Надра Банк - БАНКРОТ

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Неплатоспроможні банки в стадії ліквідації
  #1234 ... 820>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цьому Банку (або його філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

Надра Банк - БАНКРОТ 2.3 5 1119
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
41%
455
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
25%
275
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
12%
137
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
12%
137
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
10%
115
Всього голосів : 1119
Повідомлення Додано: Пон 22 лис, 2004 12:44

Надра Банк - БАНКРОТ

Відповідно до постанови Правління НБУ від 04 червня 2015 р. № 356 "Про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "НАДРА" виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) прийнято рішення від 05 червня 2015 р. № 113, "Про початок процедури ліквідації ПАТ "КБ "НАДРА" та призначення уповноваженої особи Фонду на ліквідацію банку", згідно з яким було розпочато процедуру ліквідації ПАТ "КБ "НАДРА" та призначено уповноваженою особою Фонду на ліквідацію ПАТ "КБ "НАДРА" провідного професіонала з питань врегулювання неплатоспроможності банків відділу запровадження процедури тимчасової адміністрації та ліквідації департаменту врегулювання неплатоспроможності банків Стрюкову Ірину Олександрівну строком на 1 рік з 05 червня 2015 р. до 04 червня 2016 р. включно.
Maximus-
 
 
Повідомлення Додано: Пон 22 лис, 2004 15:31

Надра - Главный офис

В то же время я бывал только в главном офисе - там полная противоположнсть. Всегда рады, готовы помочь и тп...
В общем очень доволен.
Сейчас идет речь о главном офисе на Артема.
Женя
 
 
Повідомлення Додано: Нед 28 лис, 2004 14:41

Делают карточку за 2 месяца

Мда, может в центральном офисе все и ОК, но в том отделении, где я был можно сказать не супер. Вообще не сложанно работают. Делают карточку вместо 2 недель - 2 месяца. Наверное, просто пластмасы в Украине нет. Надо закупать. Вообщем не супер...
Андрей
 
 
Повідомлення Додано: Вів 30 лис, 2004 22:10

А я зашел в отделение на Красноармейской в районе Дворца Украины, услышал позывные радио шансон, и был вынужден немедленно покинуть помещение ;)



Внимание!
Архив сообщений следующих за этим находится по адресу
http://forum.finance.ua/viewforum.php?f=62
Администратор.
Гість
 
 
Повідомлення Додано: Суб 24 лип, 2010 09:34

Pr_Woland написав:Просвітліть будь-ласка чи потрібно проводити верифікацію картки на liqpay , щоб знімати одразу 2500 грн ? І чи дійсно без верифікації можна знімати лише до 1000 грн за день ?

Не нужна никакая верификация. Просто зарегистрируйтесь на ликпее по номеру телефона, и все. А далее :) люди добрые выкладывали пошаговую очередность снятия налички с банкомата. Я , кстати говоря, тоже пыталась в третий раз за июль вывести 2500....не получилось...это они считать умеют :twisted:
larkas
 
 
Повідомлення Додано: Суб 24 лип, 2010 10:29

larkas написав:
Pr_Woland написав:Просвітліть будь-ласка чи потрібно проводити верифікацію картки на liqpay , щоб знімати одразу 2500 грн ? І чи дійсно без верифікації можна знімати лише до 1000 грн за день ?

Не нужна никакая верификация. Просто зарегистрируйтесь на ликпее по номеру телефона, и все. А далее :) люди добрые выкладывали пошаговую очередность снятия налички с банкомата. Я , кстати говоря, тоже пыталась в третий раз за июль вывести 2500....не получилось...это они считать умеют :twisted:


веріфікація потрібна якщо хочете виводити на карту, якщо на банкомат привата - не потрібна
paxlava
 
 
Повідомлення Додано: Суб 24 лип, 2010 10:33

Pr_Woland написав:Просвітліть будь-ласка чи потрібно проводити верифікацію картки на liqpay , щоб знімати одразу 2500 грн ? І чи дійсно без верифікації можна знімати лише до 1000 грн за день ?


Я не змiг зробити верiфiкацiю картки на лiкрею. Скiльки не просив у вiтдiленнi потрiбну контрольну сумму так i не дiждався вiтповiдi.
Binder
 
 
Повідомлення Додано: Суб 24 лип, 2010 10:37

ASSOL написав:
pib написав:nadraman
Не переводите на карточку Хрещатика. Снимайте через Ликпей с банкомата Привата наличными. Комиссия в этом случае будет 40 грн. Остаток можно посмотреть на сайте Ликпея.


Вот я точно так и сделала - обналичила сразу в банкомате через ликпей. Комиссия в пределах 40гр. на 2500.


так добре якщо банкомат видасть за раз всю суму, мені видавав лише по 1000
а це КОЖЕН РАЗ мінус 1.95#

тому вважаю краще виводити на карту привата
в мене була митєва + замовила через приват 24 ще візу інтернет (виготовляється за годину безкоштовно)
тому що на митєвій немає свв кода потрібного для веріфікації, а на візі інтернет - є
з візою інтернет пройшла веріфікацію в лікпеї, а після цього без проблем виводила кошти на митєву
paxlava
 
 
Повідомлення Додано: Суб 24 лип, 2010 10:45

Binder написав:
Pr_Woland написав:Просвітліть будь-ласка чи потрібно проводити верифікацію картки на liqpay , щоб знімати одразу 2500 грн ? І чи дійсно без верифікації можна знімати лише до 1000 грн за день ?


Я не змiг зробити верiфiкацiю картки на лiкрею. Скiльки не просив у вiтдiленнi потрiбну контрольну сумму так i не дiждався вiтповiдi.


веріфікацію якої карти? якщо надра - вона не потрібна для ЗАРАХУВАННЯ грошей на лікпей за умовити що виведення грошей на лікпей робите через банкомат привату
якщо так хочете все таки веріфікувати надрокарту - замовляйте іменну, я перевипустила візу електрон імену - вчора забрала, код свв Є, робили тиждень, сказали зніме за це з рахунку суму еквів. 10 грн.

якщо виводити хочете на веріфіковану карту - читайте мій попередній пост (про візу інтернет)

хіба контрольну суму треба просити у відділені ? не в підтримці по тел. на звороті карти?
paxlava
 
 
Повідомлення Додано: Суб 24 лип, 2010 10:58

Дякую всім за відповіді !
Pr_Woland
 
 
  #1234 ... 820>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3459 1876617
Переглянути останнє повідомлення
Сер 21 лют, 2024 21:15
ВIВ
5 7060
Переглянути останнє повідомлення
Пон 19 лют, 2024 12:41
sens
Дельта Банк - БАНКРОТ 1 ... 4847, 4848, 4849
Anonymous » Сер 29 лис, 2006 17:06
48489 25116585
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 01 гру, 2023 17:20
stuermer01
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама