Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 77437744774577467747 ... 8655>
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2024 14:50

Успіх

Одна справа, що звільнився, бо вже здоров'я не дозволяє

Я ж оце і буду тобі казати. Щодня. :lol:


Інша річ, якщо б ти фото-докази тут виклав, що справді воював, то...

Там дітей поряд нема з тобою?
Я тобі в Лс «фотодоказ» кину… :oops:
Hotab
 
Повідомлень: 12472
З нами з: 15.02.09
Подякував: 345 раз.
Подякували: 2242 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2024 14:57

  lapay написав:Вже неоднаразово приводив поиклад телефонного замінування школи, яка там вірогідність? Але всіх евакуюють. А тут навіть не школа, а одна-єдина Україна. Яке право має Зе, який ні бе, ні ме, так ризикувати долями і життями мільйонів?
Він ніхто, і звуть його ніяк.

Официально Зе избранный на выборах Украины Президент, как бы не хотелось кому бы то ни было иного. И будет исполнять обязанности Президента до вступления нового избранного на выборах Президента.
ООН сила в вашем понимании или заложник орков и Китая орган где есть лишь арена для поговорить?
stm
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4939
З нами з: 04.03.15
Подякував: 72 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2024 15:01

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  detroytred написав:В кого є відповідь на питання: що заважає нашим почати перемовини, отримати неприємливі умови від кацапів, на весь світ продемонструвати ці неприємливі умови, відмовитись?

Що заважає?
Боррель сказав, що в червні треба визначитися "як ми бачимо закінчення війни". Новий амеріканський проєкт допомоги має пунктик, що Байден повинен у 45 денний термін предоставити стратегію, план дій, калькуляцію по-річно, і взагалі, що він хоче досягнути допомогою Україні. Які плани, вигода для Амеріки. Та що буде, якщо це не спрацює . Тому нашимце кому? Ми не вирішуємо, а по друге путін навіть з Європою не буде розмовляти про якесь рпв. Європа публічно заявила, що без США їй нікуди, грошей немає, зброї немає. Безпілотники в Румунії та ракети над Польщою, РЕБ над Європою відсмоктали. У хворій голові Путіна є тільки Ялта-2. І як не крути, на сьогодні він диктує умови (гальманути війну)що буде завтра хз, але від нас це не залежить
d44
 
Повідомлень: 362
З нами з: 07.03.14
Подякував: 4 раз.
Подякували: 71 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2024 15:02

  Успіх написав:Кажу в 100500й раз:
Що саме перше - це ЧІТКІ ТЕРМІНИ!
Друге - гарантії, що мобілізований попаде туди, куди планує!(по спеціальності)
І лише на третьому місці зарплатня/премії!(тут для піхоти/штурмовиків обов'язково і давно треба було додати отих додаткових 70Кгрн! І не за виїзд, а кожного місяця всім, хто в піхоті/штурмовиках!)

не при кривій качці
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 35330
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1583 раз.
Подякували: 2777 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2024 15:03

Ми - контужені. З приглушеним відчуттям страху

  холява написав:Після моїх фотодоказів ,наприклад ампутації ви би ОБІСРАЛИСЬ , а мене забанили на пару місяців
Ні. Все було б ок.

На самих початках, як загинув перший побратим... - його привезли в закритій труні до нас, щоб ми попрощались... - я плакав/не міг стримати сльози, хоч це мені була чужа людина, яку я знав лише неповних 2міс!
А вже потім, коли загинув другий побратим - я вже тримався!(хоч казали, що коли його забирали з поля бою і вантажили на авто, то він їм склався вдвоє... напевно був перебитий хребет)
Успіх
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6452
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 907 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2024 15:08

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Игорь Алексеевич написав:Передать предприятие заруб. инвесторам, то тогда останется только одна табличка Украина, а руководить у власти будут иностранцы.
так це буде не життя, а мрія. Тільки, нажаль, вона нереальна
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3273
З нами з: 29.07.22
Подякував: 576 раз.
Подякували: 419 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2024 15:08

d44
А ще Лапай не розуміє просту річ: згідно прийнятних для путлєра умов РПВ є фактичне роззброєння України. І хай він не мріє, що в 2024 році можна як за 100 років до цього таємно озброїтись, як це зробила Німеччина між 2-ма світовими війнами не дивлячись на заборону.
Зараз жоден корабель чи літак не везе нічого непоміченим. А вся території як на долоні як не з БПЛА, то супутниками.
Hotab
 
Повідомлень: 12472
З нами з: 15.02.09
Подякував: 345 раз.
Подякували: 2242 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2024 15:11

  Игорь Алексеевич написав:Каждый день раша попадает по инфраструктуре. Выводит все предприятия из строя. Интересно ЕС на каких условиях потом предложит нам их восстановление? Если кредит, то нам не будет чем отдавать. Передать предприятие заруб. инвесторам, то тогда останется только одна табличка Украина, а руководить у власти будут иностранцы.

І почнуть ховати податки, платити мізерні пенсії, збільшувати акцизи на пальне, захоплювати берега водоймищ та будувати закриті поселення, заведуть свої тв-канали, газети, поставлять своїх одногрупників на посади міністрів, не будуть розвивати промісловість, а лише вивозити всі види сировини і т.і.
whois2010
 
Повідомлень: 558
З нами з: 15.11.17
Подякував: 21 раз.
Подякували: 56 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2024 15:13

  vitaliiangel написав:
  detroytred написав:В кого є відповідь на питання: що заважає нашим почати перемовини, отримати неприємливі умови від кацапів, на весь світ продемонструвати ці неприємливі умови, відмовитись?

Що заважає?
тогда тыловые крысы потеряют доплаты за военное положение.

Один чиновник рассказывал сколько списывается под удары. О чём говорить, 10 миллиардов укреплений триполье похоронили и ни одна экспертиза не найдёт
Бетон
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2783
З нами з: 17.12.22
Подякував: 87 раз.
Подякували: 200 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2024 15:14

Пізно пити ...))

  Hotab написав:Успіх

Одна справа, що звільнився, бо вже здоров'я не дозволяє

Я ж оце і буду тобі казати. Щодня. :lol:


Інша річ, якщо б ти фото-докази тут виклав, що справді воював, то...

Там дітей поряд нема з тобою?
Я тобі в Лс «фотодоказ» кину… :oops:

1. А пізно таке казати!
Ти ж здоровеньким полетів на чужину працювати, тож міг і тут працювати, але... НЕ захотів!( засцяв) :lol:

2. Так кидай - хоч поржем! :lol:
ПП в мене для всіх відкриті!
Успіх
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6452
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 907 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
  #<1 ... 77437744774577467747 ... 8655>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Бетон, ЛАД і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
11 47697
Переглянути останнє повідомлення
Чет 06 чер, 2024 01:05
katso
1493 207739
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 671235
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама