Автокредитування

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Все про банківські послуги: відкриття поточних рахунків для фізосіб, СПД та юридичних осіб, розрахунково-касове обслуговування (РКО), клієнт-банк, інтернет-банкінг, комунальні платежі населення, отримання готівки та інші послуги.
  #1234>
Повідомлення Додано: Чет 02 гру, 2010 11:51

Автокредитування

Хочу купити автомобіль в кредит, недавно був на Сайті укрсоцбанку за адресою http://www.usb.com.ua/retail/special_ac ... vtokrolik/ , акція називається "Автокролик" =), умови просто супер!!! без комісій, страхівка 5,5%
Як Ви вважаєте?
Romaxa
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 03 гру, 2010 15:59

Зайшов в банк, проконсультувався, все так як пише на сайті :D
Навіть страхівку можна заплатити в перший рік за рахунок кредиту+цивілка в подарунок :!:
Romaxa
 
 
Повідомлення Додано: Сер 08 гру, 2010 10:05

Прийшов 7.12 в банк в 11.00 з повним переліком документів, віддав менеджеру, написав заяву, вже в 13.00 в мене було рішення і гарантійний лист. Сервіс на висоті+умови найкращі на ринку, всім рекомендую цей банк :D
Romaxa
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 10 гру, 2010 18:06

Привіт, а розкажи будь ласка детальніше про цей кредит не так як пише на сторінці Укрсоцбанку, а в реальності, як людина яка, вже отримала такий кредит. Пояснюю для чого: Я Сам хочу брати авто в кредит тай шось ніяк не наважуюсь одні говорять, що це нормально, другі - шо це "Кидалово", то думаю почитаю різні форуми твоя тема зацікавила, але хотілось би взнати всі нюанси, наприклад: скільки ти реально переплатиш від всієї суми, чи можна виплатити кредит раніше без ніяких штрафів, чи можна вибирати авто в будь-якому салоні чи тільки в тих яких вони скажуть, який дохід треба мати, шоб взагалі відкрили такий кередит (наприклад ти який писав в анкеті), що ще є таке важливе, що банк вимагає для того щоб отримати цей кредит.
Буду дуже вдячний якщо не проігноруєш, бо чесно вже голова болить від цього дурного питання брати цей кредит чи ні :shock:
Наперед дякую!!!!!! :!:
P.S. Доречі, а яку машину взяв :?:
chaika3730
 
 
Повідомлення Додано: Пон 13 гру, 2010 12:21

chaika3730
Купляв Шкоду Фабія, 110000 грн, заплатив аванс 30%=33000 грн, сума кредиту=77000 грн, на 5 років, ставка 19,2 річних.
Згідно калькулятора (який мені дали в банку згідно вимог НБУ) переплата за 5 років виходить 37576 грн, місячний платіж 2515 грн. Ще сподобалось-це абсолютна відсутність будь-яких комісій (в т.ч за дострокове погашення), отже заплативши більше,відсотки будуть рахуватись від залишку по кредиту, тобто якщо платити достроково то переплата буде менша.
Автосалон мені ніхто не навязував, вибрав сам. Сукупний сімейний дохід становив приблизно 5000 грн+ розглядали неофіційний дохід!!! Витратив 900 грн. на нотаріуса та 3% від вартості авто на реєстрацію МРЕВ, заплатив страхівку 6050 грн (5,5%), та в банку заплатив 70 грн за перевірку обтяження в Єдиному державному реєстрі обтяжень рухомого майна, і все, ніякого страхування життя, ніяких комісій.
П.С
Не дивись що деякі банки дають меншу ставку, вона досягається за рахунок:
-комісії
-страхування життя
-інших необовязкових платежів
Тобто банк декларує ставку 16,9 а за рахунок додаткових оплат реальна ставка виходить 21-22% річних

Будуть ще питання пиши, з радістю відпишу
Romaxa
 
 
Повідомлення Додано: Вів 14 гру, 2010 16:03

Классно поговорили сами с собой! :lol:
Valeryi
 
Повідомлень: 121
З нами з: 07.05.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 15 гру, 2010 12:03

Romaxa написав:Прийшов 7.12 в банк в 11.00 з повним переліком документів, віддав менеджеру, написав заяву, вже в 13.00 в мене було рішення і гарантійний лист. Сервіс на висоті+умови найкращі на ринку, всім рекомендую цей банк :D


1.Господа из укрсоца - реклама это хорошо, но спалились вы с чайкой на 2 же посте.
2. Моему другу с реальной белой зарплатой 8000 грн и первым взносом 40 % заявку сомотрели 3 недели. Он не выдержал и ушел в другой банк.
3. В вашей же рекламе (попадала мне в руки листовка) минимальный тариф по КАСКО 6,9 %

одним словом можете еще между собой поболтать ерундой
dym
 
 
Повідомлення Додано: Сер 15 гру, 2010 13:33

dym написав:1.Господа из укрсоца - реклама это хорошо, но спалились вы с чайкой на 2 же посте.
2. Моему другу с реальной белой зарплатой 8000 грн и первым взносом 40 % заявку сомотрели 3 недели. Он не выдержал и ушел в другой банк.
3. В вашей же рекламе (попадала мне в руки листовка) минимальный тариф по КАСКО 6,9 %

одним словом можете еще между собой поболтать ерундой


+1, хуже Укрсоца наверное только Приват.
У друга валютная ипотека, в кризис подняли ставку на 3% (вдумайтесь + скачок курса), причем в одностороннем порядке. Заставили подписать доп. соглашениес согласием на повышение ставки задним числом, только когда он оформлял у них кредитные каникулы. Мотивация - ресурсы подорожали, крыза, инфляция и т.д.
Сейчас же ликвидности море, ставки попадали, но никто даже не заикается снизить ставку.
друг, конечно, попытался и тут ему было рассказано, что это практически невозможно, вы же платите, это кредитный комитет и т.д.
Вот такой Банк-редиска.
П.с. другу все же посоветовал написать письменное ходотайство в 2-х экземплярах и одно с регистрационным входящим номеров оставить себе. Посмотрим, что ответят.
miridi7
 
Повідомлень: 612
З нами з: 04.03.09
Подякував: 3 раз.
Подякували: 93 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 16 гру, 2010 09:40

dym
1.Це не реклама, просто сподобались умови та обслуговування
2.В твого друга напевно була більша сума кредиту
3.На рахунок каско, застрахували за тарифом 5,5, є договір страхування
Romaxa
 
 
Повідомлення Додано: Чет 16 гру, 2010 09:43

miridi7
На рахунок підвищення ставок, я не був їх клієнтом, тому мені нічого не підвищували :D
Romaxa
 
 
  #1234>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама