Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 35183519352035213522 ... 6391>
Повідомлення Додано: Чет 11 лип, 2019 22:37

zРадио написав:
  budivelnik написав:1 Чим більше підприємство-тим більші накладні розходи на одиницю продукції ( а не менші як про це писали економісти 30 років тому)
2 Сьогоднішні ай-ті програми управління бізнесом можуть використовуватись однаково як малими так і великими , а тому якість управління- однакова,кількість передаточних механізмів-менша, а значить ефективність вища
Пруфы!!! Список авторов и научных трудов, плюс примеры из практики, как местный крафтовый бизнес дрючит Кока-колу в издержках!!! Потому что ты уже добалаболился просто до ручки, и бесцеремонно показываешь на белое, называя его черным!
Хочеш кока-колу-хайц тобі буде кока-кола
1 Ціна товару=накладні розходи по його виготовленню+прибуток
2 Прибуток кока-коли - приблизно 3% - це офіційна інформація кока-коли за 2017 рік
Чиста операційна виручка Coca-Cola за 2017 знизилася на 15% у річному вираженні – до $35,41 млрд.
Чисті прибутки виробника безалкогольних напоїв Coca-Cola, які припадають на акціонерів компанії, за підсумками 2017 року склали $1,24 млрд

Таким чином у відпускній ціні 2літрової пляшки кока-кола ,яка сьогодні становить приблизно 22 грн - 21 грн становлять накладні розходи
Пляшка 2 літрового Живчика (чи Байкал -радянський аналог кока-коли)у відпускних цінах становить 19 грн
Таким чпином можна стверджувати що завод Оболонь ,хоч і на 2 порядки менший від кока-коли - має затратну частину своєї продукції на 15% нижчу ніж кока-кола...
При цьому на ринку прохолоджувальних напоїв України існує ще маса інших аналогів напоїв кока-кола ,які коштують практично в 2 рази менше ніж коштує кока-кола,але при цьому всі ці заводи на порядок як мінімум менші від Оболоні...
От і виходить -пальцем в небо тикнув-в свою пяту точку потрапив.
  zРадио написав:
  budivelnik написав:3 Подивись на вартість створенняя не тільки генеруючих потужностей. а й вартість створення і керування розподільчих мереж....
Будеш здивований , але у випадку СЕС енергія вироблена цією станцією буде повністю використана в діаметрі до 3 км від цієї станції (тобто не вийде навіть за межі районного трансформатора) і не буде жодного разу трансформована в високу напругу , в той час коли трансформація АЕС-як мінімум трьохкратна
150КВольт-2КВольта-380Вольт
і відстань передачі вимірюється сотнями кілометрів...
Вот это действительно аргумент, который нужно обсчитывать. Я почему и говорил о проблеме концентрации СЭС на Юге, тем более, где еще и 9 мощных блоков АЭС работают. Но не забывай, что для всего остального есть те же потери, или расходы - логистические. И несмотря на них, построить 1 большой завод по производству чего-то и нести издержки на логистику - более эффективно, чем построить 25 маленьких
Чергова маніпуляція і підміна понять..
Так ,одному власнику легше побудувати великий завод(електростанцію), яка згенерує стільки само ,скільки 25 менших...
Алеж ми говоримо про інше..
Ми говоримо про 25 власників,кожен з яких будує свою електростанцію....
Навіть в компютерах послідовність виконання команд замінили на багато паралельних потоків....
Якби не старався власник великої (з потужністю 25 станцій) збудувати свою, 25 маленьких власників швидше побудують кожен свою...і дешевше.
http://forum.finance.ua/topic93912.html
http://forum.finance.ua/viewforum.php?f=69
budivelnik

Подякував: 176 раз.
Подякували: 2375 раз.

Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 11 лип, 2019 22:39

Sommer написав:
  zРадио написав:PS: еще и опозорился с экономикой шеринга, подгавкивая отставшему на 20 лет от жизни динозавру

Как шапку потушишь, попробуй найти резкий спад продаж машин и квартир в США.

По твоей же логике, Uber/Lyft/Airbnb должны были вызвать подобный отказ "от своего"?

Сможешь подтвердить свой тезис? :wink:

Неудачный пример,там это обусловлено совсем другими причинами нежели у нас.
Попробуйте взять другую страну.
rjkz

Подякував: 4914 раз.
Подякували: 2511 раз.

Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 11 лип, 2019 22:40

yanyura написав:
  budivelnik написав:1 Чим більше підприємство-тим більші накладні розходи на одиницю продукції ( а не менші як про це писали економісти 30 років тому)
Абсолютно правильно! Именно поэтому Китай и пошел на постройку "дворовых домн" в 1959-м - дешевые, быстростроимые, суммарно большое количество получаемого чугуна. Ну а качество второстепеннно.
Зображення
Те що хтось робив багато дурниць-наприклад знищував горобців, чи знищував бродячих котів/собак(Європа ,що привело до щурячого буму ,який не проходить і до сьогодні у великих містах)-не говорить про те що розпаралелення є поганим.
Наприклад чіпи виготовляє всього кілька фабрик у світі, але чомусь кінцеві вироби виробляють в тисячі разів більша кількість компаній.
budivelnik

Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 11 лип, 2019 22:46

Зебіли і бороди

Клоун всюди, на всі керівні посади - також назначає циркових працівників. Зебіли - вони і в Африці будуть ходити в кожухах і валянках.

"Выполнение указа президента о борьбе с контрабандой новый начальник СБУ Иван Рудницький в проблемном Закарпатье начал с введения дресс-кода и запрета носить бороды"

https://censor.net.ua/news/3137075/vypo ... ate_nachal
Востаннє редагувалось Frant в Чет 11 лип, 2019 23:00, всього редагувалось 1 раз.
Мета Росії - знищення української держави і поголовна русифікація українців
Frant

Заблокований
Подякував: 1211 раз.
Подякували: 2206 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Чет 11 лип, 2019 22:47

shapo написав:
  Sommer написав:Запутался бедняжка. :mrgreen:
То у него полный отказ от своего, то своя машина все-таки требуется...

Треть автопарка США и Европы взятого в лизинг это свое или чужое?
Точно те саме можна сказати і про кредит...
Поки гроші банку не виплачені-все що куплено в кредит є в заставі банку....
На мій погляд є різниця між
Я приймаю рішення буде чи ні хтось користуватись моїм (а в кредиті воно чи в лізингу чи повністю виплачене-не важливо)
Хтось приймає рішення зможу чи ні я в певний час і для своїх потреб- взяти те що хочу

Це і є різниця між своїм-чужим..
Коли воно моє - я переплатив,але я вирішую і мені по барабану скільки воно коштує в порівнянні з тим що я заплатив
А коли квартира(машина-велосипед) чужий-то власник цього майна приймає рішення коли і на яких умовах йогомені позичити... якийсь час я можу вигравати,але є море варіантів коли я взагалі не отримаю те що звик-бо власник змінив правила...
budivelnik

Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 11 лип, 2019 22:49

Капітулянт Зе-

Як скоро цирковий команданте поїде в Ростов, до свого ідейгого наставника?

"Бойцы ВСУ не понимают о чем можно договариваться в Россией, когда по украинским позициям на Донбассе постоянно ведет огонь вражеская артиллерия, запрещенная Минскими договоренностями"

https://censor.net.ua/video_news/313707 ... ozmuscheny
Мета Росії - знищення української держави і поголовна русифікація українців
Frant

Заблокований
Подякував: 1211 раз.
Подякували: 2206 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Чет 11 лип, 2019 22:51

pesikot написав:
  rjkz написав:Я прям прослезился. Такая забота о рыжем татарине.

Такая забота о Бене с его МАУ.
Вы так против всех олигархов, но за некоторых вы вполне ЗА. За Беню вы ЗА!.
Пусть МАУ будет дороже, чем SkyUP. Вы-то сами за МАУ, но полетите SkyUP.
Потому что, вы за Беню, но деньгами ищите подешевле :)

Не, я не за Беню, хотя не забыл его заслуг перед Украиной в 2014-м. И у меня свое мнение по поводу "национализации" Привата, хотя не люблю банки все вместе и каждый в отдельности.
МАУ летаю только в случае крайней необходимости, но рынок ей судья. Можно полететь куда угодно и кем угодно кроме МАУ. Например как-то получилось полететь в Нью-Йорк через Цюрих на 20% дешевле и на 40 минут быстрее С ПЕРЕСАДКОЙ, чем прямой из Киева. Почему? хз. При том могу сказать, что сервис мау рядом не валялся с сервисом Свисс.
Хотя мау и не самая плохая- лет 12-13 назад летал последний раз аэрофлотом.... :mrgreen: . И азур - х.мно по сравнению с мау.
Вот скай ап я не летал - не знаю.
rjkz

Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 11 лип, 2019 22:55

pesikot написав:
  rjkz написав:
эт точно. 5 лет назад народ жестко протупил

Вы и сейчас тупите. Ищите халяву с Коломойским.
А он вас заставит Родину любить :) ну и налоги платить, и за авиабилеты МАУ платить в 2 раза дороже.
Вас история с SkyUP ничему не научила

Шо вы мне со своим Коломойским "Это ваш родственник?"("Золотой теленок" Ильф и Петров)
Мне это нравится - чтобы оправдать одного негодяя, который УЖЕ нахерачил, пугать другим, который ПОТОМ МОЖЕТ БЫТЬ окажется таким-же или еще хуже.
У вас в паспорте имя не Ванга случаем написано?
Избрали Зеленского, дайте ему сначала нахерячить, а потом будем биться в истерике все вместе. Пока не вижу причины.
rjkz

Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 11 лип, 2019 22:58

zРадио написав:
  mephala написав:на відміну від вас люди просто рахують скільки їм коштуватиме оренда а скільки утримання власного. і вибирають те що менше буде їм коштувати.
так що головне не Sharing economy. головне Low Cost.
так само і з вашим хибним "Чем больше предпряитие, тем ниже его себестоимость, и наоборот". Є сфери які більш ефективні з малими підприємствами а є сфери більш ефективні з великими. гребти все під один аршин це помилка першокурсника.

По economy of scale, помимо беллетистики, будет хоть что-то?? Любой пример, где мелкий производитель хотя бы чего-нибудь (товара, услуги) на одном и том же рынке обыгрыл крупного В КОСТАХ! Не в сервисе, не в качестве, не в CRM, а в костах! Достало уже это порохоботское пустословие (кстати, увидительно, что спорят со мной одни порохоботы, а ведь политики в дискуссии не осталось ни чуть-чуть - это пожизненное призвание такое?)

По sharing economy - ты даже не понимаешь, что в ней участвуют не только потребители, но и поставщики, роли которых могут произвольно меняться и сочетаться.

С понедельника по пятницу ты водитель Убер на своей машине, на выходных - твоя машина у другого водителя Убер в аренде, а сам ты - пассажир Убера. Ну и где здесь твоя "low cost стратегия" - дороже иметь машину, или не иметь? Или, может быть, это вообще тупой и некорректный вопрос в данной модели? :mrgreen:

цитую тебе ж:
"мелкий производитель хотя бы чего-нибудь (товара, услуги) на одном и том же рынке обыгрыл крупного В КОСТАХ"
і там же
"Не в сервисе), не в качестве, не в CRM, а в костах!"
то можна взнати:
1) що ти тоді розумієш під послугами якщо ти вимагаєш приклад послуги але одночасно щоб не сервісу?
2) один і той самий ринок?
бо якщо в твоєму уявленню ринок це щось одне ціле та монолітне то це вже помилка не першокурсника а школяра.
вам потрібен приклад? мені потрібно пошити одну пару взуття саме для мене.
скільки це буде коштувати на великому підприємстві щоб його лише заради мене ввімкнули, в невеликому цеху якогось модельєра або в ательє з індивідуального пошиття.

ти сам можеш як хочеш рахувати свою шарінгекономінг але ти геть не розумієш про що думають інші.
люди не користуються твоїм шарінгекономінгом заради нього самого. люди рахують що їм вигідніше. і обирають те що вигідніше. і якщо свою машину мати вигідніше то її куплять у свою власність. як приклад тобі вже навели смішний але влучний приклад - труси шарінгом ніхто юзати не буде. лікуватись потім дорожче :mrgreen:
Востаннє редагувалось mephala в Чет 11 лип, 2019 23:00, всього редагувалось 1 раз.
mephala

Подякував: 172 раз.
Подякували: 781 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Чет 11 лип, 2019 23:01

rjkz написав:Избрали Зеленского, дайте ему сначала нахерячить, а потом будем биться в истерике все вместе. Пока не вижу причины.

(задумчиво)
В свое время тоже так рассуждали... Мол, избрали Янык, дайте ему сначала нахерячить...

Потом очень неудобно получилось.
Страна-404: их не было в Крыму, их нет на Донбассе, их нет на Олимпиаде, их нет в G7...
- Не хотелось бы хвалить Зеленского, но дела в России при нём идут ещё хуже, чем при Порошенко.
Sommer

Подякував: 428 раз.
Подякували: 541 раз.

Профіль
  #<1 ... 35183519352035213522 ... 6391>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: ТупУм, Ірина_, Модератор