|
Українські водії почали відмовлятися від газу - експерти |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Чет 24 сер, 2017 16:11
dude86 Расход газа на скорости до 70км/час идентичен расходу бенза на 4-ом поколении.Свыше расход увеличивается в геомметрической прогрессии.На 140км/час-28л/100км.
-
PEREC
-
-
- Повідомлень: 184
- З нами з: 05.10.13
- Подякував: 10 раз.
- Подякували: 8 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 25 сер, 2017 12:03
PEREC написав:dude86 Расход газа на скорости до 70км/час идентичен расходу бенза на 4-ом поколении.Свыше расход увеличивается в геомметрической прогрессии.На 140км/час-28л/100км.
Это где такой расход? На ЗИЛе?

У брата на Хонде Пилоте с 3.5 двигателем на такой скорости вдвое меньше газа идет.
-
Kanarej
-
-
- Повідомлень: 416
- З нами з: 18.10.09
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 73 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 27 сер, 2017 22:30
dude86 написав:
RomanTik написав:ну так ведь и расход на газу - больше и мощность двигателя ниже.
Расход поэтому и выше чтобы компенсировать потерю мощности. На нормально настроенном оборудовании Вы разницу не заметите.
Расход сильно зависит от поколения и качества оборудования. И от настройки - тоже.
-
alena_sokolovaaaaa
-
-
- Повідомлень: 15
- З нами з: 26.08.17
- Подякував: 2 раз.
- Подякували: 0 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_,
Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
156 |
|
|
|
1 |
2177 |
П'ят 29 тра, 2026 07:03 Ой+
|
|
|
1 |
2285 |
|