Малоквартирный дом

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 4567
Повідомлення Додано: Нед 18 гру, 2016 13:40

у чому причина, що Ви не будуєте ще?
відсутність мотивації?
достатньо заробли-захотілось пожити для себе?
купа конкурентів?[/quote]Практично все відразу
1 Всі перейшли на тонкостінну технологію - я втратив перевагу по ціні , правда я вважаю що будувати мурашник на 100 квартир - свідомо погіршуючи звукоізоляцію це авантюризм - але можливо на стадії завершення будуть якісь невідомі мені сьогодні технології по додатковій звукоізоляції
2 Періодично я перекидаю кошти з одного напрямку на другий , 10 років тому перекинув з торгівлі в будову , зараз перекидаю з будови в торгівлю - по моїм підрахункам там краща перспектива+ мені здається що знайшов новий формат торгівлі який можливо дасть перцю мережам супермаркетів
3 По плану активно працювати збираюсь ще рік максимум три :D .[/quote]

технологія просто жахлива - чути усіх зі всіх сторін квартири :shock: немає ніякої додаткової ізоляції. враження таке-ніби хтось говорить поруч-а це через стіну від сусіда. чути чомусь дуже сильно шум води у трубах як стоки так і напір у душі-особливо сильно. враження таке ніби вода струменить прямо у стіні :!: вікна ставлять напевно найдешевші-сифонить звідусіль як не виставляй прижим. на стику - кут між вікнами полоски ущільнення не ставлять-добряча щілина-дує неймовірно. стелі також тонкі-чути балаканину-рип дверей-ходіння по підлозі. поставив би до стінки усіх цих козлів, що таке будують.
щодо торгівлі-тут Ви повністю праві-рух шалений по висхідній
jump
 
Повідомлень: 4212
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1280 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 4567
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама