В2В - як дізнатись, коли кінець цій "піраміді"?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Перелік фінансових компаній, які були під підозрою в шахрайстві. Фінансові піраміди та лохотрони в Україні. Все, що пов'язано з фінансовими схемами, націленими на обман довірливих учасників.
  #<1 ... 89101112 ... 149>
Повідомлення Додано: Пон 06 січ, 2020 10:46

  Квесторе_поверніться написав:Так рефералка має прОцент 8 в тиждень збільшити, ось і цікаво наскільки?
А Ваші персональні дані в контори є чи все анонімно?


8 це були відсотки на той час коли я зайшов. А рефералка це відсотки за приведпних людей, які вкинули свої гроші. Там відсоток з 8 починається і до 19 може бути коли оберт 100 мільйонів доларів у тебе в мережі. Персональних даних не має, є лише прізвище та ім'я і номер телефону на який зареєструвався. Якщо отримувати гроші на картку то і номер картки, або рахунок в пьофект мани, якщо ви віп отримувати можна в магазині, тоді нічого цього не потрібно.
prosecutor
 
Повідомлень: 264
З нами з: 29.04.17
Подякував: 0 раз.
Подякували: 58 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 06 січ, 2020 12:04

Re: В2В - як дізнатись, коли кінець цій "піраміді"?

  Квесторе_поверніться написав:Через скільки профіт в + капати розпочне?

.... в + виходите через 2,5-3міс.(калькулятор Вам у поміч)))
  yama написав:Уважаемый Долячик дайте конкретную инструкцию как войти в пирамиду
пошагово пожалуйста например :
1) приходим ногами в ...
2) пишем номер карточки в ...
3) даем дяде тете в кассу Х грн не меньше чем Y
4) через 10 дней просим назад Y+100 грн ?
Хочу сыграть в эту лотереею читал их сайт ничего не понял надо покупать какую-то бижутерию ?

1)...в магазин на Джерельній(сам ще там не був, бо мене зареєструвала знайома і я їй дав 1 тис. грн, номер картки і ПІБ, а вона мені наступного дня привезла сертифікат на 1 тис. грн "серебро" і чек..... - зареєструвала мене в особовому кабінеті...... - чому реєструвався через неї? - бо вона мені все розжувала, а головне - що мені капає щотижня ще ДОДАТКОВО 50грн за те, що зареєстрований "через менеджера"(знайому), а їй теж щось там за це капнуло)
2)....там просто вказуєте номер будь-якої картки, яка Вам зручна(може і віртуалку можна - це вже не знаю), на яку будуть капати щотижня 8%
3)...даємо мінімум 1 тис. грн(максимум, наче, необмежений) і купуємо сертифікат на срібло(бо на золото тільки 5%тижневих)
4)...через 10 днів(якщо розглядаємо такий Ваш варіант) - а точніше, через 7 днів - Вам капнуло на картку 80грн і Ви можете йти зразу ж в той магазин і отоварити свій сертифікат на 1 тис. грн(як Ви кажете "біжутерію") взяти вироби з срібла(якщо товар менше цифри на Вашому сертифікаті, то решти/різницю вони не повертають, а от якщо більше тої суми, то Ви просто доплачуєте і забираєте виріб)
- таке можна зробити(отоваритись) в будь-який день на протязі року!
- далі, або перевкладуєтесь, або все ж таки набираєте на ту суму/цифру, що на сертифікаті - срібла :)
- АЛЕ! - все що Вам капнуло за той період, поки Ви неотоварили свій сертифікат - ВАШЕ!!! (далі, після отоварення, просто перестають Вам капати %)

п. с.
- Ви, звичайно, можете зараз і зіграти в ту піраміду, - АЛЕ!
- особисто я - ще "вичікую" певний час, щоб вкласти більшу суму, а не вже біжу вкладатись, хоч бачу, що реально % капають щотижня на картку, а з неї вже і перекидувати пробував - все ок!
- чому?
- був би зараз серпень-вересень 2019.... - я б, напевно, ризикнув би більшою сумою, так як до Нового року "активний період" у всьому, і піраміда, думаю мала б жити - дожити до Нового року(що вона і зробила), а от далі "гнилих" 2 місяці "людської неактивності" у всьому..... - відповідно, мало народ буде вкладати в ту піраміду, а їм же потрібно ті великі % виплачувати!!!
- і тут може бути "ба-бах!" :D

.... тому я чекаю..... - хіба що може мене підштовхнути до дій - відкриття їхніх магазинів у агресора...... що, автоматично буде означати, що ще пару місяців вони мали б протриматись....
ДумайТЕ!
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 06 січ, 2020 12:25

Re: В2В - як дізнатись, коли кінець цій "піраміді"?

  Квесторе_поверніться написав:Так рефералка має прОцент 8 в тиждень збільшити, ось і цікаво наскільки?

... там десь на сайті є ціла таблиця по цьому:
- менеджер
-старший менеджер
- і т. д.
- відповідно, з кожним/чи майже з кожним рангом додають +1%
... тобто, на якомусь вищому ранзі, Ви маєте 8% за сертифікат + ще з 7% за приведених/підписаних клієнтів = разом 15% ТИЖНЕВИХ!
- але там має бути чимала кількість "підписників"
(там на перший ранг/підвищення треба щось не то 10, не то 20 чол. підписати)

- ага, і ще там, напевно, має значення сума, на яку Ваші клієнти вклались.... - відповідно, більше Вам капає..... - але тут я можу помилятись... :roll:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 06 січ, 2020 13:23

Re: В2В - як дізнатись, коли кінець цій "піраміді"?

  prosecutor написав:8 це були відсотки на той час коли я зайшов

... бачу - Ви в темі!
- можна запитати про Вашу стратегю?
- Ви, коли вийшли в "0", то ту повністю відбиту суму "відклали на бік", чи на неї ще купили сертифікат(ів)? - чи ще щось придумали?
- цікаво, ще яка сума - бо таку суму, як я вклав(1тис.) - то її не так вже й шкода і нею можна маніпулювати/перевкладати/ризикувати, як заманеться.... - а от, коли вже вклали 20, чи 50тис - тут вже потрібно думати!

- бо, син моєї знайомої, вклав туди щось ~ 150тис. в жовтні, чи листопаді..... - ото думаю, має міцні яя! :shock:
-навіть, долари поміняв всі тоді, які мав, щоб туди вкластись! :shock:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 06 січ, 2020 14:09

Re: В2В - як дізнатись, коли кінець цій "піраміді"?

Долярчик написав:- цікаво, ще яка сума - бо таку суму, як я вклав(1тис.) - то її не так вже й шкода і нею можна маніпулювати/перевкладати/ризикувати, як заманеться.... - а от, коли вже вклали 20, чи 50тис - тут вже потрібно думати!
- бо, син моєї знайомої, вклав туди щось ~ 150тис. в жовтні, чи листопаді..... - ото думаю, має міцні яя! :shock:
-навіть, долари поміняв всі тоді, які мав, щоб туди вкластись! :shock:


Имхо это две крайности.
1000 это очень мало. Тут выигрыш будет больше расстраивать чем проигрыш. Так как в душе при плюсе вы будете жалеть что вложили так мало, а при минусе наоборот радоваться что потеряли копейки. )
Сын же подруги решил сыграть ва-банк. Тут плюс конечно супер, но при проигрыше уж больно тяжело будет.
Aps
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3905
З нами з: 24.06.15
Подякував: 81 раз.
Подякували: 433 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 06 січ, 2020 15:11

  Долярчик написав:
  prosecutor написав:8 це були відсотки на той час коли я зайшов

... бачу - Ви в темі!
- можна запитати про Вашу стратегю?
- Ви, коли вийшли в "0", то ту повністю відбиту суму "відклали на бік", чи на неї ще купили сертифікат(ів)? - чи ще щось придумали?
- цікаво, ще яка сума - бо таку суму, як я вклав(1тис.) - то її не так вже й шкода і нею можна маніпулювати/перевкладати/ризикувати, як заманеться.... - а от, коли вже вклали 20, чи 50тис - тут вже потрібно думати!

- бо, син моєї знайомої, вклав туди щось ~ 150тис. в жовтні, чи листопаді..... - ото думаю, має міцні яя! :shock:
-навіть, долари поміняв всі тоді, які мав, щоб туди вкластись! :shock:


Сума велика. Не хочу писати навіть. Коли я повернув гроші я їх не інвестував знову. Хочу подивитись як у них справи в РФ підуть. Поки що несуть слабо в Москві, про цю тему знають там, але поки пробивають. В кінці січня відкривається магазин в Петербурзі. Якщо вони нормально будуть платити і виконувати свої зобов'язання проінвестую на ті гроші, які зараз капають. Хоча багато моїх знайомих після того як я повернув гроші також повлащили, а це дало мені не поганий профіт. Тепер влазять їх знайомі. Якщо піраміда простоїть до кінця літа я буду в шоколаді. Хоча навіть зараз вже все одно. Коли повернув гроші вже перестаєшь навіть за новинами їх слідкувати.
prosecutor
 
Повідомлень: 264
З нами з: 29.04.17
Подякував: 0 раз.
Подякували: 58 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 06 січ, 2020 15:35

... головне, щоб нас усіх українстка жаба не задусила!)))

  Aps написав:1000 это очень мало

... так, бо:
1)- хотів спробувати/дізнатись, як(і чи взагалі реально) воно працює...
2)- далі не пробую більшою сумою, так як описував вище "чому"(думаю, що цього/наступного місяця -"кінець фільму")

п. с.
- і тут ще 2 варіанти:
1)- якщо воно тріскає цього/наступного місяця - то я, хоч і не повністю повернувши свою тисячу, буду, наче, задоволений - типу,"який я молодець, що не влошився по повній, що я розумно прощупував ґрунт і т. д."
2)- а от, якщо воно ще протримається 3-6 місяців, чи більше...
-то я(та й ви всі теж) будемо чухати голову і казати: "- як??? - от ми такі розумні, а якийсь син моєї знайомої(чи хтось з ваших знайомих - це не важливо) відбив своїх 150 тис. грн - ЗАБРАВ їх(закинув на депо, чи в тумбочку - не важливо) - і далі, йому ЩОТИЖНЯ капає 12 тис. грн!!!!
- 12 000грн ЩОТИЖНЯ!!! КАРЛ!!!!

... так що тут на два боки "зле" :))))
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 06 січ, 2020 16:06

Re: В2В - як дізнатись, коли кінець цій "піраміді"?

  prosecutor написав:Хочу подивитись як у них справи в РФ підуть. Поки що несуть слабо в Москві, про цю тему знають там,

... а що, вони там вже мають свої філіали/контори? - куди саме "несуть" гроші?
  prosecutor написав:В кінці січня відкривається магазин в Петербурзі

... а де про це можна ще прочитати(крім їхнього сайту) і, взагалі, де ще можна про них черпати ДОСТОВІРНУ інфо?(ну там якийсь незалежний журналіст, чи блогер..... — їх/їхні дії відслідковує по повній! )
  prosecutor написав:. Хоча багато моїх знайомих після того як я повернув гроші також повлащили, а це дало мені не поганий профіт

... чому? - вони теж почали підписувати людей і, відповідно, Вам з них перестали капати %?
- але, як на мене, то і 8% тижневих, тих що залишились - то є жирний-жир!!!!
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 06 січ, 2020 19:41

Re: В2В - як дізнатись, коли кінець цій "піраміді"?

Долярчик
Вони відкрили магазини вже в 3 країнах, україна, рф і казахстан. В лютому в турцію заходять. В польщі вже працюють але без магазинів. Почитати про це можна вжн пост фактум. Або в телеграм каналі https://t.me/joinchat/AAAAAFLkFsrBlkt5MqaVOg

Мені з них і з їх людей буде капати завжди. Питання тільки у відсотках. Я особисто знаю людину, якій так накапало 100 000 уе за 4 місяці :)
prosecutor
 
Повідомлень: 264
З нами з: 29.04.17
Подякував: 0 раз.
Подякували: 58 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 06 січ, 2020 19:58

]

А яка різниця що хто скаже? Мені більше цікаво що буде далі. Тому що піраміда може пропрацювати кілька років, а може вже і завтра розвалитись. Тут хз. Вони взагалі хочуть створити свою крипту, а це тоді вже буде не піраміда. Так що може бути все що завгодно.
prosecutor
 
Повідомлень: 264
З нами з: 29.04.17
Подякував: 0 раз.
Подякували: 58 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 89101112 ... 149>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
5 3848
Переглянути останнє повідомлення
Нед 26 гру, 2021 21:30
Igneus
29 121703
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 30 сер, 2019 10:41
anna18savelieva18
3 27577
Переглянути останнє повідомлення
Нед 12 тра, 2019 13:13
Bobua
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама