Малоквартирный дом

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #1234 ... 7>
Повідомлення Додано: Сер 02 лют, 2011 23:55

Малоквартирный дом

Планируем приобрести жилье - предлагают квартиру в малоквартирном доме "клубного типа" в пригороде Киева. Дом построен на 10 сотках, 3 этажа, 10 квартир.
По документам - первоначально оформляют как часть собственности индивидуального строения, далее оформляют реконструкцию, после проведения "реконструкции" - документы собственности на каждую квартиру.Кто сталкивался с подобным видом домов? Какие нюансы в оформлении?
Yulia_05
 
 
Повідомлення Додано: Чет 03 лют, 2011 09:52

Кто сталкивался с подобным видом домов?

Я будую і продаю такі будинки.
В принципі проблема тільки одна
В разі перепродажу , власники квартир в цьому будинку мають першочергове право на придбання того що продається , в разі якщо вони не хочуть у Вас купувати , то для того щоб Ви могли продати своє , вони повинні дати Вам нотаріально завіренну заяву приблизно слідуючого змісту

Мені відомо про продаж такимто квартири і я відмовляюсь від першочергового права на придбання цієї квартири.

Так само у випадку застави чи ще якоїсь подібної операції - потрібна згода всіх мешканців.
Операції дарування або спадщини не потребують ніякої згоди мешканців.
Плюсами подібної схеми - це те що Ви слідкуєте і вправі заблокувати продаж квартири невідомо кому ( наркоша/люмпен ...... ) , мінусами - в разі продажу Ви дещо обмеженні думкою про продаж Ваших сусідів ( правда сусіди також обмеженні - і це плюс бо таким чином Ви зобовязанні враховувати думки один одного(.
Переведення подібного будинку в стандартний , потребує десь пів року часу і приблизно по 1000-2000 доларів з кожного власника квартири.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27353
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 03 лют, 2011 10:40

Yulia_05
Почему нет прямой продажи в один этап ? Для чего эта "реконструкция"? Почему у других собственников квартир есть преимущественное право покупки ? Это не частный дом на 2-3 хозяев. Если владелец квартиры при ее продаже не сможет (по разным причинам)получить 9 (девять) разрешений на продажу от остальных хозяев,то выходит и продать квартиру невозможно ?
вадик
 
Заблокований
Повідомлень: 3590
З нами з: 05.04.09
Подякував: 110 раз.
Подякували: 421 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 03 лют, 2011 10:53

Почему....

Такі правила , але як і будь які правила у них є переваги і є недоліки .
Якщо грубо
У нас є закон який передбачає кримінальну відповідальність за згвалтування
Для тих хто хотів би мати право приставати до будь кого і коли йому захочеться - цей закон заважає, а тих до кого пристають - цей закон захищає .
Так само і у випадку клубного будинку ( до речі цей формат найбільш присутній у відпочинкових зонах дорогих курортів Європи ) .Не хочуть люди відпочивати і жити з людьми які проповідують якісь не ті ( з точки зору власників ) цінності , тому й створений своєрідний барєр.

Звичайно якщо Ви хочете купити квартиру для перепродажу - це проблемний будинок і нічого туди лізти , а якщо хочете мати гарантію відсутності шприців в підїзді і обісцяних дверей - цей формат зручний.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27353
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 03 лют, 2011 12:58

budivelnik написав:Такі правила

.

Туда нечего лезть по одной простой причине - это афера. Любая непрямая покупка - афера.
вадик
 
Заблокований
Повідомлень: 3590
З нами з: 05.04.09
Подякував: 110 раз.
Подякували: 421 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 03 лют, 2011 13:40

Это типа коммунальной квартиры с разделёнными лицевыми счетами.Не стоит связываться.
sesk
 
 
Повідомлення Додано: Чет 03 лют, 2011 21:19

Туда нечего лезть по одной простой причине - это афера. Любая непрямая покупка - афера.

1 Не розібравшись в проблемі -відразу вішати ярлики це якраз ознака молодих та ранніх.
2 В таких будинках сама продаж - повноцінна відразу з реєстрацією в нотаріуса і реєстрацією в БТІ , при чому людина отримує в БТІ виписку де написано що вона власник нерухомості.
Єдина відмінність у виписці це слово
ідеальні частини
Що тягне за собою певні обмеження при продажу.
У всіх остальних випадках це повноцінне житло , яке Ви можете дарувати , передавати в спадщину так само як і всі стандартні квартири.
Єдине обмеженні у вигляді згоди співвласників це дозвіл на продаж .[/quote]
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27353
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 03 лют, 2011 23:08

Дело каждого покупать ли ему "идеальные части",ваучеры или еще что вместо реальной недвиги. Я знаю одно - если человек не может полностью распоряжаться своей квартирой,значит это не его имущество. Зачем нужна такая квартира ? Я рассматриваю недвигу и как место для жилья, и как предмет инвестиций одновременно. Если эти условия не выполняются - тему в мусор !
Кстати - здесь нет прямой покупки. Сначала " часть собственности",потом "реконструкция". Какая еще "реконструкция"? Почему нет обычной сделки купли-продажи?
вадик
 
Заблокований
Повідомлень: 3590
З нами з: 05.04.09
Подякував: 110 раз.
Подякували: 421 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 03 лют, 2011 23:38

1 Не рівняйте ідеальні частки і ваучери.
2 В першу чергу нерухомість - це житло і тільки внаслідок своєї низької втрати ціни від амортизації - це засіб для інвестицій.
3 Порівняйте слідуючі два варіанти
Перший - клубний будинок
Другий - такий самий по житловим характеристикам - стандартний.

В першому проживають люди приблизно з однаковим доходом , автоматично чистий підїзд , на дверях кодовий замок , в підїзді квіти і жодного алканавта в мешканцях - але існує заборона продажу алконавту ( тому алконавтів і не має
В другому живуть всі кому не попадя ,дохід різний , виховання різне , купляють-продають хто хоче і кому хоче.

В якому з будинків буде вища ціна :?:
Почему нет обычной сделки купли-продажи?

Я ж пояснив
Є угода купівлі / продажу, є документи на право власності виписані в БТІ на покупця.Є все так як всюди . Єдина відмінність - під час продажу узгоджувати продаж своєї частини з іншими співвласниками.
ПС
Я не агітую за клубні будинки , я просто пояснюю чому вони мають право на існування і в чому їх сильні і слабі сторони.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27353
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 04 лют, 2011 13:41

Да это не дом ,а прямо секта какая-то : люди с одинаковым доходом,с одинаковым образом жизни,с одинаковым социальным статусом,которые еще к тому же решают за тебя, можно твою квартиру продавать или нет. Еще осталось добавить : люди с одинаковым мировоззрением,которые ходят в один и тот же храм или молельный дом.
Вы так и не ответили на вопрос - почему нет продажи в один этап ? Зачем здесь какая-то "реконструкция"?
Не заметить вопрос было невозможно,я его два раза задавал. Значит вразумительно ответить нечего. Ну,а если так,значит здесь афера кроется.
вадик
 
Заблокований
Повідомлень: 3590
З нами з: 05.04.09
Подякував: 110 раз.
Подякували: 421 раз.
 
Профіль
  #1234 ... 7>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: akurt і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама