|
Йде депозитна революція: Держпідприємництво ініціює зниження |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 15 січ, 2014 13:08
barrister написав:Flex, Остальные будут вынуждены нести под 6%. Типа хоть что-то, чем ничего.
Типу, без депозиту - ну ніяк не вижити. Це Ви про ДЕПОЗИТОГОЛІКІВ? 
-
Bestal_N
-
-
- Повідомлень: 712
- З нами з: 09.01.12
- Подякував: 121 раз.
- Подякували: 372 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 15 січ, 2014 13:16
Bestal_N написав: При нинішній ситуації і під 20% гривню боязко нести.
А под 6 никто не понесет.Зато сейчас лежат под 23 и я не работаю нигде.Хе)
-
SharuM
-
-
- Повідомлень: 273
- З нами з: 27.04.10
- Подякував: 14 раз.
- Подякували: 21 раз.
-
-
Профіль
-
-
-
Karp
-
-
- Повідомлень: 1837
- З нами з: 22.03.10
- Подякував: 482 раз.
- Подякували: 320 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 15 січ, 2014 13:17
Чем за 6 процентов рисковать отдадут депо не отдадут, упадет курс или нет. Лучше тогда уже уйти в доллар, и положить в ячейку. Депозит в нашей стране и так лотерея.
-
ASF
-
-
- Повідомлень: 134
- З нами з: 13.12.11
- Подякував: 14 раз.
- Подякували: 41 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 15 січ, 2014 13:19
R2 написав:Йде депозитна революція
Вот это по Сатанеевски! -Дешево и мило...(с)
-
Конрад Карлович
-
-
- Повідомлень: 1608
- З нами з: 28.04.10
- Подякував: 5 раз.
- Подякували: 150 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 15 січ, 2014 13:19
Ста-а-авки-и-и, СТОЙ! Раз, два.
-
Esq
-
-
- Повідомлень: 1526
- З нами з: 18.08.06
- Подякував: 485 раз.
- Подякували: 209 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 15 січ, 2014 13:22
Для тупоголовых чиновников нужно топором в черепе зарубить , что стоимость денег определяет НБУ своей учётной ставкой 7проц. если не ошибаюсь. И коммерческие банки взяв под 7 проц. должны провернуть бабки под больший процент чтоб быть не в "-". Так что пусть прессуют НБУ чтоб делали как у ФРС учетную ставку под 0.1проц. И тогда ком. банк сможет выдать кредит со всякими накрутками и страховками в 5 проц. в год!
-
spread
-
-
- Повідомлень: 1141
- З нами з: 21.11.08
- Подякував: 9 раз.
- Подякували: 179 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 15 січ, 2014 13:23
Bestal_N написав:Типу, без депозиту - ну ніяк не вижити. Це Ви про ДЕПОЗИТОГОЛІКІВ? 
Почему ВЫЖИТЬ? Благодаря депозитам можно ЖИТЬ и не работать.
-
barrister
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 15 січ, 2014 13:24
SharuM написав: Bestal_N написав: При нинішній ситуації і під 20% гривню боязко нести.
А под 6 никто не понесет.Зато сейчас лежат под 23 и я не работаю нигде.Хе)
Тихо Вам заздрю в тряпочку 
-
Bestal_N
-
-
- Повідомлень: 712
- З нами з: 09.01.12
- Подякував: 121 раз.
- Подякували: 372 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 15 січ, 2014 13:27
Bestal_N написав: barrister написав:Flex, Остальные будут вынуждены нести под 6%. Типа хоть что-то, чем ничего.
Типу, без депозиту - ну ніяк не вижити. Це Ви про ДЕПОЗИТОГОЛІКІВ? 
Ты погоди шустячок, столкнешься еще серьезно с медициной -КРЕДИТОГОЛИКОМ станешь? Или по вагонам метро с баночкой пойдешь?
-
komp
-
1
-
- Повідомлень: 8239
- З нами з: 08.11.07
- Подякував: 2458 раз.
- Подякували: 3459 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
1
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1300 |
|
|
|
1 |
778 |
|
|
|
1 |
495 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|