
З нами з: 05.04.09
Подякував: 110 раз.
Подякували: 421 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 05 кві, 2010 12:30

И чё? Тема заглохла?
Дежурите у отделений по одному человеку?
Не, это не то... Вы что, ждете, когда у них совесть что ли проснется? Не проснется она. Не ждите.
Вот как раз работники отделений банка и будут с попкорном у окон рассаживаться и смотреть на нас, идиотов, да посмеиваться...
Им то что, с них взятки гладки (это я именно про отделения банка), на них даже в суд подать нельзя, так как отделение не является юридическим лицом. Я знаю, уже пробовал.
И вообще я не сторонник таких вот пикетов у банка, потому как никогда не видел в этом смысла.
Вы думаете они что, испугаются вас или огласки? "Ай-яй-яй, мы дорожим репутацией банка." Ха, смешно.
Когда дело касается денег, тут каждый сам за себя. Это не цинизм, это объективная реальность. Не верите?
Когда мы все стоим на митинге, мы как-бы все заодно, этакий единый "кулак", и даже в чем-то братство. Здорово-то как! Нас не победить!!!
А теперь представьте, что выходит начальник этого отделения/филиала и говорит, что сейчас, немедленно, практически не сходя с этого места, банк вернет депозиты в полном объеме десяти человекам, которые первыми войдут в банк.
Я думаю, тут-то и начнется то самое "каждый сам за себя". Вы будете распихивать бывших братьев локтями, кусаться и царапаться, не гнушаться и грязными приемчиками (работнички банка у окон, с попкорном, все это наблюдают и снимают на мобильные телефоны), потому что деньги нужны позарез, и еще вчера, не говоря уже про завтра...

Вот как-то так.
Выхода я вижу два: 1) подавать в суд на головную контору в Киеве, а для тех кто не может ездить в столицу, придется нанять юриста, который будет представлять ваши интересы, ну и возьмет процентов 20 от депозита в качестве награды + гривен по 400 за одно заседание (а их будет несколько, ну там апелляции банк будет подавать, это само-собой, хрен они так просто ваши деньги отдадут) + расходы на подготовку документов, госпошлина и пр. пр.. Да потом еще с исполнительной службой контачить придется, а может и с прокуратурой, потому как этот банк плевать хотел на все суды...
2) воспользоваться биржей депозитов, но там тоже дисконт 20-30-40%...

А, нет, еще один выход есть: тупо ждать, когда оно все само собой разрешится. Я уже начинаю склоняться к этому варианту, потому как уже год пытаюсь честно отсудить свои деньги. А если действовать по первым двум вариантам - мне придется не меньше половины депо отдать.
Называется положил денюжку под процентики. :D
VladimirK
 
Повідомлень: 192
З нами з: 05.04.10
Подякував: 14 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 1011121314>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
0 2657
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 06 тра, 2016 10:07
Пчёлка
13 13793
Переглянути останнє повідомлення
Сер 17 лют, 2010 12:06
vlv
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама