|
У РФ показують хамські сюжети не тільки проти України, а й п |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 22 жов, 2013 09:57
Подивився б я на реацію Росії, якби українські телеканали з покритям близько 50% російської території почали критикувати політику ВВП і ЄР в тональності яку дозволяє собі Кисельов. Та російські політики відклали б таку кількість обсмаленої цегли, що вистачило б на Велику Стіну між Україною та Росією, і вже на наступний день мовлення цих телеканалів в Росії було б призупинено через невідповідність санітарним нормам. PS І не думайте, що Путіна немає за що критикувати, чи що це важко зробити в принизливій формі - для цього і існують кисельови. Заждіть, коли Пу піде - побачите як той самий Кисельов широкими і впевненими мазками розмалює лайном портрет учорашнього президента в золотій рамі.
-
Runner
-
-
- Повідомлень: 493
- З нами з: 29.11.07
- Подякував: 123 раз.
- Подякували: 233 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 22 жов, 2013 10:52
Украинское ТВ и похлеще показывает.
-
omontana
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 2896
- З нами з: 03.08.09
- Подякував: 182 раз.
- Подякували: 512 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 22 жов, 2013 10:59
omontana Про себе показуємо. А росіянам слабо про себе, а не про сусіда?
-
abc
-
-
- Повідомлень: 66
- З нами з: 25.09.13
- Подякував: 14 раз.
- Подякували: 18 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 22 жов, 2013 11:06
omontana написав:Украинское ТВ и похлеще показывает. [@video@]
РФ -у которой суверенная демократия во главе с суверенным православным Президентом лучше про себя показывать, а то в РФ ,уже как в СССР, можно свободно критиковать только Президента США или Украины.
-
laa1999
-
-
- Повідомлень: 3016
- З нами з: 10.06.08
- Подякував: 2 раз.
- Подякували: 568 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 22 жов, 2013 11:13
На лицо тенденциозная подача, но проблемы есть, с этим нельзя не согласиться.
-
nalim
-
-
- Повідомлень: 6724
- З нами з: 25.02.09
- Подякував: 33 раз.
- Подякували: 651 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 22 жов, 2013 11:22
abc написав:omontana Про себе показуємо. А росіянам слабо про себе, а не про сусіда?
Пожалуйста, Шендеровичи о Путине на канале Эхо Москвы
-
omontana
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 2896
- З нами з: 03.08.09
- Подякував: 182 раз.
- Подякували: 512 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 22 жов, 2013 11:38
omontana Мовлення в інтернеті - як сміливо! Ехо Москви це взагалі радіо, з обмеженим покриттям навіть на території Росії. RTVi в Росії також можна дивитись або через супутник або по кабельному, тобто в стандартному російському зомботроні його не побачиш.
-
Runner
-
-
- Повідомлень: 493
- З нами з: 29.11.07
- Подякував: 123 раз.
- Подякували: 233 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 22 жов, 2013 11:50
Runner написав:omontana Мовлення в інтернеті - як сміливо! Ехо Москви це взагалі радіо, з обмеженим покриттям навіть на території Росії. RTVi в Росії також можна дивитись або через супутник або по кабельному, тобто в стандартному російському зомботроні його не побачиш.
Значит у Путина нету таких явных ляпов типа Анны Ахметовой или обещания сделать Украину небезпечною для проживання как у нашего, вот и нечего показывать
-
omontana
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 2896
- З нами з: 03.08.09
- Подякував: 182 раз.
- Подякували: 512 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 22 жов, 2013 11:57
omontana Тобто ботоксний король стерхів з голим торсом справді може викликати лише захват?  Нажаль, за тим що Пу говорить я не слідкую, але впевнений там можна знайти також чимало смачного. Але, звісно, не такого нажористого як у нашого Ґаранта.
-
Runner
-
-
- Повідомлень: 493
- З нами з: 29.11.07
- Подякував: 123 раз.
- Подякували: 233 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 22 жов, 2013 12:09
Runner написав:omontana Тобто ботоксний король стерхів з голим торсом справді може викликати лише захват? 
Ну то порадьте тоді Кличко під час боксу смокінг вдягнути, якщо вас так хвилює чоловічий торс. Це все, що ви надибали в інеті і яке це має відношення до розумової діяльності та ляпів керівника країни?
-
omontana
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 2896
- З нами з: 03.08.09
- Подякував: 182 раз.
- Подякували: 512 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1297 |
|
|
|
1 |
2771 |
П'ят 29 тра, 2026 07:03 Ой+
|
|
|
1 |
578 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|