Риэлторы и рынок

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #12>
Повідомлення Додано: Сер 23 лют, 2011 19:48

Риэлторы и рынок

Подскажите, я вот не пойму. Риэлторы, как игроки рынка заинтересованы в движении, причем независимо в какую сторону, но именно на движении будут продажи, а на застое продаж нет и нет перспектив. Нет заработка. Так почему же сами риэлторы не настаивают на снижении цен и активизации продаж, а постоянно плодят какие-то мифы?

Ведь кто продаст сейчас в любом случае выиграет по отношению к тому кто не продаст.
flacon
 
 
Повідомлення Додано: Сер 23 лют, 2011 19:58

flacon написав:Подскажите, я вот не пойму. Риэлторы, как игроки рынка заинтересованы в движении, причем независимо в какую сторону, но именно на движении будут продажи, а на застое продаж нет и нет перспектив. Нет заработка. Так почему же сами риэлторы не настаивают на снижении цен и активизации продаж, а постоянно плодят какие-то мифы?

Ведь кто продаст сейчас в любом случае выиграет по отношению к тому кто не продаст.

початку люди придумали міф про рієлторів які підняли ціни , а тепер самі не можуть його пояснити.
Взагалі рієлтор-рієлтору не рівня. Є нормальні (як і всюди) , є не нормальні ( як і всюди). Ті які працюють зі мною жодного разу не змушували мене тримати ціну на якомусь рівні , але при цьому висказували свої рекомендації , з якими я міг згоджуватись , а міг і не згоджуватись.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27269
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 23 лют, 2011 21:00

budivelnik написав:початку люди придумали міф про рієлторів які підняли ціни , а тепер самі не можуть його пояснити.


Почитав вас в других ветках даже не знаю как и ответить. Про мифы... эх.

Пожалуй, отмечу только, что вы не поняли суть вопроса и ответили на какой-то другой. Возможно потому, что я его как-то не так задал.

Перефразирую - почему риэлторы не обрушивают рынок? Ведь на движении они заработают в разы больше чем на застое, а быстро достигнув дна будет отскок, и опять заработок? Разве не это основы торговли на любом рынке (не путать с базаром)?
flacon
 
 
Повідомлення Додано: Сер 23 лют, 2011 21:20

flacon написав:
budivelnik написав:початку люди придумали міф про рієлторів які підняли ціни , а тепер самі не можуть його пояснити.


Почитав вас в других ветках даже не знаю как и ответить. Про мифы... эх.

Пожалуй, отмечу только, что вы не поняли суть вопроса и ответили на какой-то другой. Возможно потому, что я его как-то не так задал.

Перефразирую - почему риэлторы не обрушивают рынок? Ведь на движении они заработают в разы больше чем на застое, а быстро достигнув дна будет отскок, и опять заработок? Разве не это основы торговли на любом рынке (не путать с базаром)?

1 Як може обвалити ринок посередник який надає послугу в кращому разі за 3-5% від ціни? В найкрайнішому випадку він просто може відмовитись від своєї маржі( і то не до нуля) таким чином обваливши ціну :D на 1-2%
2 Я вже писав , що з ринку нерухомості практично не переходять в автомобільний чи продуктовий ринок. Продавши своє житло , людина як правило купує інше ( одні купують дорожче , другі дешевше ) , тому при продажі власник житла практично завжди ( по моїм оцінкам на 90% ) одночасно є як продавцем ( який хоче продати подорожче ) так і покупцем ( який хоче купити подешевше ) , тому рієлтор не може одночасно одній і тій самій людині пояснювати що те що ця людина продає нафік нікому не потрібно тому потрібно продавати дешево , а те що ця ж людина хоче купити потрібно купувати дорого.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27269
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 23 лют, 2011 21:31

Вы вот только что написали что риэлтор не может значительно влиять на цену ) Одумайтесь )

budivelnik написав:тому рієлтор не може одночасно одній і тій самій людині пояснювати що те що ця людина продає нафік нікому не потрібно тому потрібно продавати дешево , а те що ця ж людина хоче купити потрібно купувати дорого.


Вот это трезвая мысль пожалуй.
flacon
 
 
Повідомлення Додано: Сер 23 лют, 2011 22:24

flacon написав:Вы вот только что написали что риэлтор не может значительно влиять на цену ) Одумайтесь )

Я ж казав що це міф про вплив рієлторів на ціни .
На ціни може впливати тільки власники товарної маси.
А таких власників у нас два
Перший - населення з обємом товарної маси в 1072 млн м2
Другий - будівельники(інвестори) з обємом в приблизно 5 млн м2

Як бачите візуально населення гравець в 214 разів потужніший , але цінова поведінка цього гравця свідчить про те що з тих 1072 млн м2 житла в населення не має вільного житла під продаж навіть в обємах які мають будівельники. Тобто на лице банальна нехватка площі . Тому населення з одного боку як покупець раде скинути ціну на квадрати , але так як щорічна потреба забезпечена грошима становить якихось 5-10 млн м2 , то опускати ціну для всіх 1072 млн м2 для того щоб якихось 10 млн м2 було легше купити - якось нелогічно.
З другого боку - будівельники .
ЦЯ категорія до ціноутворення відноситься професійно , а так як економічні закони невмолимі , то завжди існує пересічення трьох графіків ( ціна продажу - обєми продажу-обєми прибутку )
Отже:
Чим нижча ціна тим більші обєми продажу
Так як ціна складається з собівартості + прибуток і припустивши що з собівартістю професіонали вже давно розібрались , то опускати ціну на сьогодні можна виключно за рахунок величини прибутку.
От і виходить що завжди можна знайти точку в якій ці різноспрямовані фактори зійдуться. Цією точкою на сьогодні і є сьогоднішні ціни.
Якщо завтра поміняється ціна енергоносіїв чи ціна грошей чи податкове законодавство , ця рівновага буде порушена і ціни вирушать в мандрівку де знову будуть зрівноважені прибутком і обємом.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27269
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 23 лют, 2011 23:07

budivelnik написав:Чим нижча ціна тим більші обєми продажу


Вы вот пишете зачем-то прописные истины и мифы опять вспомнили.

Я же своими глазами видел как риэлтор влияет на продавца. Две недели назад когда пытался купить квартиру.
С учетом того, что похоже 99% недвижимости продается через риэлторов мне и непонятно, почему они (риэлторы) не слишком спешат убеждать продавцов снижать. Хотя вот судя по новым сообщениям в соседних ветках таких риэлторов становится больше.

У меня к вам просьба, давайте не будет по третьему кругу про мифы, а просто подождем мнений других участников форума. Может и какой-никакой риэлтор напишет свое мнение?
flacon
 
 
Повідомлення Додано: Сер 23 лют, 2011 23:14

Я же своими глазами видел как риэлтор влияет на продавца. Две недели назад когда пытался купить квартиру

Дозвольте одне - маленьке , але суттєве зауваження.

Рієлтор впливав на продавця , Ви були покупцем , але квартиру так і не купили.
Питання на засипку
А чи не путаєте Ви поняття
Впливав і вплинув ?
Якби рієлтор зміг вплинути на продавця , то сьогодні б Ви були не потенційним покупцем , а власником . А поки Ви покупець - значить вплив рієлтора на продавця ( або на Ваші побажання як покупця) - відсутній.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27269
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 23 лют, 2011 23:24

budivelnik написав:Рієлтор впливав на продавця , Ви були покупцем , але квартиру так і не купили.


Ок. Квартира выставилась за 85. Я согласился купить за 80 включая риэлторские. Продавец отказался, мотивитруя, что они и так уже дешевле продают, чем начали )))

Позже мне перезвонил риэлтор и предложил 80. Но меня она уже не интересовала. Повлиял риэлтор на цену? Не на цену сделки, на цену предложения?
flacon
 
 
Повідомлення Додано: Чет 24 лют, 2011 18:54

Профессиональный риелтор работает на ту сторону, которая заказывает услугу. Как на повышение, так и понижение конечной цены.

Если я договорился с продавцом на оплату мне % с продажи, я буду стараться увеличить конечную цену сделки, предварительно определив желаемый срок продажи и, соответственно, установив адекватную цену.

Если мне платит покупатель, я договорюсь о фиксированном вознаграждении, чтобы не быть заинтересованным в росте стоимости и буду стараться опустить хотелку продавца/найти самый дешевый вариант.

Если говорить о рынке в целом, то риелторы и девелоперы не заинтересованы, чтобы цены стабильно падали, так как это не только уменьшает доходы в %, но и уменьшает активность рынка, так как покупатели ждут дна.

Ответ по теме: при личном контакте на единичных объектах риелторы вполне заинтересованы опускать неадекватные хотелки продавца, но при озвучивании "для всех" говорить о падении рынка не принято.
MaXaNDeR
 
Повідомлень: 94
З нами з: 05.06.09
Подякував: 309 раз.
Подякували: 4 раз.
 
Профіль
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: akurt і 0 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 5355
Переглянути останнє повідомлення
Чет 14 вер, 2017 21:33
Прохожий
15 16002
Переглянути останнє повідомлення
Сер 24 тра, 2017 08:51
kvxpro
1 4401
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 21 лис, 2014 10:03
budivelnik
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама