Тягнибок: з Росією так просто гратися не можна, їй дай палец

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 7891011 ... 13>
Повідомлення Додано: Сер 13 лют, 2013 13:03

  Бandera написав:
  НКВД написав:
  Бandera написав:
Ги. Воно висновок зробило:))) В мене особисто не підніметься язик і рука навіть мову чукчів назвати, якось погано


Так с помощью какого органа Вы разговариваете? С помощью рук? Зачем тогда им подниматься? Возможны другие варианты, которые весьма затруднительно просчитать, т.к. Ваше "Ги" в начале каждого поста не дает возможности проследить логическую цепочку Ваших умозаключений. :D

Ги, Carboon пиши від свого імені, а то ти продовжуєш нашу дискусію, яку ти розпочав коли ще був Carboon-ом, а тепер ти ж НКВД, яке звісно ж набагато краще підходить щоб відобразити твою шовіністично-криваву суть:))) А що спілкуватися можна лише за допомогою язика? А за допомогою набирання тексту на клавіатурі ви не пробували? Дивно, хто ж тоді строчить за вас цей текст?:) А, ну звісно ж - боти рук не мають:)


Ну вот, глупость же сейчас написали и снова будете обижаться, что Вас не понимают, или понимают не так, как Вам хочется. Может Вам все же подучиться сначала, а потом писать? :)
НКВД
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 13 лют, 2013 13:10

  Volfox написав:Свідомітов развелось... Для них американец ближе русского. А на немцев 40-х годов так вообще мастурбируют...
Может уже хватит демонстрировать свой псевдо патриотизм? Продали все, на нищее население положили, но интенсивно промывают мозг национализмом, патриотизмом, капитализмом и т.д.

Ги, о-о великий диктатор Каддафі зявився:) Великий стратег, який довів свою країну до руїни та громадянської війни, який за допомогою іноземних найманців знищував цілі квартали міст, тепер нам розказує про патріотизм?:) Для мене, що маскаль, що американець, що німець однаково, з усіма можна співпрацювати економічно, але зі сторони американців, а тим більше німців не лунають погрози на рахунок територіальної цілісності України, не вказують нам в яку церкву ходити чи якою мовою розмовляти. Якщо маскалі перестануть це все робити, то я особисто буду до них ставитись як і до інших - з зацікавленністю та повагою, до цього вибачайте - як ви до нас, так і ми до вас.
Бandera
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 13 лют, 2013 13:14

Бandera
Снова юродствуете и плюетесь в прохожих. Не надоело сидеть на паперти с протянутой рукой? Столько знаний, умений и навыков можно полезных получить, а Вы так бездарно свою жизнь губите. :D
Востаннє редагувалось НКВД в Сер 13 лют, 2013 13:14, всього редагувалось 1 раз.
НКВД
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 13 лют, 2013 13:14

  alex10 написав:Бandera моя репліка була у відповідь на "мовнюка", що є образою всіх українців як на мене, чи вам так не здається?:)
Смотря какой смысл вкладывать в понятие:
если от слова "мова" - то принадлежность к укроязычным
если первую букву заменить на "Г" (как бы в рифму) - то... получается образа.
Но если в Вас будут бросаться дерьмом в прямом смысле, Вы же не станете делать то же самое :D
Возьмете палку - и по балде... Я к чему: здесь Отвечать на грубое оскорбление таким же грубым оскорблением - бесплодная забава

Ну ми ж бачимо який сенс у це вкладає нешановний Carboon-НКВД, це навіть з його нового ніку видно:) А стосовно іншого згоден - безперспективна це затія - лаятися з ботом, його треба або ігнорувати або кулаком-палкою в реалі.
Бandera
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 13 лют, 2013 13:16

Бandera
Ну или к доктору в конце концов сходите. Ведь параноя губительно действует на Вашу, в первую очередь, психику. Рискуете стать невменяемым. Оно Вам надо? :D
НКВД
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 13 лют, 2013 13:17

  НКВД написав:Ну вот, глупость же сейчас написали и снова будете обижаться, что Вас не понимают, или понимают не так, как Вам хочется. Может Вам все же подучиться сначала, а потом писать? :)

Цікавіше, цікавіше нешановний троль пишіть, а то ви мене ніяк спровокувати не можете, щоб я щось погане написав і мене заблокували:) Що це за вирази "глупость","обижаться", "понимают"?:) Вас що там у центрах тролів для ФСБ вчать тролити випускниць інтитутут благородних дівиць?:))))
Словом, де ж ви бачите "глупость" з моєї сторони розкажіть детальніше:)
Бandera
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 13 лют, 2013 13:20

  НКВД написав:Бandera
Снова юродствуете и плюетесь в прохожих. Не надоело сидеть на паперти с протянутой рукой? Столько знаний, умений и навыков можно полезных получить, а Вы так бездарно свою жизнь губите. :D

Я тут з вас сміюсь нешановний:) З чого все почалось - ви назвали тих хто розмовляє українською мовою "мовнюками", мені це трохи не сподобалось, але зараз мені прямо смішно - де ж тролінг, для чого ви створили акк з промовистим імям НКВД? :D
Бandera
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 13 лют, 2013 13:21

Бandera
Вы все время забываете (а скорее не приучены) в дискуссии с оппонентами говорить волшебное слово. Поэтому Вас и не воспринимают всерьез. Если и далее будете придерживаться такой манеры общения с окружающими - над Вами будут глумиться даже дети. :)

А "мовнюки" в моем понимании использования в обыденной речи - это люди, которые (в силу своего образования, воспитания, возраста и других жизненных обстоятельств) за душой, кроме конька "о мове" ничего не имеют. Если уж совсем упростить, то это люди нищие духом. :)
Востаннє редагувалось НКВД в Сер 13 лют, 2013 13:26, всього редагувалось 1 раз.
НКВД
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 13 лют, 2013 13:23

  НКВД написав:Бandera
Ну или к доктору в конце концов сходите. Ведь параноя губительно действует на Вашу, в первую очередь, психику. Рискуете стать невменяемым. Оно Вам надо? :D

Ваш стиль общения напоминает приснопамятного Кузера. Неужто это Вы? Тук-тук,я тебя нашел :D
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 13 лют, 2013 13:29

Может кому будет интересен фильм о каком-то тов.Сталине и о ФРС на фоне Гиганта мысли Тягныбока и о роли Тягныбока в современной мировой экономике.

первые три минуты просмотра можно пропустить.

http://nstarikov.ru/blog/23270#more-23270
omontana
 
Заблокований
Повідомлень: 2896
З нами з: 03.08.09
Подякував: 182 раз.
Подякували: 512 раз.
 
Профіль
 
  #<1 ... 7891011 ... 13>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1125
Переглянути останнє повідомлення
Нед 14 чер, 2026 22:30
maxim4009
1 1379
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 12 чер, 2026 13:24
Nickoss1
2 1353
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 чер, 2026 19:16
kuinamor58
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама