Международная платежная система Visa в пятницу приняла решение отключить российские банки, действующие на территории полуострова Крым, от своих сервисов. Об этом сообщил источник, близкий к платежной системе, пишут Banki.ru.
Планую відкрити в новому році числа 6.8 чи 9 валютний рахунок в нормальному банку щоб потім можна було закинути кошти 10тис доларів ( для початку )і відкрити депозит онлайн. Прямо обійшовши кляту постанову НБУ 15тис. Потенційні кандидати. -ПІБ. Подобається відсоток по валюті 10.1 + 0.5 за онлайн відкриття. Не подобається те що якісь комісії потім при зняті відсотків які в кінці строку падають там кудись. -Сбер РФ. Відсоток 8.5 плюс 0.5 за онлайн відкриття. Наявний SWIFT в онлайн режимі. Надійність. Ну і -Приват банк – хороший відсоток 11, і функціонал онлайн SWIFT теж наявний. Ризики політичні. -ПУМБ – відсоток теж щось 11 чи 11.5 , майже нічого не знаю за банк. Теж політичні ризики. - Укргаз . 11.5 % . ризик дефолту країни таки є. ну і совковий сервіс. -- Ну і третій варіант залишити гроші в супер надійному канадському CIBC і насолоджуватись 1,25 % річних )))) Цікавить Ваша думка. Як би поступили Ви. ))) Вдячний за Ваш час.
Промінвестбанк збільшив статутний капітал на 57% Четвер, 25 грудня 2014, 20:52 Версія для друкуКоментарі0 Промінвестбанк завершив процес збільшення статутного капіталу на 57,2%, або на 4,7 млрд гривень, - до 12,917 млрд гривень шляхом додаткового випуску акцій. Про це повідомив голова правління банку Віктор Башкіров, передає "Інтерфакс-Україна". "Станом на 25 грудня найбільший акціонер банку - Зовнішекономбанк (ВЕБ, РФ) - уже вніс до статутного капіталу Промінвестбанку 4,7 млрд гривень", - сказав він. Башкіров також повідомив, що наглядова рада Промінвестбанку 25 грудня прийняла рішення про збільшення статутного капіталу ще на 303 млн доларів шляхом конвертації його заборгованості перед Зовнішекономбанком в капітал. За словами банкіра, збільшення статутного капіталу забезпечить фінансову стійкість банку в разі різких коливань на ринку. Промінвестбанк заснований в 1992 році. Його найбільшим акціонером на 1 жовтня 2014 року був Зовнішекономбанк (98,6%). Згідно з даними Нацбанку, на 1 жовтня 2014 року за розміром чистих активів (51,578 млрд гривень) ПІБ займав 5 місце серед 166 діючих у країні банків. The source: epravda
SWIFT написав:Планую відкрити в новому році числа 6.8 чи 9 валютний рахунок в нормальному банку щоб потім можна було закинути кошти 10тис доларів ( для початку )і відкрити депозит онлайн. Прямо обійшовши кляту постанову НБУ 15тис. Потенційні кандидати. -ПІБ. Подобається відсоток по валюті 10.1 + 0.5 за онлайн відкриття. Не подобається те що якісь комісії потім при зняті відсотків які в кінці строку падають там кудись. -Сбер РФ. Відсоток 8.5 плюс 0.5 за онлайн відкриття. Наявний SWIFT в онлайн режимі. Надійність. Ну і -Приват банк – хороший відсоток 11, і функціонал онлайн SWIFT теж наявний. Ризики політичні. -ПУМБ – відсоток теж щось 11 чи 11.5 , майже нічого не знаю за банк. Теж політичні ризики. - Укргаз . 11.5 % . ризик дефолту країни таки є. ну і совковий сервіс. -- Ну і третій варіант залишити гроші в супер надійному канадському CIBC і насолоджуватись 1,25 % річних )))) Цікавить Ваша думка. Як би поступили Ви. ))) Вдячний за Ваш час.
Якщо документи олл-райт і тамтешній фінмоніторінг не дошкуляє, - безперечно варіант три, зарахувавши суму до особистих ЗВР. Якщо шах від хитрої фінполіції не виключений або не вистачає на сірники, тоді Укргаз без варіантів, зараховуючи суму до "фонду на рисисті випробування". Адже ризики дефолтом країни не обмежуються. До речі, там буде нове керівництво, і умови "строкового із продовженням" можуть змінитися. Така моя думка .
zzzzzz написав:Visa отключила российские банки в Крыму - СМИ
Международная платежная система Visa в пятницу приняла решение отключить российские банки, действующие на территории полуострова Крым, от своих сервисов. Об этом сообщил источник, близкий к платежной системе, пишут Banki.ru.
Теперь им одна дорога - собственный процессинг "с возможными временными сбоями и постоянной работой специалистов". Что из этого получается мы, к сожалению, отлично знаем))).
Путин хотел подкупить милиционеров из Одесской области, но те отказались от денег 26 декабря, 13:48
Гражданин Молдавии Вячеслав Викторович Путин, превысивший скорость на 416 км трассы Киев-Одесса (село Белка), был остановлен сотрудниками Госавтоинспекции.
Как сообщает агентство «Трасса Е-95», В.В.Путин предложил гаишникам взятку в размере 200 гривен, но правоохранители отказались от нее.
Данный факт был задокументирован в присутствии свидетелей, однако дальнейшего хода дело не получило. Гражданин Молдавии, уроженец города Ханты-Мансийск Российской Федерации В.В. Путин «отделался предупреждением».