Чи потрібні реформи Уркаїні?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Загальні фінансові питання від експерта Олександра Охрименка: валюта, податки, інвестиції, зберігання коштів, кредити.
Повідомлення Додано: Пон 19 лис, 2012 11:33

Чи потрібні реформи Уркаїні?

я мало тямлю в економіці, але дуже хочу в дечому розібратись
наприклад, мені цікаво почути думку експерта про потрібність чи непотрібність пенс реформи, реформи судоустрою, адмін реформи, про систему збору податків, де знайти статистику й тп
мета проста дізнатись- наскільки кожна з означених сфер впливає на загальний економічний стан держави, й як можна сі сфери оптимізувати
пробую відкривати свої теми в підфорумі макроекономіка- але мало хто реагує
ТАК ОТ ПИТАННЯ- Я МОЖУ ОЧІКУВАТИ НА ТВОЇ ВІДПОВІДІ, чи тобі буде зручніше шо я не парив???????
dymdym
 
 
Повідомлення Додано: Пон 19 лис, 2012 18:48

  dymdym написав:я мало тямлю в економіці, але дуже хочу в дечому розібратись
наприклад, мені цікаво почути думку експерта про потрібність чи непотрібність пенс реформи, реформи судоустрою, адмін реформи, про систему збору податків, де знайти статистику й тп
мета проста дізнатись- наскільки кожна з означених сфер впливає на загальний економічний стан держави, й як можна сі сфери оптимізувати
пробую відкривати свої теми в підфорумі макроекономіка- але мало хто реагує
ТАК ОТ ПИТАННЯ- Я МОЖУ ОЧІКУВАТИ НА ТВОЇ ВІДПОВІДІ, чи тобі буде зручніше шо я не парив???????


Статистичні дані на сайті Держстату та НБУ та Мінфіну. Там дуже багато інформації.
Питань багато,тому дуже коротко. Я просто про це багато разів писав.
- Україна азійська країна,тому пенсія ніколи не буде великою. У азійських країнах діти утримують батьків. На Мінфіні є багато моїх статей на цю тему
- Судова реформа красиво звучить. А як це зробити. Як працюють суди я знаю дуже добре... А де вважаю, що тут краще вислів "Старину не рушить"
- у нас так багато було адміністративних реформ, що навіть не перерахуєте. Результат негативний...
- по реформування податків писав дуже багато. Наберіть в Гуглі моє прізвище та слово податки і почитайте.
Александр_Охрименко
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3509
З нами з: 13.07.12
Подякував: 4 раз.
Подякували: 180 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 21 лис, 2012 22:07

Вообще-то очень правильно и тонко сформулирован вопрос.

Уркаине реформы не нужны. Им по своим поместьям и так неплохо живется.

Украине - да, нужны.
Jorj
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3617
З нами з: 26.06.08
Подякував: 632 раз.
Подякували: 625 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 23 лис, 2012 13:19

  Jorj написав:Вообще-то очень правильно и тонко сформулирован вопрос.

Уркаине реформы не нужны. Им по своим поместьям и так неплохо живется.

Украине - да, нужны
.

давайте спробуєм розібратись які й чим їх наповнить
dymdym
 
 
Повідомлення Додано: Пон 03 гру, 2012 11:39

Александр_Охрименко
Олександр, підкажи якшо твоя ласка,
ачи існує методологія розрахунку насичення держави медиками, освітянами, військовими, поліцейськими... податковими інспекторами, суддями, адвокатами, прокурорами, нотаріусами ??? скільки має бути швидких допоміг, пожарних підрозділів й тп???
яка кількість має бути на душу населення... на 10 квадратних км території й тп??????

є методологія по україні???? по іншим країнам??????
й найголовніше- чи є логічна схема в визначенні кількості... де її знайти ?? у яких авторів, в яких актах????
dymdym
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама