Послуги незалежного фінансового консультанта. ТАК-НІ

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Все про страхування: медичне страхування, страхування майна і ризиків, автострахування КАСКО та ОСЦПВ.
  #123>
Повідомлення Додано: Вів 03 сер, 2010 12:57

Послуги незалежного фінансового консультанта. ТАК-НІ

Шановні учасники форуму.
Чи користуєтеся Ви послугами незалежних фінансових консультантів ?
Ваші ЗА та ПРОТИ користування послугами незалежних фінансових консультантів !
ukalviv
 
 
Повідомлення Додано: Чет 05 сер, 2010 02:18

Конкретно я не користуюсь, я сам надаю послуги.
Більшість так званих незалежних фін. консультантів, насправді ними не являються, тому що продають продукт однієї компанії, тобто є скорше агентами. З продуктовою лінійкою продуктів інших компаній не знайомі.
ВалентинХ
 
 
Повідомлення Додано: Чет 05 сер, 2010 11:08

ВалентинХ написав:Конкретно я не користуюсь, я сам надаю послуги.
Більшість так званих незалежних фін. консультантів, насправді ними не являються.


А чим Ви відрізняєтеся від псевдо "незалежних фінансових консультантів" ? Якими продуктами рекомендуєте користуватися ? Скільки коштують Ваші послуги ?
ukalviv
 
 
Повідомлення Додано: Чет 05 сер, 2010 14:52

ukalviv написав:
ВалентинХ написав:Конкретно я не користуюсь, я сам надаю послуги.
Більшість так званих незалежних фін. консультантів, насправді ними не являються.


А чим Ви відрізняєтеся від псевдо "незалежних фінансових консультантів" ? Якими продуктами рекомендуєте користуватися ? Скільки коштують Ваші послуги ?


Тим що я знаю всю продуктову лінійку топових компаній (перша 10 компаній, тих що є кращими на ринку), можу запропонувати клієнту те, що є кращим на ринку(надійність, гарантії і т.д.) і зручнішим для нього(це вже нюанси програми і можливостей для клієнта), роблю супровід впродовж дії договору, роблю супровід в разі страхового випадку(тобто я займаюсь питанням отримання компенсації клієнту, а не клієнт). Так само це робить буй який працівник моєї компанії, і крім того ще контролюється вищестоящою людиною.

Я нікому нічого не рекомендую пустословно, людина звертається, я нею займаюсь.

Наші послуги, в вартість будь якої програми відразу заложена комісія. Тобто що клієнт купить буханку хліба і супермаркеті, що в булочному магазині ціна однакова.
ВалентинХ
 
 
Повідомлення Додано: Чет 05 сер, 2010 15:57

ВалентинХ
А топ 10 ви звідки берете ? З тих хто більше Вам платить ?
Вашої компанії, то якої ?
ukalviv
 
 
Повідомлення Додано: Чет 05 сер, 2010 19:20

ukalviv написав:ВалентинХ
А топ 10 ви звідки берете ? З тих хто більше Вам платить ?
Вашої компанії, то якої ?


Бажаю Вам успіхів і процвітання.
ВалентинХ
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 06 сер, 2010 10:26

ВалентинХ
А що так ? Спочатку піарчик …надаю висококваліфіковані послуги, надійні компанії і бла..бла..бла…

А як лише сутеві питання відразу «Бажаю Вам успіхів і процвітання.» ! Який же Ви тоді консультант ? В чому логіка, не розумію !
:lol:
ukalviv
 
 
Повідомлення Додано: Нед 05 вер, 2010 17:54

Юля написав:Если он бы был независимый то да, а так чтобы увести мои деньги то нет! чем да!


А увести Ваши деньги это как ? НФК деньги Ваши в руки не берету, они дают советы где их сохранить и приумножить. Какой продукт для Вас оптимальный и в каком финансовом учериждении. Ну и так же все подводный камни в договорах.
ukalviv
 
 
Повідомлення Додано: Нед 05 вер, 2010 18:09

Юля написав:Да но комисионные он получает не от меня а от того кого посоветавал клиенту


Ну это бизнес! Он же учил и учит все програмы и собирает информацию для ВАС. Главное обращайте внимание на то что он советует, какие фин. учериждения. Задача НФК предлагать оптимальные для Вас, потомушто он как и адвокат, нотариус, стоматолог, формирует свой имидж. И его доход зависит от количества клиентов и качествено предоставленых услуг. И если он будет "парить" клиентам продукты, его карьера будет быстрой...и плачевной !
ukalviv
 
 
Повідомлення Додано: Нед 05 вер, 2010 22:56

Юля,
консультанту "по барабану" від кого отримувати комісійні. Відпрацьовано так, що платzть саме "великі дяді". У всіх компаніях % приблизно однакові, тому .... (читайте що писав ukalviv)
bandido
 
 
  #123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама