Податківці пропонують подолати зарплати в конвертах "дебюрок

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: П'ят 18 січ, 2013 12:27

Податківці пропонують подолати зарплати в конвертах "дебюрок

Пропонуємо до обговорення:
Протягом 2012 року працівники податкової виявили майже 96 тис. найманих осіб, які працювали без трудових угод

Дивися повний текст Податківці пропонують подолати зарплати в конвертах "дебюрократизацією".
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101037
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 18 січ, 2013 12:27

"“Дебюрократизация” налога на доходы и единого взноса будет стимулировать предпринимателей к легализации зарплат" - неужели начало доходить
brokerbaners
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1891
З нами з: 12.12.12
Подякував: 155 раз.
Подякували: 158 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 18 січ, 2013 12:34

Ребячеству молодозеленоминостров нет предела. Такое впечатлене, что они вылезли из какой то сказки с плохим концом и не имеют малейшего представления о том чего надо делать, а поэтому берутся за гуж, который никогда не осилят. Надо было малолетореформатора лучше учиться и в школе, и в универе, хотя похоже с этим у них тоже "проблемы?!"
borisbn
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 18 січ, 2013 16:33

Re: Податківці пропонують подолати зарплати в конвертах "деб

  borisbn написав:Надо было малолетореформатора лучше учиться и в школе, и в универе, хотя похоже с этим у них тоже "проблемы?!"


Ну, почему же - у нас некоторые талантливые стоматологи очень хорошо
освоили банковское дело, увеличив прибыль за год в 18 раз! :roll:

http://www.unian.net/news/499935-bank-s ... 8-raz.html
Востаннє редагувалось aleksalt в П'ят 18 січ, 2013 19:50, всього редагувалось 1 раз.
aleksalt
 
Повідомлень: 8103
З нами з: 16.11.09
Подякував: 667 раз.
Подякували: 1502 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 18 січ, 2013 17:39

В течение 2012 года работники Налоговой выявили почти 96 тыс. наемных лиц, которые работали без трудовых соглашений. А Тигибко говорил 4 млн человек - этож сколько было дано откатов, чтобы в эту цифру(96) не попасть. Что-то давно Тигибко не было слышно. Королеская его переплюнула наверное.
fermer_1941
 
Заблокований
Повідомлень: 915
З нами з: 25.11.11
Подякував: 6 раз.
Подякували: 102 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 18 січ, 2013 19:52

Re: Податківці пропонують подолати зарплати в конвертах "деб

  fermer_1941 написав:Что-то давно Тигибко не было слышно. Королеская его переплюнула наверное.


Та он же дипломы не теряет на улицах как уличные девки ...
вот и не слышно :roll:
aleksalt
 
Повідомлень: 8103
З нами з: 16.11.09
Подякував: 667 раз.
Подякували: 1502 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
0 158
Переглянути останнє повідомлення
Суб 27 чер, 2026 01:07
R2
1 1489
Переглянути останнє повідомлення
Нед 14 чер, 2026 22:48
maxim4009
2 1327
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 тра, 2026 20:18
dmitry_chou
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама