Чи приймають банки злитки золота без паперового сертифіката?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Все про банківські метали: золото, срібло, платина, паладій. Курс і ціна золота, срібла та платини, скупка золота, купівля та продаж срібла в злитках і брухт.
Ціна золота - Купівля / Продаж
  #12>
Повідомлення Додано: Пон 17 січ, 2011 14:56

Чи приймають банки злитки золота без паперового сертифіката?

Доброго дня.
За кордоном, у Бельгії, зокрема, злитки золота продаються без жодних додаткових сертифікатів якості на кожен конкретний злиток (за винятком злитків вагою 1кг). На них стоїть клеймо афінажної компанії (Umicore, наприклад) та інд. номер даного злитка. Злиток упакований в якусь обгортку. І все. У країнах Євросоюза цього абсолютно достатньо, щоб потім без проблем продати злиток будь-якому банку.
Але якщо я захочу злиток, куплений у Бельгії, продати українському банку, то чи не виникне таке ситуація, що у банку мені скажуть, що я втратив сертифікат якості і тому ми його викупимо, але з комісією 20%, наприклад?
Я хвилююся тому, що нагуглив багатьом, мабуть, відому статтю із сайту affinage.org.ua. Там пишеться, зокрема, таке: "...Наконец, к теории об аффинажных клеймах относится следующее положение. “Покупателю нужно знать, что хотя де-юре сертификатом для мерных (весом до 1000 граммов) слитков является нанесенная на слиток маркировка, де-факто производители снабжают все золотые слитки также бумажными или картонными сертификатами, утрата которого может снизить ликвидность слитка”, – отмечает Владимир Пищаный. Таким образом, при звонке в банк поинтересуйтесь наличием сертификата к слитку – и при его отсутствии лучше поищите другое финучреждение, торгующее слитками, имеющими сертификат."
Але схоже, що ніде в Західній Європі не можна купити злиток масою 100г, наприклад, із сертифікатом.
Чи хто-небудь продавав банку злитки без сертифікату? Дякую наперед.
Petro8
 
 
Повідомлення Додано: Пон 17 січ, 2011 15:09

друг сдавал литой слиток, никаких бумаг не просили хотя бумажка с номером слитка была с собой...
Slon_Nosov
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2478
З нами з: 13.07.09
Подякував: 1049 раз.
Подякували: 702 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 17 січ, 2011 15:40

Це звучить добре, звичайно. Дякую. Але тут, за кордоном, мені продадуть лише злиток у пластиковій обгортці. Навіть папірця з номером злитка не дадуть. Лише чек, що я сплатив гроші за злиток певної маси. Тому й хвилююся дещо.
Petro8
 
 
Повідомлення Додано: Пон 17 січ, 2011 16:54

принимаем
Andrey_Gold
 
Повідомлень: 978
З нами з: 16.09.09
Подякував: 2 раз.
Подякували: 11 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 17 січ, 2011 21:01

Примет практически любой банк в котором есть реально работающие эксперты по золоту: Хрещатик, Правекс, Даниэль и пр. Список с телефонами gold9999.com.ua/1 смотрите тут.
Если Ваш слиток стоит до 50к гривень, то все сделают даже не попросив паспорта. :)
Пума
Аватар користувача
 
Повідомлень: 56
З нами з: 28.07.09
Подякував: 27 раз.
Подякували: 6 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 17 січ, 2011 23:40

Неужели в Бельгии настолько слитки дешевле чем у нас, чтоб так терзаться - откупят потом назад его или нет?
jabba
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5345
З нами з: 18.12.08
Подякував: 349 раз.
Подякували: 346 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 18 січ, 2011 09:53

jabba написав:Неужели в Бельгии настолько слитки дешевле чем у нас, чтоб так терзаться - откупят потом назад его или нет?


Дело в том что Юмикор - признаный производитель слитков. Знаю что ряд наших банков имеют договора на ввоз слитков. Слитки этого производителя спокойно можно купить и на Украине. Сам завод находится в Германии.

Я, например, работаю с Юмикором и Аргором, в основном. Есть клиенты которые принципиально покупают слитки только этого производителя, нравятся они им :)
Andrey_Gold
 
Повідомлень: 978
З нами з: 16.09.09
Подякував: 2 раз.
Подякували: 11 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 18 січ, 2011 10:56

А на таможне не возникнет проблем? Купил я к примеру в той самой Бельгии и везу в Украину... Декларировать необходимо, а в каком колличестве можно вывозить?
Volfox
Аватар користувача
 
Повідомлень: 865
З нами з: 21.05.09
Подякував: 59 раз.
Подякували: 63 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 18 січ, 2011 11:43

Volfox написав:А на таможне не возникнет проблем? Купил я к примеру в той самой Бельгии и везу в Украину... Декларировать необходимо, а в каком колличестве можно вывозить?

По ввозу физ лиц не скажу, а вывозить не более 500 грамм в гривневом эквиваленте. Декларировать надо.
Цены в Бельгии или Германии ничем не отличаются от наших, на самом деле. Все цены привязаны по формуле Лондон + куча комиссий + цена изготовления слитка. Просто там находится завод, который работает только с крупным оптом, всеравно придется идти в банк. Уже тема покупки за рубежом обсуждалась, и как показала практика - выгодней покупать в наших банках
Andrey_Gold
 
Повідомлень: 978
З нами з: 16.09.09
Подякував: 2 раз.
Подякували: 11 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 18 січ, 2011 15:24

Усім дякую за відповіді.
Petro8
 
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3 49528
Переглянути останнє повідомлення
Чет 07 бер, 2024 19:52
dmitriy_shinkarenko
Правила покупки золота 1, 2, 3, 4, 5
mann » Нед 08 кві, 2018 06:58
45 150806
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 24 гру, 2021 12:45
sandrapandro
29 65868
Переглянути останнє повідомлення
Вів 17 бер, 2020 09:35
Nathaniel
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама