Chabik написав:сьогодні бачи інфо, що "4 сезона" дає знижку 20% на всі квартири, однокімнатні також у наявності! ну, що, починається?!
У них уже давно скидки, то 15%, то 20%, то 25%...Теперь опять 20. Но прикол в том, что базовая стоимость кв.м. в однушке больше 13000... я так понял это фишка такая, сделать больше базовую стоимость и потом продавать "типа" со скидкой...Как во многих магазинах "распродаж"
Енот написав: есть капитал, который позволяет не ходит на работу с 9 до 6 Ну это так для общей информации вам. Видимо вы не представляете как это так ,ты сидишь дома а деньги капают
жесть... название сами придумали или застройщик пиаром занялся? даешь "троещинские липки" и "липки ДВРЗ" ну и в каждом мухо...ранске тоже надо свои липки открыть
+100 Как корабль назовешь, так он и .... залипнет.
SSilent написав:У них уже давно скидки, то 15%, то 20%, то 25%...Теперь опять 20. Но прикол в том, что базовая стоимость кв.м. в однушке больше 13000
У них все життя базова вартість однушки 12900: 4s.at.ua/faq#5 (там динаміка цін/знижок ще з 2008 року по конкретному об'єкту, кому цікаво, може глянути).
А те, що мова про однушки за 20% знижкою, то це кгм... замануха. Однушки в цьому конкретному об'єкті ("4 сезони") уже давно продані, є тільки по переуступці або коли люди переходять з меншої на більшу квартиру (теж своєрідна переуступка). Так що мова йде в основному про трьошки і пентхаузи. 20% знижки на такі об'єкти в порівнянні із 2008 роком це не показник...
Знижкою граються впродовж року для того, щоб відрегулювати плавне поступлення грошей на рахунок. Якщо забагато, то щоб не влетіти в податки, піднімають ціну. І навпаки (спрощено, звичайно - є й інші фактори )
Сам об'єкт достойний. Зі здачею, звичайно, затримуються, але ці б проблеми іншим будинкам (на сім'ї Сосніних, на просп. Ватутіна, на Підгірній, Глибочицькій...)
Конкретно зараз ставлять буквально останні вікна і активно займаються фасадом. Знижка у 20%, до речі, згідно з рекламним оголошенням, тільки до 16 травня.
Отакі пироги.
turbina написав:virtuoso - это козачок с 4х сезонов. Он постоянно там висит. Вкурсе всех основных дел наверное.
Постараюсь відповісти симетрично. turbina - козачок з Дніпрогесу. Ну або з Турбоатому.
Не козачок, а кількохразовий інвестор. Вишу. В курсі справ. Пишу. На те і форум.
Пишу, по-моєму, аргументовано. Готовий на конструктивну дискусію. Без образ.
virtuoso написав:Конкретно зараз ставлять буквально останні вікна і активно займаються фасадом. Знижка у 20%, до речі, згідно з рекламним оголошенням, тільки до 16 травня. Отакі пироги.