Сегодня оформил Новорічний обміняй. Прихожу домой, хотел пополнить через ФидоМаркет. Глянул курс. Все. в чем, собственно, фишка так и не понял. У валютчиков можно купить по такому же курсу, а то и меньше, без ограничений по суме.
tradejust_contact написав:Сегодня оформил Новорічний обміняй. Прихожу домой, хотел пополнить через ФидоМаркет. Глянул курс. Все. в чем, собственно, фишка так и не понял. У валютчиков можно купить по такому же курсу, а то и меньше, без ограничений по суме.
Фідо вирішив шпекульнути...але не витримує конкупенції на ринку .... не врахував умов які пропонують валютчики.
Обмеження: Операції з електронними грошима здійснюються виключно на території України Приймання електронних грошей в обмін на готівкові кошти здійснюється у сумі до 500 грн. на день та не більше 4 000 грн. на місяць (до розрахунку цієї суми не включаються електронні гроші, погашені на вимогу користувача) Переказ електронних грошей між користувачами заборонено Сума розрахунків електронними грошима за допомогою картки не може перевищувати 35 000 гривень протягом календарного року (до розрахунку цієї суми не включаються електронні гроші, погашені на вимогу користувача протягом календарного року)