Пенсійна реформа в Україні. (Обговорення)

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення питань про пенсії і питань пенсійної реформи 2011, пенсійний вік та інші питання на фінансовому форумі Finance.UA.
  #1234 ... 27>
Повідомлення Додано: Вів 03 сер, 2010 14:29

Пенсійна реформа в Україні. (Обговорення)

Шановні форумчани.

Задався таким питанням : Пенсійна реформа в Україні розпочнеться з 2011р. Усіх фізичних осіб віком до 35 років зобов’яжуть обирати недержаний пенсійний фонд. Не обиремо самі, НАС розіграють як в лотереї ! В неті пише що їх уже 107 !

Як будемо обирати недержавний пенсійний фонд ?
:shock:
ukalviv
 
 
Повідомлення Додано: Чет 05 сер, 2010 02:11

1. к-ть років досвіду, 2.територія діяльності, 3.к-ть клієнтів, 4.оцінка кредитоспроможності (Standard & Poor’s).. і т.д.
ВалентинХ
 
 
Повідомлення Додано: Чет 05 сер, 2010 11:04

ВалентинХ написав:1. к-ть років досвіду, 2.територія діяльності, 3.к-ть клієнтів, 4.оцінка кредитоспроможності (Standard & Poor’s).. і т.д.

Це все гарно звучить ? Але детальніше можна ? Хто конкретно підпадає під ці критерії ?
ukalviv
 
 
Повідомлення Додано: Чет 05 сер, 2010 14:44

ukalviv
Добрий день всім! Цю пенсійну реформу лобіює знаете хто?, Тігіпко., тому, що у нього своя страхова компанія "фінансова група ТАС". У він зараз працює над тим, щоб Влада ще ввела і обовязкове медичне страхування. І вам будуть пропонувати (зобовязувати) впенсійніх органах та інших органах та держ закладах страхуватись в ТАС, або в іншій страховій власники яких є такі високі дер., чини особи типу Тігіпка.. А на цюму Тігібко заробіть міліарди. Ось вам і я розповів схему роботи влади, і це не політика на благо українського народу а чистої води БІЗНЕС на благо Тігібко та його " прехлебателе".

P.S.
Від себе можу тільки додати, я стикався неодноразово з страховою компанією "ТАС", боже збав вам з нею стикнутись. У мене дуже багато клієнтів які постраждали від цієї компанії. Повірте мені це не антириклама, і мені ніхто за це не платив. Це так і є. Страхова група ТАС порушує зоконі України, а хто їх за це покарає, а ніхто бо Тигіпко подзвонить в орган який контролює страхові компанії і все кінець справи. Ось Вам шановні реалії нашого життя.
12071983
 
 
Повідомлення Додано: Чет 05 сер, 2010 15:08

12071983 написав:ukalviv
Добрий день всім! Цю пенсійну реформу лобіює знаете хто?, Тігіпко., тому, що у нього своя страхова компанія "фінансова група ТАС". У він зараз працює над тим, щоб Влада ще ввела і обовязкове медичне страхування. І вам будуть пропонувати (зобовязувати) впенсійніх органах та інших органах та держ закладах страхуватись в ТАС, або в іншій страховій власники яких є такі високі дер., чини особи типу Тігіпка.. А на цюму Тігібко заробіть міліарди. Ось вам і я розповів схему роботи влади, і це не політика на благо українського народу а чистої води БІЗНЕС на благо Тігібко та його " прехлебателе".

P.S.
Від себе можу тільки додати, я стикався неодноразово з страховою компанією "ТАС", боже збав вам з нею стикнутись. У мене дуже багато клієнтів які постраждали від цієї компанії. Повірте мені це не антириклама, і мені ніхто за це не платив. Це так і є. Страхова група ТАС порушує зоконі України, а хто їх за це покарає, а ніхто бо Тигіпко подзвонить в орган який контролює страхові компанії і все кінець справи. Ось Вам шановні реалії нашого життя.


Тобто така сфера фінансових послуг як страхування(авто, майно, здоров"я і т.д.) та накопичувальне страхування життя не потрібні?
Чи потрібно клієнту кваліфікованіше вибирати компанію, договір читати (і великими і маленькими буквами) і т.д.? Поліс оформляти не через агента компанії чи офісну мережу компанії, а через кваліфікованих людей в цих питаннях, брокерів як варіант.
ВалентинХ
 
 
Повідомлення Додано: Чет 05 сер, 2010 15:55

ВалентинХ
І Ви хочете сказати що Брокери мають більше фаху ніж агенти компанії ? В чомуж різниця ? Людина займається своєю справою, досконально розбирається в продукті ! В чому тоді мінус ?
ukalviv
 
 
Повідомлення Додано: Чет 05 сер, 2010 16:05

ukalviv написав:ВалентинХ
І Ви хочете сказати що Брокери мають більше фаху ніж агенти компанії ? В чомуж різниця ? Людина займається своєю справою, досконально розбирається в продукті ! В чому тоді мінус ?

Однозначно більшу мають компетенцію, не в знанні продукту досконало конкретної компанії того агента, а вцілому ринку і мають можливість компетентніше рекомендувати кращий продукт на ринку, а не в межах однієї компанії.
Мінус? В тому що той агент може запропонувати лише ту компанію в якій працює, і тут не важливо продукт хороший-поганий, він більше окрім того іншої альтернативи не може запропонувати.
Я не кажу, що агент це погано, адже тут не в агентах проблема, а в тому що є компанія, якій потрібно продавати свої продукти, і не має значення хороша це компанія чи погано, вона повинна любими засобами продати свій продукт.
Враховуючи , що агент по природі своїй це сторона компанії, от і є те що є.
ВалентинХ
 
 
Повідомлення Додано: Пон 09 сер, 2010 04:51

ВалентинХ а вы хотите сказать, что брокеры такие вот честные и всегда работают только в интересах клиента(при том, что еще берут с него деньги) ?
Не смешите меня )))
OrlandO
 
Повідомлень: 363
З нами з: 23.12.09
Подякував: 19 раз.
Подякували: 42 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 09 сер, 2010 17:34

OrlandO
Шановні форумчани.

Задався таким питанням : Пенсійна реформа в Україні розпочнеться з 2011р. Усіх фізичних осіб віком до 35 років зобов’яжуть обирати недержаний пенсійний фонд. Не обиремо самі, НАС розіграють як в лотереї ! В неті пише що їх уже 107 !

Як будемо обирати недержавний пенсійний фонд ?
Shocked
Давайте по темі ! А то пошли брокери, шмокери. Есть проблемка, решаем ?
ukalviv
 
 
Повідомлення Додано: Сер 06 жов, 2010 14:51

Re: Пенсійна реформа в Україні. (Обговорення)

ukalviv написав:Шановні форумчани.

Задався таким питанням : Пенсійна реформа в Україні розпочнеться з 2011р. Усіх фізичних осіб віком до 35 років зобов’яжуть обирати недержаний пенсійний фонд. Не обиремо самі, НАС розіграють як в лотереї ! В неті пише що їх уже 107 !

Як будемо обирати недержавний пенсійний фонд ?
:shock:

Велике питання, коли саме ця реформа розпочнеться.
Трохи теорії. Пенсійна реформа передбачає, що буде 3 рівні пенсійного забезпечення.
1. Солідарна пенсійна система
2. Накопичувальне обов"язкове пенсійне страхування.
3. Накопичувальне добровільне пенсійне страхування.

Рівень 1 і 3 у нас представлені державним Пенсійним фондом та НПФ і СК відповідно. А от з другим рівнем наразі заковика. Чиновники не знають, як він має працювати та хто буде збирати та розпоряджатися чималенькими коштами. На сьогодні є декілька варіантів, у яких представлений державний накопичувальний пенсійний фонд та НПФ з участю у різних пропорціях. Багато матеріалів щодо пенсійної реформи є на сайті http://pension.kiev.ua/
Всі кажуть, що реформа розпочнеться у 2012 році, хоча я особисто не дуже у це вірю.

Щодо проблеми вибору НПФ, то думаю, що варто дочекатися прийняття конкретних законів. Можливо, держава і не дасть ніякого вибору :( .
Alarik
 
Повідомлень: 66
З нами з: 19.01.10
Подякував: 1 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
  #1234 ... 27>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Пенсії в Україні 1 ... 39, 40, 41
Ірина_ » Чет 28 тра, 2020 12:34
400 284440
Переглянути останнє повідомлення
Сер 17 кві, 2024 19:19
Amethyst
11 35868
Переглянути останнє повідомлення
Нед 23 сер, 2020 10:36
Игорь12
17 18774
Переглянути останнє повідомлення
Чет 12 бер, 2020 12:31
nadaPups
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама