ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ФОРУМІВ на FINANCE.UA

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Підтримка та супровід всіх сервісів Finance.UA
Повідомлення Додано: Вів 29 тра, 2007 10:02

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ФОРУМІВ на FINANCE.UA

Даний юридичний документ є електронною формою угоди, що визначає порядок і умови доступу та поведінки на форумі інформаційної системи Finance.UA (далі - "Finance.UA") між Вами (далі по тексту «Користувач») і «ТОВ "Файненс.ЮА"» (надалі - «Файненс.ЮА»).

Файненс.ЮА не може бути притягнений до відповідальності за інформацію, розміщену Користувачем (Користувачами) на форумі Finance.ua, за її подальше використання/збереження Користувачем, а також за відмову Користувачеві в наданні доступу на будь-якому етапі в разі порушення останнім умов даної Угоди чи перевищення наданих прав.

Файненс.ЮА не несе відповідальності за будь-яку шкоду (всі, без винятку, випадки втрати прибутку, переривання ділової активності, втрати ділової інформації чи інших втрат), пов’язану з використанням чи неможливістю використання користувачами Finance.ua, а також за зміст повідомлень інших користувачів на форумі.

Натискаючи кнопку «Відіслати» Користувач підтверджує, що прочитав цю Угоду, яка вступає в силу з моменту підтвердження Користувача, а також Правила, що є її невід’ємною частиною, зрозумів їх зміст та згоден з умовами.

Нижче наведені Умови користування форумом Finance.UA. Користувач зобов’язаний дотримуватися цих умов та не має права їх змінювати. Радимо уважно ознайомитися з цими умовами. Будь-які питання, пов’язані із зазначеними умовами, просимо надсилати через зворотню форму зв’язку . Ця адреса електронної пошти захищена від автоматичних програм для розсилання спаму.

Умови користування форумом Finance.UA

Реєструючись на форумі Finance.UA, Користувач бере на себе повну відповідальність за будь-яку діяльність, яка здійснюється в рамках форуму. Отже, Користувач сам відповідає за збереження конфіденційності особистої інформації. Файненс.ЮА не несе відповідальність за втрату особистої інформації або інформації, пов’язаної із обліковим записом.

Користувач усвідомлює, що адміністрація форуму може видалити будь-яке повідомлення чи скасувати реєстрацію в разі порушення Користувачем цих Умов. Адміністрація форуму приймає рішення щодо видалення повідомлень чи скасування реєстрації на власний розсуд.

Користувач погоджується не брати участь у будь-якій дії або послідовності дій, які здійснюватимуться через веб-сайт і використовуватимуть необґрунтовано великий або непропорційний об’єм ресурсів сайта Finance.UA, комп’ютерної системи або іншої інфраструктури компанії.
Користувач погоджується не надсилати небажану кореспонденцію (спам) іншим користувачам, як у формі повідомлень, так і у формі листів електронною поштою – ані за допомогою Finance.UA, ані будь-яким іншим способом.

Користувач погоджується отримувати інформаційні листи від адміністрації форуму, повідомлення про відповідь і інші сервісні повідомлення. У користувача так само є право відключити відсилання таких листів у своїх налаштуваннях профілю.

Користувач погоджується не створювати похідні розробки на основі будь-якого вмісту веб-сайту Finance.UA. До таких розробок включаються спроби викриття технології, переклад, розбивання на частини, декомпіляція або будь-яка інша зміна будь-якої веб-сторінки, програмного забезпечення або вмісту, пов’язаних із веб-порталом Finance.UA.

Користувач погоджується не публікувати вміст, який:
1) містить погрози на адресу будь-якого користувача Finance.UA чи працівника колективу Finance.UA або містить будь-які матеріали, які можуть образити будь-яку особу, групу або юридичну особу;
2) порушує права будь-якої фізичної або юридичної особи чи групи, зокрема, авторські права, права на інтелектуальну власність, патентні права чи будь-які інші подібні права;
3) містить неправдиву інформацію про будь-яку фізичну чи юридичну особу, а також висловлювання, що принижують честь і гідність будь-якої особи.

Користувач усвідомлює, що за будь-який вміст, посилання на який містяться на веб-сайті Finance.UA, виняткову відповідальність несе особа або сторона, від якої такий вміст походить, тобто, Користувач. З огляду на це, радимо Користувачеві здійснювати будь-яке вивчення та перевірку інформації, які він вважає за необхідне, перед використанням інформації, наданої третіми сторонами (в тому числі, іншими користувачами). Файненс.ЮА не несе відповідальність за будь-яку інформацію, яку надано за допомогою третіх осіб.

1. У форумі бажані:

1.1. Знання предмета розмови,
1.2. Гарне почуття гумору,
1.3. Уміння вести бесіду,
1.4. Красивий виклад своїх думок.

2. У форумі ДУЖЕ небажані:

2.1. Оverquoting - цитування листа співрозмовника за межами необхідного для розуміння змісту Вашого листа;
2.2. Underquoting - кросспост листа в нову тему без необхідних для розуміння листа Користувача цитат з попередніх листів;
2.3. Навмисне незнання мови спілкування (ненавмисне також не бажане...);
2.4. Offtopic - ведення обговорення за рамками початкової теми;
2.5. Flood, flame - ініціація і підтримка неінформативних бесід, постинг зайвої кількості повідомлень підряд;
2.6. Порушення заповідей «не вбий», «не вкради» і «не лжесвідчи»;
2.7. Особиста переписка в рамках форуму між двома-трьома учасниками форуму;
2.8. Написання повідомлень, що містять один-два рядки, або листи типу "я теж так думаю", "згодний" і т.і.;
2.9. Неінформативні назви тем;
2.10. Розміщення текстів і картинок занадто великого обсягу;
2.11. Неграмотне використання в повідомленнях програмного коду;
2.12. Надмірне використання форматування тексту, використання картинок далеких по змісту від теми форуму.
2.13 Розміщення великої кількості посилань на інші ресурси, особливо якщо вони не мають прямого відношення до тематики обговорення.
2.14. Викривлення в повідомленнях нікнейму користувача без його згоди на це, особливо в образливій формі.

3. У форумі заборонені:

3.1. На форумі заборонені будь які прояви міжнаціональної ворожнечі, висловлювання, які ображають чужу гідність, а також використання ненормативної лексики (мат), у тому числі - з заміною літер різноманітними значками або цілих співзвучних слів. Якщо ваші думки неможливо висловити без лексики - швидше за все, ці думки взагалі не варто висловлювати.
3.1.1. Заборонено ображати в коментарях інших відвідувачів (як людей, так і організації). Образи - не привід для обговорення і не елемент дискусії. Висловлюйтесь по суті обговорюваної теми. Наш форум призначений для дружнього спілкування, а не для з’ясовування стосунків.
3.2. Якщо Користувач вважає, що якесь повідомлення є образливим для нього чи таким, що принижує вашу гідність, потрібно вчинити наступне:
3.2.1. Проігноруйте таке повідомлення;
3.2.2. Напишіть відповідь автору повідомлення в приватному листі;
3.2.3. Зверніться приватним листом з вказанням адреси повідомлення до модератора відповідного розділу. У випадку розміщення інформації, що є неправдивою чи образливою, її буде видалено з форуму.
3.2.4. Відповідаючи на образи, варто розуміти що, швидше за все, ваші повідомлення будуть вилучені. Причому раніше, ніж кривдник їх прочитає.
3.3. Забороняється приватне листування що не відповідає тематиці форуму.
3.4. На форумі заборонена публікація оголошень рекламного характеру (крім відповідних тому розділів) и кросс-постінг (публікація однакових або схожих повідомлень відразу в декількох темах чи форумах - спам, spam). Такі повідомлення будуть видалятись.
3.5. Забороняється будь-яка явна або прихована реклама. Це відноситься до реклами інтернет-сайтів, товарів, послуг та всього іншого (без дозволу адміністрації сайту), а також релігійна, політична та інша агітація в будь-якій формі.
3.6. Невиправдане вживання лексики, несумісної зі світлим образом майбутнього, описаного Стругацькими в романі "Полудень, ХХII століття";
3.7. Заборонено при реєстрації на форумі вказувати неіснуючу e-mail адресу, чи адресу, якою ви не користуєтесь.
3.8. Забороняється обговорення тем закритих модератором.
3.9. На форумі заборонено розміщення неправдивої, неперевіреної, основаної на чутках інформації без явного наголошення що така інформація є недостовірною. Користувачам, які розміщують неправдиву інформацію, доступ до форуму може бути заблокований.
3.10. Заборонено реєструватись на форумі одній людині з різними логінами (ніками).
3.11. "Підпис"
(Текст, який можна додавати до розміщених вами повідомлень. Довжина його обмежена 255 символами).
У підписі забороняється вказувати:
1. Посилання, гіперпосилання.
2. Назви організацій.
3. Будь-яку контактну інформацію.
4. Виключення тільки за узгодженням адміністрації сайту.
Нагадуємо, що всю необхідну контактну інформацію і не тільки, Користувач може розмістити у своєму профілі, що відкритий для перегляду іншим користувачам.
3.12. Будь-яка інформація про користувача, яка знаходиться у розпорядженні адміністрації Форуму без погодження чи дозволу користувача може бути надана:
1) судові – під час розгляду справи, пов’язаної з розповсюдженням неправдивої інформації або на запит суду;
2) правоохоронним органам – у відповідності до чинного законодавства;
3.13. Забороняються Аватари нецензурного, непристойного, порнографічного змісту, а також зображення провокаційного або образливого характеру, в т.ч. з використанням нацистської символіки, ті, які містять рекламні матеріали, або матеріали які можуть так бути витлумачені в т.ч. з адресою ресурсу в мережі інтернет.
3.14. Заборонено використовувати підставні (подібні за написанням) нікнейми користувачів з метою їх дискредитації і т.п.
3.15. Забороняється в повідомленнях змінювати нік користувача без його згоди, в іншому випадку це прирівнюється до образи (п. 3.1.1.)
3.16. Тролінг (Троллинг, trolling) — розміщення провокаційних повідомлень з метою викликати флейм, конфлікти між учасниками, образи, марнослів'я тощо.

4. Модератор:
4.1. Модератор вправі виносити зауваження, попередження і здійснювати каральні санкції проти злісних порушників;
4.2. Модератор має право вносити виправлення, переносити і видаляти повідомлення, що порушують правила форумів;
4.3. Модератор може змінювати формулювання тем, закривати і видаляти теми обговорень;
4.4. Модератор вправі редагувати правила форумів;
4.5. Модератор може на свій розсуд вирішувати спірні питання, у тому числі щодо моральності та інформативності повідомлень;
4.6. Дії модератора не оскаржуються і не обговорюються користувачами в рамках форуму;
4.7. Питання модератору щодо його адміністративних дій задаються винятково через особисті повідомлення або e-mail.

5. URL посилання
5.1. Посилання на статтю або ін. інформацію (за винятком посилань на finance.ua) необхідно розміщати в такий спосіб і за таким порядком:
- текст, що розміщений за цим посиланням, у повному обсягу;
- автор (якщо є така інформація);
- посилання на статтю, де розміщена викладена інформація;
- коментар до викладеної інформації.
5.2. Пости, що мають лише посилання, будуть видалені.
5.3. Пости одного користувача з посиланням на один явно вказаний інтернет сайт (більше 3 посилань за певний період часу) можуть бути розцінені як рекламні дії на користь цього ресурсу (п. 3.5 чинних Правил форуму).

6. Приватні повідомлення
6.1. Приватні повідомлення це засіб для листування між двома особами;
6.2. На приватні повідомлення поширюється дія пунктів 2 та 3 цих Правил;
6.3. Зловживання приватними повідомленнями може привести до блокування та видалення з Форуму;
6.4. Відправка приватних повідомлень доступна користувачам, які мають на Форумі 10 та більше повідомлень.
6.5. Питання про всі суперечки, образи, спам та інше, що виникли у разі отримання приватних повідомлень, необхідно вирішувати через звертання до модератора Форуму.

7. Адміністрація форуму не несе відповідальності
Повідомлення в цих форумах відображають точки зору їхніх авторів, а не адміністрації форумів (крім повідомлень, розміщених її представниками).
Адміністрація форуму не несе відповідальності за висловлювання Користувачів. Все, що Користувач розміщує на Форумі, залишається повністю на його сумлінні та відповідальності.
Не розглядаються претензії, пов’язані з авторством матеріалів, що розміщенні в форумі.

У випадку порушення судової, в тому числі кримінальної справи, проти «Файненс.ЮА» у зв’язку з розміщенням будь-яким користувачем неправдивої інформації, образливої чи іншої інформації, користувач погоджується з тим, що по даній справі саме він є належним відповідачем та несе всі види відповідальності, яка може бути накладена на особу у відповідності з чинним законодавством України у зв’язку з розповсюдженням неправдивої інформації.
Крім того, у випадку, якщо до відповідальності буде притягнуто «Файненс.ЮА», користувач зобов’язується відшкодувати останньому усі понесені збитки за письмової вимоги останнього.

8. Захист персональних даних

8.1. Погоджуючись з цими правилами я, як суб’єкт персональних даних, надаю згоду «Файненс.ЮА», як власнику бази персональних даних («Власник»), на обробку своїх персональних даних з метою забезпечення надання послуг користувачам Порталу Finance.UA. Я погоджуюсь, що метою обробки моїх персональних даних користувачів є, зокрема, але не обмежуючись:
8.1.1. формування бази даних користувачів;
8.1.2. збереження логіна та пароля користувачів послуг, які надаються «Файненс.ЮА»;
8.1.3. відправка користувачам повідомлень, що стосуються роботи сайту та надання послуг «Файненс.ЮА»;
8.1.4. забезпечення авторизації користувачів на форумі (блозі) інформаційної системи Finance.ua;
8.1.5. надання користувачам послуг, зокрема:
    - надання технічної підтримки користувачам з питань реєстрації та проблем при відновленні реєстрації;
    - надання технічної підтримки користувачам з питань втрачених паролів користувачів;
    - надання технічної підтримки користувачам з інших питань стосовно користування форумом (блогом) інформаційної системи Finance.ua;
8.1.6. поліпшення якості сайтів та послуг і створення нових, що надаються «Файненс.ЮА»;
8.1.7. відправлення на e-mail користувачів і розміщення в просторі, обмеженому доступом користувачів, рекламних та інформаційних повідомлень на розсуд «Файненс.ЮА»;
8.1.8. аналіз та формування рейтингу користувачів форуму(блогу) інформаційної системи Finance.UA;
8.1.9. обробка статистики використання форуму (блогу) інформаційної системи Finance.UA.

Згода надається на обробку наступних персональних даних згідно з метою їх обробки: логін, пароль, e-mail.

Суб'єкт персональних даних цим надає Власнику згоду на вчинення з персональними даними зазначених нижче дій: збір персональних даних в обсягу, необхідному для досягнення мети обробки персональних даних. Обробку персональних даних, включаючи, але не обмежуючись, одержання, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, поширення, передачу третім особам (в тому числі, за кордон), знеособлення, блокування, знищення персональних даних, а також будь-які інші дії, пов’язані з обробкою персональних даних відповідно до мети їх обробки.

Захист персональних даних, які обробляються Власником
При обробці персональних даних Власник здійснює всі необхідні організаційні й технічні заходи для захисту персональних даних від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, перекручення, блокування, відтворення, розповсюдження персональних даних, а також інших неправомірних дій.
8.2. Цим я також повідомлений(а), що відповідно до ст.8 Закону України «Про захист персональних даних», я, як суб’єкт персональних даних, маю наступні права:
8.2.1 знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільця чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
8.2.2 отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
8.2.3 на доступ до своїх персональних даних;
8.2.4 отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
8.2.5 пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
8.2.6 пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
8.2.7 на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
8.2.8 звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;
8.2.9 застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
8.2.10 вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
8.2.11 відкликати згоду на обробку персональних даних;
8.2.12 знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
8.2.13 на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

9. Профіль користувача та його повідомлення
9.1. Профіль користувача може бути видалений в разі, якщо він не був активним понад 400 діб.
9.2. В разі внесенні змін до профілю він деактивується, активація здійснюється через гіперпосилання, яке відправляється на електронну адресу, вказану при реєстрації.
9.3. Якщо ви не адміністратор або модератор форуму, ви можете редагувати (протягом 720 хвилин) й видаляти (протягом 240 хвилин) тільки свої власні повідомлення. Ви можете редагувати повідомлення клацнувши по кнопці "Правка" (Редагувати), що належить до даного повідомлення. Якщо хтось уже відповів на ваше повідомлення, то під ним з'явиться невеликий напис, що показує скільки раз ви редагували повідомлення. Цей напис не з'являється, якщо ніхто не відповідав на ваше повідомлення, він також не з'являється, якщо ваше повідомлення відредагував адміністратор або модератор.
9.4. Повідомлення не може бути видалене, якщо на нього вже хтось відповів.
9.5. Логін користувача може бути змінений при звернені до Модератора, або Адміністратора форуму, вказавши з яких причин це необхідно.

10. Вимушена міра - премодерація повідомлень нових користувачів для запобігання спаму. Премодерация сообщений новых пользователей!
Модератор
Аватар користувача
Модератор Форуму
 
Повідомлень: 5997
З нами з: 25.01.06
Подякував: 71 раз.
Подякували: 425 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, flom, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
8 54253
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 18 гру, 2020 09:02
Ірина_
7 21845
Переглянути останнє повідомлення
Вів 12 січ, 2016 12:46
rufius
74 70234
Переглянути останнє повідомлення
Суб 08 сер, 2015 07:16
Mirax
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама