Граве-Україна

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг страхових компаній, що діють в Україні. Відгуки клієнтів про діяльність українських страхових компаній. Вислови свою думку про рівень обслуговування в українських страхових компаніях.
  #<12345 ... 18>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цій СК (або її філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

Граве-Україна 3.2 5 55
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
31%
17
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
7%
4
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
13%
7
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
13%
7
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
36%
20
Всього голосів : 55
Повідомлення Додано: Нед 14 вер, 2008 19:14

думайте перш ніж вкладати гроші

Думаю, що це все-таки грамотно продумана фігня :D .
є кілька тез для роздумів:
1. Якщо це справді так вигідно, то чому розмір винагороди за кожного нового клієнта кількасот злених (600$ , якщо не помиляюсь). По-моєму "свято место пусто не бывает "....
2. Що таке буде скажімо 15-20 тис зелених, які ви встигнете собі відкласти, років через 20 ? А то получиться як в анекдоті
прокидається американець після кріогенного сну і першим ділом дзвонить до свого банкіра:
-скільки грошей в мене на рахунку?
-20 мільйонів доларів
- (...! )дякую...
кладе трубку, тут же передзвонює телефоністка:
- за вашу останню розмову знято 5500$.
3. Подумайте, наскільки вигідно користуватись вашими грішми ЗАРАЗ при їх нинішній вартості, а виплатити їх вам ПОТІМ (навіть з %) при майбутній вартості ???
nazaralli
 
Повідомлень: 711
З нами з: 09.07.08
Подякував: 23 раз.
Подякували: 94 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 15 вер, 2008 18:46

Помиляєтесь, таких винагород нема за кожного клієнта. Виплачуються визначені відсотки за кожний договір. Та не буду вам довго розсусолювати - ви все одно думатимете, що це фігня. Ваше право.
Тов. Бендер
 
 
Повідомлення Додано: Пон 29 вер, 2008 16:32

Подскажите, какой процент получает финансовый консультат при приведении клиента?
Есть ли определенная ставка или только процент за клиента?
Спасибо.
pachyk
 
 
Повідомлення Додано: Вів 30 вер, 2008 10:31

За приведення клієнта не платять - платять за кожен підписаний договір. Знову ж таки відсоток залежиить від суми страховоі преміі та рівня, на якому знаходиться консультатнт. Більш конкретно Вам можуть це пояснити консультанти на презентаціях. Знаю, що, наприклад, за договір клієнта з Аліко АІГ на страхову суму (шороку) наприклад, 5000 грн консультант 1-го рівня отримує біля 800 грн комісійних.
Тов. Бендер
 
 
Повідомлення Додано: Вів 30 вер, 2008 13:52

А фиксированой ставки никакой нет? Только процент за договор?
pachyk
 
 
Повідомлення Додано: Сер 01 жов, 2008 00:29

Я слышала, что Эта СК работает только в уё?
Это так?
Таточка
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 03 жов, 2008 11:42

У брокера фіксованої ставки немає, наскільки мені відомо. Він оплачує комісійні тільки за реально виконану роботу. Фіксовані ставки, гадаю, є в центральних офісах компаній, де платять згідно з штатним розписом. Це, знову ж таки, мої припущення.
Тов. Бендер
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 24 жов, 2008 08:37

Таточка написав:Я слышала, что Эта СК работает только в уё?
Это так?

В $ и грн, как сами определите.
sharm_sv
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 24 жов, 2008 08:41

Re: думайте перш ніж вкладати гроші

nazaralli написав:2. Що таке буде скажімо 15-20 тис зелених, які ви встигнете собі відкласти, років через 20 ?
3. Подумайте, наскільки вигідно користуватись вашими грішми ЗАРАЗ при їх нинішній вартості, а виплатити їх вам ПОТІМ (навіть з %) при майбутній вартості ???


2. В любом случае это будет больше "0".
Инфляцию Вы заметите и просто будете себе больше откладывать.
А вот 15-20 тыс. Вы написали - Вы действительно считаете, что Вам этой суммы хватит????

3. Очень выгодно. Тем более, что и при аннуитете и выплачивать будут маленькими дозами, оперируя Вашей большой суммой.
А это плохо? Вы считаете, что для нас было бы спокойнее, если бы они работали в убыток? :D
sharm_sv
 
 
Повідомлення Додано: Суб 15 лис, 2008 10:43

Тов. Бендер написав:ВІдразу два питання до Вас. Що "це" повна фігня? І чому Ви так вирішили? Чи просто сказали аби сказати.


это никакой не предприниматель, а тоже и разряда вербовки, оба причем! ОНИ будут пользоваться нашими деньгами сегодня, а через 20 лет мы получим сами знаете что. классно спланированный развод и ошибки в анкете ЭТОМУ доказательства. еще один способ выдурить у народа деньги. а уровень фирмы определяется количеством бегущим туда работать по отношению к убигающим- бегущих к вам не много. а про инфляцию я молчу, что если я прибегу к вам и скажу,что хочу застраховать, или как там, себя, то вклад мой в ГРИВНЕ или ДОЛЛАРЕ вы со спокойной совестью положите "на счет" до лучших времен!!!!! и после этого вы нормальная компания?!! если да, то уважаемые вкладчики ВЫ МНОГО ПОЛУЧИТЕ через 20 лет, не намного больше 0!!!
неверю
 
 
  #<12345 ... 18>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
ПЗУ Україна (PZU) 1 ... 16, 17, 18
Anonymous » Чет 17 тра, 2007 18:30
179 230007
Переглянути останнє повідомлення
Чет 30 кві, 2020 16:10
NoName CK
ІНГО Україна 1 ... 17, 18, 19
Anonymous » Сер 16 тра, 2007 14:12
180 182951
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 03 лис, 2017 11:24
CostaS
Fidem Life (Фортіс Страхування Життя Україна) 1 ... 6, 7, 8
Anonymous » Пон 02 жов, 2006 14:02
70 88343
Переглянути останнє повідомлення
Вів 31 бер, 2015 10:51
ab09_08
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама