Створено велосипед зі стабілізацією (відео)

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Чет 25 кві, 2019 03:43

Створено велосипед зі стабілізацією (відео)

Пропонуємо до обговорення:
Нідерландські вчені з Делфтського технічного університету спільно з компанією Gazelle сконструювали прототип електричного велосипеда, обладнаний системою стабілізації власної розробки.

Дивися повний текст Створено велосипед зі стабілізацією (відео).
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 99963
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 151 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 25 кві, 2019 03:43

Дохлая разработка. Захочет велик повернуть в "нужную" сторону, а там бордюр, или дерево. А научиться ездить на таком просто невозможно - рефлекс не выработается.
oleg_kostetsky
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6
З нами з: 25.04.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 28 кві, 2019 22:13

Re: Створено велосипед зі стабілізацією (відео)

Олег, напишіть про це голландцям, бо вони, дурні, не знають, за що взялися.
consulaugur
 
Повідомлень: 37
З нами з: 07.02.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 8 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 30 кві, 2019 11:44

oleg_kostetsky, согласен. А для не умеющих ездить на двухколесном людей, специально придумали трехколесные (мимо моего дома женщина каждый день на таком проезжает). Тут ведь еще в чем дело - чтобы начать движение/остановиться даже на велике со стабилизацией - нужна более-менее нормальная координация движений, т.к. на низкой скорости эта приблуда будет махать рулем (за который к слову еще и держится человек едущий на велосипеде) с немаленькой амплитудой и частотой и как подстроиться чтобы банально не вылететь из седла от резкой смены курса? так что для тех кто умеет ездить - это бесполезно, а для неумеющих - стремно. ИМХО.
RomanTik
 
Повідомлень: 3386
З нами з: 06.01.16
Подякував: 10097 раз.
Подякували: 773 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 30 кві, 2019 15:41

Вот это прогресс. Поместили в стакан мотор. Теперь крутишь педали, а со стакана ничего не проливается
-=US=-
 
Повідомлень: 102
З нами з: 05.05.10
Подякував: 0 раз.
Подякували: 6 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 02 тра, 2019 16:39

Re: Створено велосипед зі стабілізацією (відео)

блін повністью непотрібний винахід , на відео немає демонстрації його роботи, єдине що приходить в голову це їзда без рук , яка забороненна Правилами Дорожнього Руху, такий собі автопілот, попиваєш кока колу заїдаєш чіпсами дві руки зайняті , а ногами крутиш педалі , але як повертати - не зрозуміло , бо зазвичай коли я їм чіпси і запиваю їх за рулем велосипеда то я повертаю якраз нахилом , а ця штука буде заважати мені повертати коли я їду не тримаючись за руль руками...
Абсолютно непотрібний винахід навіть шкідливий ... бо воворот зазвичай здійснюю нахилом корпусу в потрібний бік і нахилом велосипеду а не поворотом руля , рулем дорулюють за потреби

P.S. навіть не думайте забороняти мені користуватися смарфоном за рулем ! почніть з себе на авто а тоді мені будете зауваення робити
yama
 
Повідомлень: 4830
З нами з: 12.08.17
Подякував: 9026 раз.
Подякували: 1055 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 26 тра, 2019 10:24

Re: Створено велосипед зі стабілізацією (відео)

Загалом, всі отакі "типу винаходи" – можна зрозуміти.
Для людей залишається дедалі менше праці, а заробляти якось хочуть, тому отаке...

Але мене дивує інше.
Я вже приглядався до електровелосипедів. І дивувало мене, що не бачу фунції рекуперації.
Щоби можна було гальмувати і, водночас, дозаряджати акумулятор!

Наприклад.
Ви з'їзджаєте з гірки. Чи бачите несподіваного довгого леж.поліц. І добре, коли є можливість не гальмувати. А якщо таки треба... Тратив сили, розганявся – а тепер псуй вело механічними гальмами. Це так тупо :(

Може я чогось не догледів, і рекуперація (як перший ступінь гальмування) у електровело вже існує? І вона вже заведена якимось способом на основні гальма? Хтось може назвати такі моделі?
Bobua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2223
З нами з: 24.08.10
Подякував: 111 раз.
Подякували: 140 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 26 тра, 2019 16:52

  Bobua написав:Загалом, всі отакі "типу винаходи" – можна зрозуміти.
Для людей залишається дедалі менше праці, а заробляти якось хочуть, тому отаке...

Але мене дивує інше.
Я вже приглядався до електровелосипедів. І дивувало мене, що не бачу фунції рекуперації.
Щоби можна було гальмувати і, водночас, дозаряджати акумулятор!

Наприклад.
Ви з'їзджаєте з гірки. Чи бачите несподіваного довгого леж.поліц. І добре, коли є можливість не гальмувати. А якщо таки треба... Тратив сили, розганявся – а тепер псуй вело механічними гальмами. Це так тупо :(

Може я чогось не догледів, і рекуперація (як перший ступінь гальмування) у електровело вже існує? І вона вже заведена якимось способом на основні гальма? Хтось може назвати такі моделі?
моделі з рекуперацією є у них є ряд сутєвих мінусів не все так однозначно
мінуси :
1) вони тяжче це має бути повнроцінне мотор колесо з прямим приводом , а не мотор з редуктором
2) воно дорожче і додатково воно потребує розумнішого котролера
3) при їзді на такому колесі взагалі без електрики (наприклад сіла батарея) воно дає деякий опір, як зустрічний вітер
плюси
1) рекуперація
2) можливість швидкості на електроходу більше 35 км на годину , скільки потужності вистачить, бо
в редуктора максималка на електротязі 35 км\ год можна собі допомогати ногами і буде більше , але в потоку авто хотілося б запас до 60 км\год для обгонів, що нікому не заважати на дорозі і так далі
yama
 
Повідомлень: 4830
З нами з: 12.08.17
Подякував: 9026 раз.
Подякували: 1055 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 26 тра, 2019 21:10

Теперь можно смело бухать и курить травку, умный велик не даст навернуться по дороге домой.
warlamp
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1795
З нами з: 13.03.15
Подякував: 391 раз.
Подякували: 386 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 4 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 377
Переглянути останнє повідомлення
Пон 22 кві, 2024 05:56
75stasstas75
1 413
Переглянути останнє повідомлення
Чет 14 вер, 2023 02:02
75stasstas75
1 286
Переглянути останнє повідомлення
Вів 22 сер, 2023 05:08
alisher_usmanov2014
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама