Андрій Зінченко: 17 фактів про можливі наслідки одномоментно

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<12345 ... 8>
Повідомлення Додано: Пон 27 лют, 2017 20:48

serega_rubin Покупка квартиры + ремонт с нуля + мебель + бытовая техника + оплата коммуналки во время простоев (а они будут сто процентов) + ремонты, починка мебели и техники после недобросовестных жильцов (их детей, собак и кошек, друзей, гулянок и пьянок) = окупаемость всех вложений лет так 100500. Плюс ещё куча постоянных проблем, и масса потраченного на всё это времени.
Forum
Аватар користувача
 
Повідомлень: 388
З нами з: 30.11.16
Подякував: 4 раз.
Подякували: 81 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 27 лют, 2017 21:14

  ZINCHENKO написав:1.Да и достоверной статистики не так уж и много. В официальную включат что угодно, лишь бы показатель не падал.
2.А вот по части периферии приведу пример новостей Николаевской области.

1.Будемо шукати інфо з різних джерел.
2.Звичайно,що чим більше і перспективніше місто,тим більше новобудов.
В багатьох райцентрах,Ви маєте рацію,новобудовами поки що й не пахне.
П.С.Далеко зайшли в окрему дискусію.
В цілому ж стаття була присвячена мінімалці в 5000 і впливі цього кроку на інші фактори.
Зауважте,що з 17 пунктів,жвава дискусія пішла тільки по нерухомості.Тобто,в іншому і я і інші форумчани з Вами згодні.
tea
Прогнозист курсу
 
Повідомлень: 17241
З нами з: 15.11.08
Подякував: 711 раз.
Подякували: 2309 раз.
 
Профіль
4
4
Повідомлення Додано: Пон 27 лют, 2017 21:16

  Forum написав:serega_rubin Покупка квартиры + ремонт с нуля + мебель + бытовая техника + оплата коммуналки во время простоев (а они будут сто процентов) + ремонты, починка мебели и техники после недобросовестных жильцов (их детей, собак и кошек, друзей, гулянок и пьянок) = окупаемость всех вложений лет так 100500. Плюс ещё куча постоянных проблем, и масса потраченного на всё это времени.

Уточню, речь о Киеве. Не обязательно для сдачи, а для себя, что бы иногда столицу навестить, или сотрудников фирмы поселить (вместо гостиницы).

Ведь можно не покупать, а взять в рассрочку/кредит... хоть и переплата, но этот вариант дешевле аренды. Самый дешевый вариант аренды 1к квартиры в хорошем состоянии на левом берегу это 5к + 3к коммуналки зимой с видом на трубу мусоросжигающего завода. С залогом в виде 3х месячных аренд. В смарт квартире и отопление дешевле, и стоимость владения меньше, и платежи по кредиту меньше арендных платежей.
serega_rubin
Аватар користувача
 
Повідомлень: 672
З нами з: 22.01.15
Подякував: 36 раз.
Подякували: 250 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 27 лют, 2017 21:17

  ZINCHENKO написав:
  budivelnik написав:ZINCHENKO
1 Піднімати мінімалку потрібно
2 Так як здурі можна й мягке зломати , то попереджати про підйом треба
а - як мінімум за квартал
б - піднімати максимум на 5-10% (від існуючої) в квартал ( в абсолюті за рік можна вийти на 3200 +10%=3520+10%=3872+10%=4160+10%=4580 )
3 Законодавчо обмежити швідкість підйому повязавши його з індексом безробіття у підприємців ( я свідомо виключаю бюджетників , бо збільшення мінімалки збільшує доходи бюджету і держава може маніпульнути і зменшення зайнятих в приватному бізнесі скомпенсувати збільшенням зайнятих в бюджетній сфері)
4 Переглянути політику оподаткування зарплати . адже де-факто у нас сьогодні дві податкових системи (які кардинально відрізняються у багатих і бідних )
Основним доходом найбідніших прошарків є
а - пенсія для пенсіонерів (приблизно 13 млн осіб)
б - зарплата для 12 млн осіб
При цьому
зарплата оподатковується в розмірі 22ЄСВ+18прибутковий+1,5Військовий+20(ПДВ для працівників які працюють на підприємствах платниках ПДВ)=41-61% від доходу
В той час коли доходи приблизно 2 млн найбагатших отримують від
а - гонорари (18% оподаткування)
б - доходи від депозитів (18% оподаткування)
в - доходи від акцій(18% оподаткування)
Тому найшвидші зміни (зменшення оподаткування зарплати і збільшення оподаткування пасивних доходів) можуть кардинально покращити стан основної маси населення Держави
Вы не думаете, что повышение обложения пассивных доходов при низких ставках и неоднозначной инфляции может спровоцировать бегство в более стабильные юрисдикции или формы?
Валюту в банки население несет с опаской, гривну под большой остаточный процент несло. Понесет ли при низком проценте и высоком налоге ?
Тобто те що 12 млн ( нехай 10 млн ) сплять і бачать як обійти законодавство щоб не платити 40-60% - Вас якось мало хвилює
Ви я бачу переживаєте виключно за тих 2 млн які платять 18% і можуть кудись втекти....
Мені цікаво
А як побудувати стабільне суспільство , якщо 80% громадян платить з свого доходу в 3 рази більше ніж 20% громадян
для кого тоді це суспільство для 20% чи взагалі для 1%
Якщо так - то стабільності не буде не залежно від вектора чи то таєжний союз чи то євросоюз , всі будуть прикладати максимальних зусиль для дестабілізації
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27440
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2947 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 27 лют, 2017 21:24

  tea написав:
  ZINCHENKO написав:1.Да и достоверной статистики не так уж и много. В официальную включат что угодно, лишь бы показатель не падал.
2.А вот по части периферии приведу пример новостей Николаевской области.

1.Будемо шукати інфо з різних джерел.
2.Звичайно,що чим більше і перспективніше місто,тим більше новобудов.
В багатьох райцентрах,Ви маєте рацію,новобудовами поки що й не пахне.
П.С.Далеко зайшли в окрему дискусію.
В цілому ж стаття була присвячена мінімалці в 5000 і впливі цього кроку на інші фактори.
Зауважте,що з 17 пунктів,жвава дискусія пішла тільки по нерухомості.Тобто,в іншому і я і інші форумчани з Вами згодні.


Спасибо за мнение. На самом желе я думаю, что тут больше профильность площадки. Хотелось бы госслужащих послушать. И других бюджетников. А так же мелкий бизнес в первую очередь.
ZINCHENKO
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 992
З нами з: 29.01.17
Подякував: 5 раз.
Подякували: 68 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 27 лют, 2017 21:28

  budivelnik написав:
  ZINCHENKO написав:
  budivelnik написав:ZINCHENKO
1 Піднімати мінімалку потрібно
2 Так як здурі можна й мягке зломати , то попереджати про підйом треба
а - як мінімум за квартал
б - піднімати максимум на 5-10% (від існуючої) в квартал ( в абсолюті за рік можна вийти на 3200 +10%=3520+10%=3872+10%=4160+10%=4580 )
3 Законодавчо обмежити швідкість підйому повязавши його з індексом безробіття у підприємців ( я свідомо виключаю бюджетників , бо збільшення мінімалки збільшує доходи бюджету і держава може маніпульнути і зменшення зайнятих в приватному бізнесі скомпенсувати збільшенням зайнятих в бюджетній сфері)
4 Переглянути політику оподаткування зарплати . адже де-факто у нас сьогодні дві податкових системи (які кардинально відрізняються у багатих і бідних )
Основним доходом найбідніших прошарків є
а - пенсія для пенсіонерів (приблизно 13 млн осіб)
б - зарплата для 12 млн осіб
При цьому
зарплата оподатковується в розмірі 22ЄСВ+18прибутковий+1,5Військовий+20(ПДВ для працівників які працюють на підприємствах платниках ПДВ)=41-61% від доходу
В той час коли доходи приблизно 2 млн найбагатших отримують від
а - гонорари (18% оподаткування)
б - доходи від депозитів (18% оподаткування)
в - доходи від акцій(18% оподаткування)
Тому найшвидші зміни (зменшення оподаткування зарплати і збільшення оподаткування пасивних доходів) можуть кардинально покращити стан основної маси населення Держави
Вы не думаете, что повышение обложения пассивных доходов при низких ставках и неоднозначной инфляции может спровоцировать бегство в более стабильные юрисдикции или формы?
Валюту в банки население несет с опаской, гривну под большой остаточный процент несло. Понесет ли при низком проценте и высоком налоге ?
Тобто те що 12 млн ( нехай 10 млн ) сплять і бачать як обійти законодавство щоб не платити 40-60% - Вас якось мало хвилює
Ви я бачу переживаєте виключно за тих 2 млн які платять 18% і можуть кудись втекти....
Мені цікаво
А як побудувати стабільне суспільство , якщо 80% громадян платить з свого доходу в 3 рази більше ніж 20% громадян
для кого тоді це суспільство для 20% чи взагалі для 1%
Якщо так - то стабільності не буде не залежно від вектора чи то таєжний союз чи то євросоюз , всі будуть прикладати максимальних зусиль для дестабілізації


Должен заметить, что налоги платить таки нужно. Другим вопросом стоит проблема эффективности их использования.
Существует вообще отдельная категория бизнесменов, которые налоги не платят вообще.
Приходилось сталкиваться с ситуацией, когда по результатам государственных движений привлекать к ответственности было банально некого по причине отсутствия каких-либо сведений о том, кто именно был в тени.
ZINCHENKO
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 992
З нами з: 29.01.17
Подякував: 5 раз.
Подякували: 68 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 27 лют, 2017 21:41

  ZINCHENKO написав:Должен заметить, что налоги платить таки нужно. Другим вопросом стоит проблема эффективности их использования.
Существует вообще отдельная категория бизнесменов, которые налоги не платят вообще.
Приходилось сталкиваться с ситуацией, когда по результатам государственных движений привлекать к ответственности было банально некого по причине отсутствия каких-либо сведений о том, кто именно был в тени.
Давайте не будемо змішувати в купу коней/людей...
1 Я десь писав що податки платити не потрібно ?
2 Як повязана ефективність витрат державою(чиновниками) зібраних за рахонок податків/платежів коштами з трьохкратною різницею в оподаткуванні бідних/багатих ?
3 Для прикладу
Я підприємець
Для того щоб розширити бізнес - побудував магазин. Витратив на це 1 млн грн
Якби я поклав цей 1 млн в банк під нехай 18-20% річних - то отримав би 180К-200К гривень і сплатив би з них ( та й то платив би не я а банк) приблино 32-36К - тобто живими на руки 150К
А у варіанті створив робочі місця в кількості 6-10 , для того щоб на руки отримати тих самих 150К я повинен заробити 300К
а - Де логіка ?
б - як мені догнати пана Гройсмана з годинником за 1 млн грн і опопдаткуванні його основних доходів у розмірі 18% ( і це при тому що я вважаю пана Гройсмана хорошим премєром , єдина його проблема
Очень далеки они от простого народа....
3 Як вважаєте
Якби підприємець ( і його найняті працівники) платили не 60% від створеного у вигляді податків, а всього 18 чи нехай 30% - вони б сильніше ухилялись від оподаткування в порівнянні з сьогоднішніми ухиляннями , чи слабіше ?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27440
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2947 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 27 лют, 2017 21:56

  serega_rubin написав: Уточню, речь о Киеве. Не обязательно для сдачи, а для себя, что бы иногда столицу навестить, или сотрудников фирмы поселить (вместо гостиницы). Ведь можно не покупать, а взять в рассрочку/кредит... хоть и переплата, но этот вариант дешевле аренды. Самый дешевый вариант аренды 1к квартиры в хорошем состоянии на левом берегу это 5к + 3к коммуналки зимой с видом на трубу мусоросжигающего завода. С залогом в виде 3х месячных аренд. В смарт квартире и отопление дешевле, и стоимость владения меньше, и платежи по кредиту меньше арендных платежей.

Ну для себя- это совсем другое дело : ) А вот с рассрочкой/кредитом лучше не связываться, можно крепко влипнуть. С арендой конечно в Киеве жестко, хотелки у арендодателей, как я посмотрю, просто невероятные. В Харькове однокомнатные в хорошем районе возле метро стоят от 3000 до 5000 в месяц, плюс свет и интернет. И то, за 5000 при желании можно и двушку снять нормальную, с мебелью, ремонтом и всей необходимой техникой. Не о какой квартплате речи вообще не ведется, и залог просят только за первый и последний месяц. Но просят- это не значит, что дают, можно и сторговаться.
Forum
Аватар користувача
 
Повідомлень: 388
З нами з: 30.11.16
Подякував: 4 раз.
Подякували: 81 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 27 лют, 2017 22:19

  Forum написав: В Харькове однокомнатные в хорошем районе возле метро стоят от 3000 до 5000 в месяц, плюс свет и интернет.

О_О здає свою однокімнатну в Харкові за 3700.Причому там стоїть питання - 3700 + електроенергія + інтернет + водопостачання.Причому від моменту розміщення оголошення до здачі пройшло буквально пару днів.Порахувала,що це їй дає більше 6% річних у валюті.
Таких відсотків в банках вже немає.
tea
Прогнозист курсу
 
Повідомлень: 17241
З нами з: 15.11.08
Подякував: 711 раз.
Подякували: 2309 раз.
 
Профіль
4
4
Повідомлення Додано: Пон 27 лют, 2017 22:24

Re: Андрій Зінченко: 17 фактів про можливі наслідки одномоме

  tea написав:О_О здає свою однокімнатну в Харкові за 3700.Причому там стоїть питання - 3700 + електроенергія + інтернет + водопостачання.Причому від моменту розміщення оголошення до здачі пройшло буквально пару днів.Порахувала,що це їй дає більше 6% річних у валюті.
Таких відсотків в банках вже немає.

Вот только тело депозита обычно возвращают в полном объеме, и ликвидность депозита очень велика, а в случае с квартирой тело худеет по 10% в год в долларовом эквиваленте с 2008 года и этот тренд до дна еще не дошел, и время от размещения на продажу до сделки может исчислятся месяцами или годами.
serega_rubin
Аватар користувача
 
Повідомлень: 672
З нами з: 22.01.15
Подякував: 36 раз.
Подякували: 250 раз.
 
Профіль
1
  #<12345 ... 8>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
4 514
Переглянути останнє повідомлення
Нед 14 кві, 2024 16:41
vitaliygoodlife
1 382
Переглянути останнє повідомлення
Суб 12 сер, 2023 10:29
cohan
7 1185
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 05 тра, 2023 09:35
ggpylypenko
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама