Кличко обіцяє розслідувати, хто і скільки вкрав на Євро-2012

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Нед 27 тра, 2012 16:06

Кличко обіцяє розслідувати, хто і скільки вкрав на Євро-2012

Пропонуємо до обговорення:
Лідер партії Удар Віталій Кличко має намір ініціювати розслідування з приводу будівництва об'єктів для Євро-2012...

Дивися повний текст Кличко обіцяє розслідувати, хто і скільки вкрав на Євро-2012.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101005
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 27 тра, 2012 16:06

Боксер з нього неперевершений. А ось політик з нього ніякий. Якийсь він мутний. Хай простить мене спортсмен, але після сотні, ба тисяч міні-струсів мозку людина не може мати все гаразд з головою.
DIV
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5561
З нами з: 19.09.08
Подякував: 158 раз.
Подякували: 636 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 27 тра, 2012 16:12

Re: Кличко обіцяє розслідувати, хто і скільки вкрав на Євро-

какие он проекты не начинал, все на полдороги бросал
про тарифам в Киеве - тишина, по футбольным площадкам тоже,
только шуму от него много как от политика, толку мало....
kievlyanka
Аватар користувача
 
Повідомлень: 21084
З нами з: 25.01.11
Подякував: 675 раз.
Подякували: 824 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 27 тра, 2012 16:12

Кличко, Королевська, Тягнибакс - ягоди одного поля. Завдання у цих партій фантомів - відібрати голоси в опозиції, додавши їх у кошик ПР. На жаль.
DIV
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5561
З нами з: 19.09.08
Подякував: 158 раз.
Подякували: 636 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 27 тра, 2012 16:13

  DIV написав:Боксер з нього неперевершений. А ось політик з нього ніякий. Якийсь він мутний. Хай простить мене спортсмен, але після сотні, ба тисяч міні-струсів мозку людина не може мати все гаразд з головою.

половина его выступлений это дешевое шоу (в плане яркости и нужности) - для себя то он барыши хорошие запрашивает... главное на пиаре заработать и на рекламе.... договорные бои...
kievlyanka
Аватар користувача
 
Повідомлень: 21084
З нами з: 25.01.11
Подякував: 675 раз.
Подякували: 824 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 27 тра, 2012 16:43

И чего ждал Виталик 5 лет? :lol:
mortimer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27566
З нами з: 25.07.08
Подякував: 2441 раз.
Подякували: 2808 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 27 тра, 2012 22:10

  mortimer написав:И чего ждал Виталик 5 лет?

Как чего? Выборов же...
Xirss
 
Повідомлень: 1218
З нами з: 24.11.10
Подякував: 72 раз.
Подякували: 340 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 27 тра, 2012 22:14

после боя кулаками не машут :)
Kieva
 
Повідомлень: 2644
З нами з: 18.03.11
Подякував: 11 раз.
Подякували: 112 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 28 тра, 2012 09:10

Некоторые говорят, ай-яй-яй....ничего не сделал, голоса у реальной опозиции отбирает, мутный какой-то...
Нынешняя опозиция при власти была, и вот она ничего и не сделала.
Объясните, зачем мне еще раз голосовать за этих политиков (БЮТ, Фронт змин, НУНС,...), если они имея шанс ничего толкового не сделали?
Я лучше попробую за Кличко голосовать, может у него что-нибудь получится при власти.
П.С. Кстати об отбитых мозгах - кто из Вас знает два иностранных языка (русский не считаю)? :)
Georg III
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 28 тра, 2012 10:51

Виталий - молодец!

Для Виталия, политическая активность - это огроменный плюс. Он сколько новых слов выучил - "люстрация", "демократические принципы как на Западе" и прочее.
Недавиче, в одном интервью, он смог на ВСЕ вопросы ответить одной цитатой: "Я долго жил на Западе. Видел как там хорошо. Смогу сделать также - у меня и команда уже есть" :) Умора!

Напомнил выступление командующего округом Бурдуна в фильме "День выборов":
"...И поэтому, мне недаром что вручили эту грамоту, потому что я не по наслышке достоин этой награды.
...Наши отношения с другими народами налаживаются и будут налаживаться! Отставить. Ложить неправильно – правильно класть. Накладываются и будут накладываться!
...Голосовать можно за кого угодно. Но зачем за кого угодно, когда у нас есть свой, можно сказать потомственный военный, внучатый племянник заживо репрессированного маршала Блюхера и Тухачевского
...Вот точно такой же миной, только меньше, но другой, дельфины, воевавшие на нашей стороне, взорвали немецкий крейсер Гюнтер Нэцер"


PS: Виталий, зачем Вам это нужно? Вы же, как спортсмен - живая легенда для многих жителей страны.
SolmiR
 
 
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1298
Переглянути останнє повідомлення
Суб 23 тра, 2026 10:57
Дюрі-бачі
1 633
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 тра, 2026 18:09
deanproffitt777
1 1690
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 тра, 2026 08:46
maxshurko
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама