|
В Іспанії Тимошенко нагородять медаллю за внесок у захист де |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Чет 11 лип, 2013 14:05
Пропонуємо до обговорення: Тимошенко нагородять медаллю за внесок у захист демократії
Дивися повний текст В Іспанії Тимошенко нагородять медаллю за внесок у захист демократії.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101016
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 11 лип, 2013 14:05
Ой! Ну не смешите!
-
BREDukr
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 11 лип, 2013 14:20
Пусть ей там мужа найдут и койку в местной больнице!
-
BREDukr
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 11 лип, 2013 14:38
В стране ж.па а они медальки чужим уголовника раздают ! :)
-
DrB
-
-
- Повідомлень: 2676
- З нами з: 08.01.09
- Подякував: 358 раз.
- Подякували: 1127 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 11 лип, 2013 14:44
Продажыне ур**. ПОжили бы в Украине, поняли бы какая она Крыса. Подставила страну по полной программе. Как она говорила: "Цэ пэрэмога, друзи мои!"
-
vicpc
-
-
- Повідомлень: 1084
- З нами з: 11.10.09
- Подякував: 6 раз.
- Подякували: 67 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 11 лип, 2013 14:44
DrB написав:В стране ж.па а они медальки чужим уголовника раздают ! :)
Ну да. Они ж тупорылые - всякие там гейропейцы :) Вон гнуса Колисниченка поляки,вроде,тоже наградили :D
-
alex10
-
2
-
- Повідомлень: 10041
- З нами з: 05.10.10
- Подякував: 2653 раз.
- Подякували: 2061 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 11 лип, 2013 15:11
Эту старую торбу нужно на гормональные сажать, а не медальки на сиськи-наволочки вешать!
-
BREDukr
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 11 лип, 2013 15:15
BREDukr написав:Эту старую торбу нужно на гормональные сажать, а не медальки на сиськи-наволочки вешать!
Не возГажаю  Но только после того,как Хаму глотку перегрызет
-
alex10
-
2
-
- Повідомлень: 10041
- З нами з: 05.10.10
- Подякував: 2653 раз.
- Подякували: 2061 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 11 лип, 2013 16:28
Европа слишком много бабла вложила в Юльку, а она сидит в тюрьме и не окупается. Надо срочно выпускать! ЗЫ Достаточно вспомнить кто из 90х был отмечен героями, наградами и званиями из деятелей Украины и России - все кто тупо развалили и продали то, что досталось в наследство от СССР.
Востаннє редагувалось aga872 в Чет 11 лип, 2013 16:40, всього редагувалось 3 разів.
-
aga872
-
-
- Повідомлень: 907
- З нами з: 11.10.11
- Подякував: 389 раз.
- Подякували: 164 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 11 лип, 2013 16:30
alex10 написав: Не возГажаю Но только после того,как Хаму глотку перегрызет
чем грызть будет.... вставными коронками... грызть она уже не может... может только леденцы сососать...
-
BREDukr
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
495 |
|
|
|
1 |
2022 |
|
|
|
1 |
2229 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|