В Іспанії Тимошенко нагородять медаллю за внесок у захист де

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #123>
Повідомлення Додано: Чет 11 лип, 2013 14:05

В Іспанії Тимошенко нагородять медаллю за внесок у захист де

Пропонуємо до обговорення:
Тимошенко нагородять медаллю за внесок у захист демократії

Дивися повний текст В Іспанії Тимошенко нагородять медаллю за внесок у захист демократії.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101016
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 11 лип, 2013 14:05

Ой! Ну не смешите!
BREDukr
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 11 лип, 2013 14:20

Пусть ей там мужа найдут и койку в местной больнице!
BREDukr
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 11 лип, 2013 14:38

В стране ж.па а они медальки чужим уголовника раздают ! :)
DrB
 
Повідомлень: 2676
З нами з: 08.01.09
Подякував: 358 раз.
Подякували: 1127 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 11 лип, 2013 14:44

Продажыне ур**. ПОжили бы в Украине, поняли бы какая она Крыса. Подставила страну по полной программе. Как она говорила: "Цэ пэрэмога, друзи мои!"
vicpc
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1084
З нами з: 11.10.09
Подякував: 6 раз.
Подякували: 67 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 11 лип, 2013 14:44

  DrB написав:В стране ж.па а они медальки чужим уголовника раздают ! :)

Ну да. Они ж тупорылые - всякие там гейропейцы :) Вон гнуса Колисниченка поляки,вроде,тоже наградили :D
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 11 лип, 2013 15:11

Эту старую торбу нужно на гормональные сажать, а не медальки на сиськи-наволочки вешать!
BREDukr
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 11 лип, 2013 15:15

  BREDukr написав:Эту старую торбу нужно на гормональные сажать, а не медальки на сиськи-наволочки вешать!


Не возГажаю :) Но только после того,как Хаму глотку перегрызет
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 11 лип, 2013 16:28

Европа слишком много бабла вложила в Юльку, а она сидит в тюрьме и не окупается. Надо срочно выпускать!
ЗЫ Достаточно вспомнить кто из 90х был отмечен героями, наградами и званиями из деятелей Украины и России - все кто тупо развалили и продали то, что досталось в наследство от СССР.
Востаннє редагувалось aga872 в Чет 11 лип, 2013 16:40, всього редагувалось 3 разів.
aga872
 
Повідомлень: 907
З нами з: 11.10.11
Подякував: 389 раз.
Подякували: 164 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 11 лип, 2013 16:30

  alex10 написав: Не возГажаю Но только после того,как Хаму глотку перегрызет

чем грызть будет.... вставными коронками... грызть она уже не может... может только леденцы сососать...
BREDukr
 
 
 
  #123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 495
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 тра, 2026 06:29
valera_po_a
1 2022
Переглянути останнє повідомлення
Вів 06 тра, 2025 09:58
sshrotchuk
1 2229
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 21 бер, 2025 13:37
opryshoklv
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама