У РФ показують хамські сюжети не тільки проти України, а й п

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 4567>
Повідомлення Додано: Вів 22 жов, 2013 09:57

Подивився б я на реацію Росії, якби українські телеканали з покритям близько 50% російської території почали критикувати політику ВВП і ЄР в тональності яку дозволяє собі Кисельов. Та російські політики відклали б таку кількість обсмаленої цегли, що вистачило б на Велику Стіну між Україною та Росією, і вже на наступний день мовлення цих телеканалів в Росії було б призупинено через невідповідність санітарним нормам.
PS І не думайте, що Путіна немає за що критикувати, чи що це важко зробити в принизливій формі - для цього і існують кисельови. Заждіть, коли Пу піде - побачите як той самий Кисельов широкими і впевненими мазками розмалює лайном портрет учорашнього президента в золотій рамі.
Runner
Аватар користувача
 
Повідомлень: 493
З нами з: 29.11.07
Подякував: 123 раз.
Подякували: 233 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 22 жов, 2013 10:52

Украинское ТВ и похлеще показывает.
omontana
 
Заблокований
Повідомлень: 2896
З нами з: 03.08.09
Подякував: 182 раз.
Подякували: 512 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 22 жов, 2013 10:59

omontana Про себе показуємо. А росіянам слабо про себе, а не про сусіда?
abc
 
Повідомлень: 66
З нами з: 25.09.13
Подякував: 14 раз.
Подякували: 18 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 22 жов, 2013 11:06

  omontana написав:Украинское ТВ и похлеще показывает. [@video@]

РФ -у которой суверенная демократия во главе с суверенным православным Президентом лучше про себя показывать, а то в РФ ,уже как в СССР, можно свободно критиковать только Президента США или Украины.
laa1999
 
Повідомлень: 3016
З нами з: 10.06.08
Подякував: 2 раз.
Подякували: 568 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 22 жов, 2013 11:13

На лицо тенденциозная подача, но проблемы есть, с этим нельзя не согласиться.
nalim
 
Повідомлень: 6724
З нами з: 25.02.09
Подякував: 33 раз.
Подякували: 651 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 22 жов, 2013 11:22

  abc написав:omontana Про себе показуємо. А росіянам слабо про себе, а не про сусіда?


Пожалуйста, Шендеровичи о Путине на канале Эхо Москвы
omontana
 
Заблокований
Повідомлень: 2896
З нами з: 03.08.09
Подякував: 182 раз.
Подякували: 512 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 22 жов, 2013 11:38

omontana
Мовлення в інтернеті - як сміливо! Ехо Москви це взагалі радіо, з обмеженим покриттям навіть на території Росії. RTVi в Росії також можна дивитись або через супутник або по кабельному, тобто в стандартному російському зомботроні його не побачиш.
Runner
Аватар користувача
 
Повідомлень: 493
З нами з: 29.11.07
Подякував: 123 раз.
Подякували: 233 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 22 жов, 2013 11:50

  Runner написав:omontana
Мовлення в інтернеті - як сміливо! Ехо Москви це взагалі радіо, з обмеженим покриттям навіть на території Росії. RTVi в Росії також можна дивитись або через супутник або по кабельному, тобто в стандартному російському зомботроні його не побачиш.


Значит у Путина нету таких явных ляпов типа Анны Ахметовой или обещания сделать Украину небезпечною для проживання как у нашего, вот и нечего показывать
omontana
 
Заблокований
Повідомлень: 2896
З нами з: 03.08.09
Подякував: 182 раз.
Подякували: 512 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 22 жов, 2013 11:57

omontana
Тобто ботоксний король стерхів з голим торсом справді може викликати лише захват? :roll:
Нажаль, за тим що Пу говорить я не слідкую, але впевнений там можна знайти також чимало смачного. Але, звісно, не такого нажористого як у нашого Ґаранта.
Runner
Аватар користувача
 
Повідомлень: 493
З нами з: 29.11.07
Подякував: 123 раз.
Подякували: 233 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 22 жов, 2013 12:09

  Runner написав:omontana
Тобто ботоксний король стерхів з голим торсом справді може викликати лише захват? :roll:


Ну то порадьте тоді Кличко під час боксу смокінг вдягнути, якщо вас так хвилює чоловічий торс.
Це все, що ви надибали в інеті і яке це має відношення до розумової діяльності та ляпів керівника країни?
omontana
 
Заблокований
Повідомлень: 2896
З нами з: 03.08.09
Подякував: 182 раз.
Подякували: 512 раз.
 
Профіль
 
  #<1 ... 4567>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1297
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 чер, 2026 08:46
olegsvitov2
1 2771
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 тра, 2026 07:03
Ой+
1 578
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 тра, 2026 06:29
valera_po_a
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама