Еміграція, заробітчанство

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 21142115211621172118 ... 2150>
Повідомлення Додано: Пон 13 тра, 2024 17:44

Шановні форумчани, запрошуємо до обговорення 👇

Нова пошта вийшла на ринок Великої Британії (ціни та терміни доставки)

А який ви маєте досвід користування послугами міжнародної доставки? Чи задоволені термінами, цінами, сервісом?
Модератор
Аватар користувача
Модератор Форуму
 
Повідомлень: 6202
З нами з: 25.01.06
Подякував: 71 раз.
Подякували: 434 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 13 тра, 2024 18:31

  Дюрі-бачі написав:
  rjkz написав:Во первых, какой там интернет для бабуси не имеет значения, а звонилка как работала так и работает.

Старі дзвонилки, як Nokia 1200 в моєї бабусі, та і відносно нові смартфони теж не дзвонять. Знайомий поїхав з Redmi, здається Note 12, але там голосові дзвінки не працюють, тільки інтернет і дзвінки через WhatsApp/Telegram.


Не знаю как сейчас, а в 00-е европейские телефоны в США не работали.
Другие частоты, а когда-то и другой стандарт.
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16717
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8369 раз.
Подякували: 5259 раз.
 
Профіль
7
3
6
Повідомлення Додано: Пон 13 тра, 2024 18:34

Re: Еміграція, заробітчанство

Та справа зовсім в іншому: не хочу я лізти в деталі мобільного зв'язку, а хотів навести його як приклад того, що оператори готові і витратитись на заміну телефонів клієнтам і зламати традиції. Тому всі ці чеки і допотопні термінали могли б точно так швиденько витіснитись з ринку, якщо б туди пустили нормальний банк, скажімо наш Монобанк. Але влада США та і Європи душить всі нормальні банки, бо вони "недостатньо борються з відмиванням коштів", от і маємо застій.
А на іншому кінці світу Китай з своїми оплатами через QR код і тотальним контролем через рейтинг...
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3217
З нами з: 29.07.22
Подякував: 567 раз.
Подякували: 414 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 13 тра, 2024 18:46

  Дюрі-бачі написав:Та справа зовсім в іншому: не хочу я лізти в деталі мобільного зв'язку, а хотів навести його як приклад того, що оператори готові і витратитись на заміну телефонів клієнтам і зламати традиції. Тому всі ці чеки і допотопні термінали могли б точно так швиденько витіснитись з ринку, якщо б туди пустили нормальний банк, скажімо наш Монобанк. Але влада США та і Європи душить всі нормальні банки, бо вони "недостатньо борються з відмиванням коштів", от і маємо застій.
А на іншому кінці світу Китай з своїми оплатами через QR код і тотальним контролем через рейтинг...

Цікаво, що вміє моно що не вміє якийсь посередній польський банк? (Хоча моно - це не банк, це банківський продукт Універсалбанка).
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8961
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1348 раз.
Подякували: 1737 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 13 тра, 2024 18:51

  rjkz написав:
  Дюрі-бачі написав:
  rjkz написав:Во первых, какой там интернет для бабуси не имеет значения, а звонилка как работала так и работает.

Старі дзвонилки, як Nokia 1200 в моєї бабусі, та і відносно нові смартфони теж не дзвонять. Знайомий поїхав з Redmi, здається Note 12, але там голосові дзвінки не працюють, тільки інтернет і дзвінки через WhatsApp/Telegram.

Не знаю как сейчас, а в 00-е европейские телефоны в США не работали.
Другие частоты, а когда-то и другой стандарт.

Poco X3 Pro и Note 11, привезенные из дому (были куплены на Али), работают на Тмобайл (точнее, Минт) 4G с безлимитом данных. Хотя на Росо оператор немного ругался.
Starikan
2
 
Повідомлень: 19799
З нами з: 12.10.11
Подякував: 2618 раз.
Подякували: 3165 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 13 тра, 2024 18:58

Re: Еміграція, заробітчанство

  BIGor написав:Цікаво, що вміє моно що не вміє якийсь посередній польський банк? (Хоча моно - це не банк, це банківський продукт Універсалбанка).

Не знаю, не користувався Польськими банками.
Переказувати гроші з рахунку на рахунок зручно для клієнта, без всяких договорів, походів у відділення, очікування черг... Просто кілька кліків на смарті і робиш з грошима що хочеш.
Моно тут просто як приклад, можна взяти майже будь-який інший український банк.
А ще, якщо добре пам'ятаю, в Британії заборонили клієнтам робити стандартний для України кредитний ліміт.
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3217
З нами з: 29.07.22
Подякував: 567 раз.
Подякували: 414 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 13 тра, 2024 19:14

  Дюрі-бачі написав:Та справа зовсім в іншому: не хочу я лізти в деталі мобільного зв'язку, а хотів навести його як приклад того, що оператори готові і витратитись на заміну телефонів клієнтам і зламати традиції.

Просто порахували, що дешевше малому відсотку запропонувати безкоштовну заміну телефона, ніж утримувати дві не дуже добре сумісні сітки. І злам традицій ні до чого.
M-Audio
 
Повідомлень: 2983
З нами з: 23.03.11
Подякував: 576 раз.
Подякували: 407 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 13 тра, 2024 19:16

  BIGor написав:
  Дюрі-бачі написав:Та справа зовсім в іншому: не хочу я лізти в деталі мобільного зв'язку, а хотів навести його як приклад того, що оператори готові і витратитись на заміну телефонів клієнтам і зламати традиції. Тому всі ці чеки і допотопні термінали могли б точно так швиденько витіснитись з ринку, якщо б туди пустили нормальний банк, скажімо наш Монобанк. Але влада США та і Європи душить всі нормальні банки, бо вони "недостатньо борються з відмиванням коштів", от і маємо застій.
А на іншому кінці світу Китай з своїми оплатами через QR код і тотальним контролем через рейтинг...

Цікаво, що вміє моно що не вміє якийсь посередній польський банк? (Хоча моно - це не банк, це банківський продукт Універсалбанка).

Облігації можна прямо в додатку банку купити? Верифікація / цифровий підпис також зручно через Моно. Ті ж банки/збори на донати або загальний чек у кафе, скинув посилання в тг і за 5 секунд всі скинулися швидко, не треба нічого заповняти.
Пам'ятаю, приїхав в Англію, відкрив рахунок, то знайомі хвалили, що дуже хороший банк - щомісяця приходить смс про залишок на рахунку АВТОМАТИЧНО! 😁 Спойлер, коли в укр. банках вже роки приходила смс по КОЖНІЙ транзакції
The_Rebel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 286
З нами з: 01.06.19
Подякував: 16 раз.
Подякували: 67 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 13 тра, 2024 19:17

  Дюрі-бачі написав:
  BIGor написав:Цікаво, що вміє моно що не вміє якийсь посередній польський банк? (Хоча моно - це не банк, це банківський продукт Універсалбанка).

Не знаю, не користувався Польськими банками.
Переказувати гроші з рахунку на рахунок зручно для клієнта, без всяких договорів, походів у відділення, очікування черг... Просто кілька кліків на смарті і робиш з грошима що хочеш.
Моно тут просто як приклад, можна взяти майже будь-який інший український банк.
А ще, якщо добре пам'ятаю, в Британії заборонили клієнтам робити стандартний для України кредитний ліміт.

По виділеному - такого не бачив. Тому напевно в моно і не вийшло.
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8961
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1348 раз.
Подякували: 1737 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 13 тра, 2024 19:27

  The_Rebel написав:
  BIGor написав:
  Дюрі-бачі написав:Та справа зовсім в іншому: не хочу я лізти в деталі мобільного зв'язку, а хотів навести його як приклад того, що оператори готові і витратитись на заміну телефонів клієнтам і зламати традиції. Тому всі ці чеки і допотопні термінали могли б точно так швиденько витіснитись з ринку, якщо б туди пустили нормальний банк, скажімо наш Монобанк. Але влада США та і Європи душить всі нормальні банки, бо вони "недостатньо борються з відмиванням коштів", от і маємо застій.
А на іншому кінці світу Китай з своїми оплатами через QR код і тотальним контролем через рейтинг...

Цікаво, що вміє моно що не вміє якийсь посередній польський банк? (Хоча моно - це не банк, це банківський продукт Універсалбанка).

Облігації можна прямо в додатку банку купити? Верифікація / цифровий підпис також зручно через Моно. Ті ж банки/збори на донати або загальний чек у кафе, скинув посилання в тг і за 5 секунд всі скинулися швидко, не треба нічого заповняти.
Пам'ятаю, приїхав в Англію, відкрив рахунок, то знайомі хвалили, що дуже хороший банк - щомісяця приходить смс про залишок на рахунку АВТОМАТИЧНО! 😁 Спойлер, коли в укр. банках вже роки приходила смс по КОЖНІЙ транзакції

Доступ до бірж - в одному додатку можна відкрити доступ до Варшавської біржі (написано що і до інших закордонних теж), інвестфондів, золото монетного двору Польщі. В іншому банку глянув - в мене там просить відкрити інвест рахунок - не знаю які можливості, треба почитати. Верифікація є теж. Але, для пересічного користувача - чи доступ до облігацій через додаток - це архіважливо? Для мене ні.
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8961
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1348 раз.
Подякували: 1737 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 21142115211621172118 ... 2150>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама