Web Quik

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Інтернет-трейдинг цінними паперами надає доступ до інформації фондових бірж, можливість торгівлі акціями в будь-якій точці світу.
Повідомлення Додано: Суб 19 чер, 2010 02:27

Web Quik

Кому цікаво мені вийшло запустити Web Quik на КПК з WM 6.5 з Pocket I E 6.0. Підторможує але на VGA дивиться нормально - працювати можна. Так що, в кого комунікатори - кпк з WM 6.5 тому повезло, а в кого з WM 5.0 -завжди можна перепрошити - особливо відносно нові комунікатори.
Є ще Pocket Quik але брокери в яких він є (цікавився в 2) він з орендою на рік, що мені нафіг не треба та й платити 1200 грн. за рік якось не хочеться.
yaropolk
 
 
Повідомлення Додано: Суб 19 чер, 2010 17:16

да, отлично работает, спасибо
humdrum
 
 
Повідомлення Додано: Суб 19 чер, 2010 20:18

А графіки - в мене підвисає коли рухати полосу прокрутки? У Вас яка машинка
yaropolk
 
 
Повідомлення Додано: Суб 19 чер, 2010 20:50

в понедельник расскажу. я запускал в пятницу после закрытия рынка - увидел, что загрузилось и выключил
humdrum
 
 
Повідомлення Додано: Суб 19 чер, 2010 20:59

машинка - HP 2490 b c сенсорным экраном. в инет выхожу через нокию через блютуз. .
humdrum
 
 
Повідомлення Додано: Суб 19 чер, 2010 21:02

надо кстати еще попроверять, ставятся нормально заявки или нет
humdrum
 
 
Повідомлення Додано: Суб 19 чер, 2010 21:30

yaropolk
Я користуюсь PocketTrade на смартфоні від Нокіа. І не треба навіть КПК. Додатково нічого не коштує. І дуже виручає. Практично всі функції підтримує що і основний термінал SmartTrade.
Kotyk
Аватар користувача
 
Повідомлень: 688
З нами з: 29.03.10
Подякував: 11 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 19 чер, 2010 21:47

Kotyk написав:yaropolk
Я користуюсь PocketTrade на смартфоні від Нокіа. І не треба навіть КПК. Додатково нічого не коштує. І дуже виручає. Практично всі функції підтримує що і основний термінал SmartTrade.


это имеет какое - то отношение к веб квику?
humdrum
 
 
Повідомлення Додано: Нед 20 чер, 2010 18:47

humdrum

Пробував ставляться.
yaropolk
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 01 жов, 2010 10:47

пробовал тестить программное обеспечение у разных брокеров, в SmartTrade хоть что-то понятно, квик ваще не догнал, одни вопросы остались, как научиться?
ignoramus
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама