Nadra-protest или как бороться с беззаконием банков!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Перелік фінансових компаній, які були під підозрою в шахрайстві. Фінансові піраміди та лохотрони в Україні. Все, що пов'язано з фінансовими схемами, націленими на обман довірливих учасників.
  #<1 ... 11121314>
Повідомлення Додано: Пон 05 кві, 2010 13:55

VladimirK написав:Выхода я вижу два: 1) подавать в суд на головную контору в Киеве, а для тех кто не может ездить в столицу, придется нанять юриста...
Не вводьте в оману людей!
Вже сто раз писалося на форумі: подавати на суд можна за місцезнаходженням філії або представництва юридичної особи (ч. 7 ст. 110 Цивільного процесуального кодексу).
VladimirK написав:придется нанять юриста, который будет представлять ваши интересы, ну и возьмет процентов 20 от депозита в качестве награды + гривен по 400 за одно заседание (а их будет несколько, ну там апелляции банк будет подавать, это само-собой, хрен они так просто ваши деньги отдадут) + расходы на подготовку документов, госпошлина и пр. пр..
Не треба наймати адвоката!
В Інтернет є готові зразки позовних заяв. Треба тільки замінити прізвище, адресу, номер відділення банку, номер договору, дату, щось викинути, щось додати...
Справа зовсім не складна і сто процент виграшна.
Cуд стягне з банку на вашу користь не лише депозит, а й судові витрати, 3% річних від суми боргу, а для гривневих депозитів ще й компенсацію за інфляцію!
VladimirK написав:А, нет, еще один выход есть: тупо ждать, когда оно все само собой разрешится. Я уже начинаю склоняться к этому варианту...
Ви не сам схиляєтесь до такого варіанту, а хочете всіх вкладників схилити до того, щоб вони нічого не робили, а лише чекали.
Чекати не можна - депозит з'їдає інфляція!
Я зробив висновок: якщо банк дуже НЕ хоче, щоб вкладники подавали на суд - значить ТРЕБА подавати!
Непримиренний
 
 
Повідомлення Додано: Пон 05 кві, 2010 15:11

Непримиренний написав:Не вводьте в оману людей!
Вже сто раз писалося на форумі: подавати на суд можна за місцезнаходженням філії або представництва юридичної особи (ч. 7 ст. 110 Цивільного процесуального кодексу).

Да, я тоже начитался форумов, кстати там мне и насоветовали, что можно и на отделение банка подать, уж коли он в моем городе находится и у меня с ним договор, а оказалось, что нет.

Непримиренний написав:Не треба наймати адвоката!
В Інтернет є готові зразки позовних заяв. Треба тільки замінити прізвище, адресу, номер відділення банку, номер договору, дату, щось викинути, щось додати...

Да уж, что-то выкинуть, что-то добавить. :)
Я бы все-таки посоветовал оплатить услуги адвоката: 150грн, а он подготовит все бумаги и прочее. Там не только позовна заява нужна, а еще ксерокопии каждой бумажки в трех экземплярах.
А еще надо заплатить 250грн. за информационно-техническое обеспечение, 51грн. - госпошлина.
Вы приходите в суд с бумажкой найденной в интернете, и начинаете всем и каждому задавать вопросы: куда идти, кому платить и сколько...
Канцелярия готовые документы принимает, а не справки выдает, что там вам дальше надо делать.

Непримиренний написав:Ви не сам схиляєтесь до такого варіанту, а хочете всіх вкладників схилити до того, щоб вони нічого не робили, а лише чекали.
Чекати не можна - депозит з'їдає інфляція!
Я зробив висновок: якщо банк дуже НЕ хоче, щоб вкладники подавали на суд - значить ТРЕБА подавати!

Да никого я не склоняю, каждый решает сам.
Банку, кстати, пофигу, подаете вы на него в суд или нет, у них штатные юристы есть, которым свои деньги отрабатывать надо, вот они и отрабатывают.
VladimirK
 
Повідомлень: 192
З нами з: 05.04.10
Подякував: 14 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 05 кві, 2010 19:19

VladimirK написав:Да, я тоже начитался форумов, кстати там мне и насоветовали, что можно и на отделение банка подать, уж коли он в моем городе находится и у меня с ним договор, а оказалось, что нет.

В суд подають не на відділення, а на ВАТ КБ "Надра" (04053, м. Київ, вул. Артема, 15) в особі відділення у вашому місті за його місцезнаходженням (тобто у ваш місцевий суд).
Сотні вкладників, які судилися за місцезнаходженням відділення, вже мають позитивне рішення суду на руках і відкрите виконавче провадження!

VladimirK написав:А еще надо заплатить 250грн. за информационно-техническое обеспечение, 51грн. - госпошлина.

Ви некомпетентні у питанні!
Держмито (правильно говорити - судовий збір) не 51 грн., а 1% ціни позову (але не менше 3 і не більше 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).
Витрати на інформаційно-технічне забезпечення не 250 грн., а 120 грн.

VladimirK написав:Банку, кстати, пофигу, подаете вы на него в суд или нет

Якраз навпаки. Про те, що банк боїться судових позовів, говорить створення "спеціальної інформаційної лінії" для вкладників, які судяться, а також нав'язливі пропозиції укласти мирову угоду.

VladimirK написав:у них штатные юристы есть, которым свои деньги отрабатывать надо, вот они и отрабатывают.

Як правило, на судові засідання представники банку не з'являються.
Непримиренний
 
 
Повідомлення Додано: Пон 05 кві, 2010 19:35

Да и хрен с ним.
P.S. Какой ты упертый :D
VladimirK
 
Повідомлень: 192
З нами з: 05.04.10
Подякував: 14 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 06 кві, 2010 10:39

Навіть не впевнений що і робити, вже схиляюсь до ідеї поливати його гряззю в натуральному сенсі, да-би іншим навіть бажання підходити до нього не було! Вощем рубити все щоб цей банк не міх реально працювати! А пікетування ми в Рівному виводимо з цього тижня на головний майдан, бо користі там навіть від однієї людини з мегафоном більше, ніж від толпи в закоулку біля центрального відділення!
Востаннє редагувалось Nikolai в Сер 07 кві, 2010 06:47, всього редагувалось 1 раз.
Nikolai
 
 
Повідомлення Додано: Вів 06 кві, 2010 16:47

Вы меня извините, но я все-таки думаю, что пикетировать надо не возле банков, а на Банковой, чтобы правительство видело (хотя может быть там на митинг сложнее будет разрешение получить).
Ну или возле нацбанка, хотя смысла меньше. И тоже разрешение надо получить.
Капец, блин, разрешение надо выспрашивать... Чтобы сказать козлу, что он козел, я должен сначала у него же разрешение спросить.
VladimirK
 
Повідомлень: 192
З нами з: 05.04.10
Подякував: 14 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 09 кві, 2010 14:59

с грудным ребенком на руках не очень-то и попикетируешь, и посудишься. Можно считать, что я прошла тренинг за свои деньги, после которого окончательно избавилась от наивности, иллюзий, веры в хоть какое-то подобие закона в Степи. Это полезный урок.
Могу и буду всегда заниматься просветительской деятельностью всеми доступными средствами.
Почему бы не организовать идиотическую акцию: " ты уже поставил свечку за упокой души Жуковской и прочих сотрудников?"
olesya
 
 
Повідомлення Додано: Пон 12 кві, 2010 18:28

Полчаса назад получил смс-ку от Надра банка (+380630010560):
"Ваші кошти захищено Фондом гарантування i можуть приносити вiдсотки!"
И номер телефона для более детальной информации: 0 800 300 0 70

Кто-нибудь получал такие смс? Что оно такое?
VladimirK
 
Повідомлень: 192
З нами з: 05.04.10
Подякував: 14 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 14 кві, 2010 07:41

VladimirK написав:Полчаса назад получил смс-ку от Надра банка (+380630010560):
"Ваші кошти захищено Фондом гарантування i можуть приносити вiдсотки!"
И номер телефона для более детальной информации: 0 800 300 0 70

Кто-нибудь получал такие смс? Что оно такое?


Мені, особисто дзвонили! Сказав, як-що будуть компенсувати проценти за рік безкоштовного користування моно буде подумати. Але цього вони само собою не зроблять.

Щодо покриття фондом, то так воно чи не так - значення не має, бо завтра вони скажуть зовсім інше і довести це буде досить складно. Не вірте їм навіть як-що скажуть що їх вивіски зеленого коліру, бо завтра виявиться що вони салатові, а після завтра ізумрудні!

Цей банк лише проїдає зараз наші кошти і частково кошти Фірташа що він недавно увів. Якщо в нього буде виходити привлікати нових клієнтів, то ця катавасія продовжеться ще довго - але це в нього не виходить,завдяки ВАМ. Так що, або ліквідація або нормальне повернення коштів с поверненням йому хоть якойсь репутації і вони це усвідомлюють. За все треба платить!

Треба налягти на поширення облічающих їх листівок. Всі повинні знати хто вони Є і тоді у них точно не буде вибору! В загалі все має вирішитись у наступні два - три місяця, а можливо і раніше.

Тримайтесь! Не ідіть на провокації, бо ліквідація маловерогидна але можлива!
Nikolai
 
 
Повідомлення Додано: Пон 26 кві, 2010 15:12

И мне сегодня позвонили, предложили продлить договор на полгода. А что потом? :(
VladimirK
 
Повідомлень: 192
З нами з: 05.04.10
Подякував: 14 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 11121314>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
0 2659
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 06 тра, 2016 10:07
Пчёлка
13 13794
Переглянути останнє повідомлення
Сер 17 лют, 2010 12:06
vlv
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама