Став відомий головний регіон-донор бюджету-2017

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 78910
Повідомлення Додано: Чет 06 жов, 2016 21:53

Re: Став відомий головний регіон-донор бюджету-2017

  budivelnik написав:Те що у Вас не має лічильників - Ваша проблема2 Якби лічильники були - то Ви б вклались у обовязкові 1409 грн ( погодьтесь , що з доходом в 10 000 грн - 1409 - це не дуже критична сума.3 Навіть якщо лічильників не має - Ви все одно будете платити не більше 1409 грн/місяць в опалювальний період.

Я написав - в нас 2 людини на 2 кімнати невеличкі . Не просторо живемо, але якось поміщаємося. Звідки ви взяли 10 000 гр - та 4 людини ? На 4 людини - 35 площі житловой - це дуже мало, так люди не живуть, це не можливо шафу та стіл та стул поставити, це в кращому випадку 3м Х 3 м житлової площі на людину. Тілько ліжко та проходи повз нього для всіх. А в нас є ШАФА, стіл та стільці !!! :mrgreen: Це вже розкоші - поза норматив!!! На їжу витрачаємо скромно - по 2 000 на людину на місяць. На день 2 долари - 40 центів. Це сніданок - обід - та вечеря по 80 центів - дуже скромно. Тож залишається по 500 гр. на місяць на коммуналку, проїзд, телефонію, ліки , одяг , взуття, постільну білизну, навчання , миючі засоби ,ремонт, посуд, лічильники та інше. Як це можливо все вкласти в 500гр?

Лічильники - повинні ставити постачальники. В них свої вимоги до них, що я "сам поставлю" - вони можуть викинути - мають право. А я не маю права сам нічого ставити. Ви ще скажіть - що за продуктами тепер всі повинні ходити зі своїми вагами ?

І ще ви не пояснили - як обраховують опалення --- яка площа цієї квратири для початку ? ось ви написали ---що на що ви помножили ? Тут нічого не складається - про що ви ? Ваш тескт - не зрозумілий.


" На опалення норматив , який підлягає субсидії в 2015 році був 7 м3 на м2
3 Якщо в квартирі проживає троє (мама+тато+їх дитина) то субсидії будуть діяти в повному обсязі при 3 особи х 23м2 х 7 м3/м2=450 м3 в місяць ( так на хвильку в мене на 140 м2 - 250-300 м3 в місяць на підігрів+опалення)
Те саме по воді+електрика
Таким чином при доході в 4200 на описану мною сімю- субсидії перекриють 80% всіх витрат"
kalinavalera1
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4937
З нами з: 07.05.11
Подякував: 659 раз.
Подякували: 511 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 06 жов, 2016 22:24

  kalinavalera1 написав:І ще ви не пояснили - як обраховують опалення --- яка площа цієї квратири для початку ? ось ви написали ---що на що ви помножили ? Тут нічого не складається - про що ви ? Ваш тескт - не зрозумілий.
1 Те що ви не зрозуміли мій текст , не говорить про те що я погано написав - може це Вам не вистарчає чогось щоб зрозуміти
2 Ще раз про нормативи
а - нормативи привязані до людини
б - розмір виплат привязаний як до доходів . так і до того скільки витрачається
3 Якщо у Вашому випадку
а - кількість проживаючих двоє і дохід цих двох 5000 грн/місяць , то при умові що Ви на двох займаєте 53 м3 - Ви можете витратити в місяць
350м3 газу на опалення + 10 м3 газу на приготування їжі на суму в 2500 грн(приблизно)
120 квт годин на суму в 70 грн приблизно
8 м3 води на суму в 80 грн приблизно
Все що ви витратите більше - Ви оплатите по повному тарифу
Якщо вкладетесь в витрати то оплатите 14,1% від 5000 грн =705 грн+все що вище ( в межах норм , тобто додатиково ще 1800 грн - оплатить держава через субсидії)
Якщо Ваше споживання буде меншим ніж на 705 грн - оплатите тільки ту суму на яку спожили.
4 Щоб заперечити Ваші емоції при те що тарифи високі - я привів своє споживання (моя квартира 140 м2,4 особи = газ в рік-1800м3 , все остальне навіть не варте обговорювання внаслідок мізерності сум ), субсидіями я не користуюсь , бо не має резону внаслідок високих заробітків, при цьому , навіть якби я отримував всього 10000 грн/місяць на всю сімю - то навіть у цьому випадку мені б не потрібні були субсидії , бо обовязковий платіж в 1400 грн - перекривав би суми моїх реальних місячних проплат
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27465
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2947 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 06 жов, 2016 23:42

budivelnik Починаю розуміти - то ви не користуєтеся опаленням від міської тепломережі ? Бо ви будівельник - сам собі побудували окремий дім ? Навіть далеко не всі будівельники можуть самі собі побудувати свої хати. Я бажав собі встановити котел приватного опалювання, щоб не користуватися місьским опаленням, бо нараховують облудні гроші. Але не дають дозвіл відокремитися від тепломережі міськоі. На першому поверсі в нас живуть 2 см"ї "будівельників". Вони собі зробили "теплі поли" тож - багато беруть тепла з тепломережі, лічильник ставлять спільний на всіх мешканців, та платять по загальному нормативу, як Інші мешканці, за 4 секції батареї. Але до нас вже вода доходить після них охолоджена в наші маленькі батареї - станлартні 4 секції, І дуже холодно в домі у всіх. А будівельники - розкошують. На четвертому поверсі теж живе будівельниця. Все зі стоймайданчика ( не приватаного ), везла до своєї оселі, та робила з того собі ремонт. Теж дуже "економно", коли красти, в сусидів, чи на роботі . Тож не рівняйте себе - будівельника - до всіх інших людей. Бо я не дуже зрозумів - як то в вас вийшло - так за дурно жити. В людей все не так.

Щоб поставити лічильник - до вас прийде з горгазу людина і стане вимагати встановити нові прилади , прибори, обладнання, інакше він не опломбує лічильник. Кажуть - старе обладнання - його не влаштовує. Крім лічильника це встане ще в багато тисяч. А поцупити це на строй маданчику більшість людей не може :mrgreen

В мене ще питання ? В однокімнатних картирах в багатоквартирних будинках не рахують квадратні метри по нормативу. Бо менше житло не буває. Субсидії дають на всю площу однокімнатної оселі. Так було по закону. А як що т а оселя однокімнатна - 200 м2 - студія ? Теж не рахують м2 та мешканців ?
kalinavalera1
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4937
З нами з: 07.05.11
Подякував: 659 раз.
Подякували: 511 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 78910
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 507
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 23 лют, 2024 09:48
l_e_x
1 337
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 28 кві, 2023 13:21
Investor_K
3 589
Переглянути останнє повідомлення
Вів 14 бер, 2023 10:12
BIGor
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама