Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 40144015401640174018 ... 7852>
Повідомлення Додано: Нед 22 вер, 2019 21:43

  zРадио написав:считающий, что Львов у Польши отобрали, а не вернули?
Може розставимо крапки над і?
1 Москалики за рахунок того що деди воєвалі- присвоїли собі Курили і Кенігсберг
2 Так як воювали не тільки москалики, а й українці і також перемогли-то останні повернули собі по праву переможця те ,що в них колись відібрали
Чи хтось вважає що вклад України і Українців в перемозі срср настільки малий що не вартий Львова?
3 Після Другої світої ніхто не має права оспорювати право України на Львів
4 А тепер питання
А в результаті якої перемоги росія забрала Крим і претендує на ОРДЛО?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 22 вер, 2019 21:48

  Hotab написав:Кстати, примерно так ведёт свои блевотные видлсики Шарий. Несёт дерьмо на Украину, а когда ему говорят "так смотри, россия ведёт себя ещё хуже!" , он отвечает "а что мне россия,я украинец и меня волнует правда в Украине". При этом ложьюон тоже не брезгует.


Причем здесь Шарий ? Когда идет предъява, ты не осуждаешь нацистов, и это примитивная ложь, то я культурно объясняю двуличному упырьку, что он не прав, и осуждать воссоединение Западной и остальной Украины выглядит цинично. Если у бухгалтера не хватает ума понять этого факта, то это его проблемы.
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 20523
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4789 раз.
Подякували: 7757 раз.
 
Профіль
9
23
5
1
Повідомлення Додано: Нед 22 вер, 2019 21:58

  freeze написав:Я не могу осудить воссоединение Западной Украины и основной материнской части Украины, извини.
Ще раз для історично ватноголових
1 У війні є переможці і переможені
2 У Другій світовій війні вклад українців в перемогу-настільки суттєвий,що їм за це треба було віддати не тільки Західну Україну - а й Кубань.
3 Не плутайте цілування взасос диктаторів сталіна-гітлера , з пошуками підтримки у визвольній боротьбі Бандери
4 Найкращим суддєю правильності того чи іншого політичного діяча-є кінцевий результат
Мазепа,....Бандера,....Ющенко,Порошенко - боролись за незалежну Україну
Станом на сьогодні ми живемо в окремій і незалежній Державі
Сталін боровся (пуйло бореться) за СРСР - і де тепер це утворення

А раз так-то хто Герой а хто Лузер?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 22 вер, 2019 22:01

  budivelnik написав:
  freeze написав:Я не могу осудить воссоединение Западной Украины и основной материнской части Украины, извини.
Ще раз для історично ватноголових


Еще раз Вы позволите ко мне обратится в подобном тоне, я пошлю Вас на три буквы.
Всё понятно ?
У меня утром умер тесть и у меня плохое настроение для вежливости.
Востаннє редагувалось freeze в Нед 22 вер, 2019 22:08, всього редагувалось 1 раз.
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 20523
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4789 раз.
Подякували: 7757 раз.
 
Профіль
9
23
5
1
Повідомлення Додано: Нед 22 вер, 2019 22:04

Re: Політичні дискусії

  zРадио написав:Потому что за боевые заслуги им прощают любые преступления на гражданке, включая тяжкие и особо тяжкие
1 Не будь які
2 Я готовий пробачити всі порушення правил переходу через дорогу ,будь-якому АТОшнику який залишив частку свого здоровя в АТО
3 Я готовий пробачити більш серьозні проступки цим людям,тільки на тій підставі ,що вони не висуваючи претензій до мене чи моєї сімї-пішли ризикувати власним життям захищаючи Державу в якій і я живу
4 Тільки тому , що велика частина АТОшників розмовляє російською - я терплю тут диванних стратегів,які так і не вивчили Державну мову і під час російської агресії використовують у загальному спілкуванні мову агресора
Якби не це -я вважавби всіх використовуючих російську колаборантами і розумово відсталими..

Далі продовжувати?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 22 вер, 2019 22:09

  shapo написав:
  mephala написав:місто вже було захвачене терористами. так що не вішайте лапшу про мирне місто.
і можу вам же нагадати грозний. скільки там дали жителям часу на покинути місто а потім всіх хто не вийшов оголосили терористами та заутюжили його?
чи може вам нагадати як ви валили з танків по парламенту у себе в мацкві? когось хвилювало хто там знаходиться?
так що валіть до себе в кацапію і там переживайте про свої міста та про злочинні накази.


Вы только что подтвердили, что Украина как шла в фарватере России, в т.ч. и пренебрежении жизнями собственных граждан. так и продолжает идти.
А вся риторика про еропейское движение не более чем пустопорожняя болтовня.

брехло покажи де Україна назвала ВСІХ терористами хто залишився в місті?
або коли Україна валила танками по власному парламенту коли там сидять депутати.
mephala
 
Повідомлень: 9181
З нами з: 07.04.14
Подякував: 333 раз.
Подякували: 1025 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 22 вер, 2019 22:13

  budivelnik написав:3 Після Другої світої ніхто не має права оспорювати право України на Львів


Твой коллега песикот оспаривает. Расставляй точки ему - я не подвергаю сомнению возвращение Галичины, и не считаю это преступлением
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7207 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Нед 22 вер, 2019 22:16

Re: Політичні дискусії

  freeze написав:Всё, пошел в бан
Баба з возу-коням легше.
Я був би дуже радий ,якби мене в бан відправив ще й зет-дет-тед-лед
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 22 вер, 2019 22:19

  fokus написав:
  mephala написав:Так що якщо кримчани так вже хочуть до раші то можуть піти. Але без Криму.

До ваших мозгов видимо так до сих пор и не дошло. Они уже ушли. Вместе с Крымом. Не спрашивая и не дожидаясь вашего разрешения.
А что касается доступного для вашего понимания примера, то о какой совместной собственности вы базикаете? Она приданое свое забрала, с которым папашка ее раньше замуж выдал. Вот назад к папашке с тем же и вернулась.

це не вони пішли. це раша вкрала Крим. як там проходило під дулами автоматів ми прекрасно знаємо.
і знову переходячи на ваш рівень - якщо придане зазнало суттєвих покращень під час сумісного проживання то це вже спільне майно. вивчайте закони навіть з приводу ваших тупих прикладів.
mephala
 
Повідомлень: 9181
З нами з: 07.04.14
Подякував: 333 раз.
Подякували: 1025 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 22 вер, 2019 22:20

  fokus написав:
  budivelnik написав:Може розставимо крапки над і?
1 Москалики за рахунок того що деди воєвалі- присвоїли собі Курили і Кенігсберг
2 Так як воювали не тільки москалики, а й українці і також перемогли-то останні повернули собі по праву переможця те ,що в них колись відібрали
Чи хтось вважає що вклад України і Українців в перемозі срср настільки малий що не вартий Львова?
3 Після Другої світої ніхто не має права оспорювати право України на Львів
4 А тепер питання
А в результаті якої перемоги росія забрала Крим і претендує на ОРДЛО?
Опа.. И сразу начались удивительные истории, что «деды воевали»..
1 Мої два діди воювали
Один в складі РККА , другий в лісі проти першого
І один і другий боролись за Україну.просто кожен бачив її по своєму
  fokus написав:Так дойдете до того, что памятники Ленину начнете востанавливать :mrgreen:
2 Ленін ніколи не був прихильником України ,а тому не дивно що його памятники тут знищили
  fokus написав:Из вас не только гибридный сепаратизм, из вас еще и латентный большевизм постоянно лезет..
3 А в чому сепаратизм?
В тому що я проти того щоб Крим і ОРДЛО став російським?
Чи просто в методичках написали
Якщо людина права-перекручуй її слова і приписуй те що вона не говорила
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 40144015401640174018 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама