Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 80868087808880898090 ... 8323>
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 16:05

  katso написав:
  Faceless написав:Далі, Укрпошта констатує неможливість доставки


Як констатує, яким документом? Укрпошта це державна структура, діяльність якої регулюється Законом України "про поштовий зв'язок" - https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2722-20#Text - і там немає жодного слова ані про повістки ні про тцк. Там є тільки фраза "У разі неможливості вручення адресатам поштові відправлення (поштові перекази) повертаються відправникам" - кто то может себе представить как это будет на практике в случае с повесткой?

Не треба ніякого окремого закону для повісток. Просто відправляють рекомендованим листом. Рекомендований лист вручають особисто під підпис. А якщо не можуть вручити - проставляють відповідний статус. От і все
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34877
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1445 раз.
Подякували: 7981 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 16:09

  katso написав:Там є тільки фраза "У разі неможливості вручення адресатам поштові відправлення (поштові перекази) повертаються відправникам" - кто то может себе представить как это будет на практике в случае с повесткой?
в тцк будет специальный человек заниматься учётом вернувшихся повесток. В случае суда он же будет предоставлять доказательства что она отправлялась. Если 100 человек подадут в суд он уволится. Единственное что от позыва до первого заседания может пройти год. . Ответчик конечно не явится и суд будет перенесен раза 3. Потом судья запросит у тцк неврученные повестки и укрпошты факт невозможности её вручить. Но эти документы где-то потеряются.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23409
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2398 раз.
Подякували: 3345 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 16:14

  Bobua написав:
  M-Audio написав:Моя "спадщина" частково зруйнована, частково кинута на здобич окупантам. Тобто я вже запропоноване вами покарання отримав. То я можу здати паспорт із громадянством, і їхати куди захочу?

Повернення в Україну -- лише через в`язницю.

Мабуть мало 150 млн ворожого населеня країни-агресора, треба ще із частини власного населення зробити ворогів.


Ізраїль зробив. І не вмер. А дуже навіть навпаки...
Тут нещодавно наочна демонстрація була, чим Ізраїль відрізняється від України. І є дуже сильне враження, що, якби не ця різниця, існування Ізраїлю було б (із самого моменту його створення) під значно більшим питанням, ніж зараз з Україною.
І ні. Так здача паспортів не діє.
Діє для осіб, що вже втекли. Коли хочуть подовжити зручний для життя паспорт. Але без відсидки це вже неможливо...
Здача паспорта в контексті мого повідомлення - це не самоціль, а як показник того, що більше в держави немає претензій до її громадянина. Він заздалегіть отримав покарання (хоча і не бажав цього), що передбачено за "втечу", і тепер має право вчинити "злочин", за який його було покарано. Без наслідків.
А якщо це було не покарання за власну провину, то хтось-таки повинен понести відповідальність за цей злочин, і компенсувати збитки. Нехай не зараз, зараз не до компенсацій, тут би вижити, я це розумію. Але ж відповідальними хочуть зробити клятих ухилянтів, а не тих, хто повинен був піклуватись про мою безпеку згідно суспільного договору.

Ну і щодо відсидки -- я ж і кажу, 150 мільонів ворогів за північним кордоном мало. Бо навіщо тоді я виїжджав із окупації? В тюрмі я і там міг би посидіти, якщо б захотілось.

До речі, я якось не в курсі -- а багато було бажаючих повернутись до Ізраїлю з числа тих, кому загрожувала в'язниця? Бо якось занадто велика ціна за новий паспорт.
Востаннє редагувалось M-Audio в Суб 11 тра, 2024 16:15, всього редагувалось 1 раз.
M-Audio
 
Повідомлень: 2965
З нами з: 23.03.11
Подякував: 574 раз.
Подякували: 407 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 16:15

  vitaliiangel написав:А если налоговой всдумается закрыть /конфисковать ваш бизнес? у меня есть кейс когда с помощью налоговой кошмарили конкурента, который в итоге закрылся. Ну да штрафы ушли государству, в т.ч. чиновникам на зарплаты и хотабам на пенсии. Минус бизнес и сразу на душе полегче. Вы точно бизнесмен? С такой логикой ни один бизнес не выживет.

комбинат где я работал судился с налоговой каждый год, даже отдельный человек для этого был. Собственник говорил перестань судиться полбизнеса откусят. Работа у них такая. Сверху дают планы и крутись как хочешь. А тех кто за 3 копейки судится ненавидят, но особо и не трогают.
Є різні бізнеси
Є бізнес побудований на корупції/лобіюванні...
Тобто це не бізнес відразу , це схематоз по якому крадуть гроші.....
В таких бізнесах судові розбірки йдуть постійно , адже там треба не працювати , там головне в кого право підпису фінансових документів...

А є бізнеси , які залежать виключно від праці працівників в цьому бізнесі...
Такі бізнеси податкова кошмарить виключно здурі...По тій простій причині , що розоріння цього бізнесу не створює можливості комусь просто заграбастати....

Тому ще раз
В судовій суперечці виграють три особи
Судья+адвокат+прокурор - всі інші , хто мав необережність вляпатись в судові розбірки - програвали.
budivelnik
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 27585
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 16:18

  Faceless написав:
budivelnik написав:
  Faceless написав:А якщо положення закону визнають такими, що порушують Конституцію
Це може зробити тільки Конституційний Суд , який складається з політиків призначених при Зеленському і Порошенко...
Якщо Зеленський і Порошенко і Тимошенко і Яценюк і .... - який суддя ризикне прийняти рішення яке буде йти проти усіх?
І взагалі -
Хто хоче зробити - той робить
хто не хоче - той пояснює чому не вийде....
Як бачимо, поки ніхто і не робить...
маленьке уточнення...
Про Уряд Національної Єдності - опозиційні політики заявили і задекларували своє бажання його створити і війти в нього...
Тому ніхто - це досить маленьке коло з пяти богообраних осіб з допомогою який сонцесяйний керує Україною.
budivelnik
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 27585
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 16:23

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Faceless написав:Рекомендований лист вручають особисто під підпис. А якщо не можуть вручити - проставляють відповідний статус. От і все

А щоб отримувач не виляв:
Працівникам Укрпошти Верховна Рада дозволила використовувати вогнепальну зброю https://gk-press.if.ua/pratsivnykam-ukr ... nu-zbroyu/
Ой+
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6709
З нами з: 19.04.12
Подякував: 103 раз.
Подякували: 1044 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 16:27

  katso написав:Вообще изначально я оппонировал Хотабу который писал что для уехавших за границу эти повторяюшиеся штрафы спустят все имущество - а там повесток не будет, соответственно не будет и повтора нарушения
Это чего это не будет? Они будут помечать, что отправили по известному им адресу, и всё - повестка вручена, можно выписывать штраф. А то, что адресат её не получил -- это теперь его проблемы, надо было обновить данные. Повестку можно даже не отправлять, а просто поставить галочку где-то у себя в базе данных -- всё равно у них нет обязанности доказывать, что они её действительно отправили, поэтому даже в суде достаточно заявить "мамой клянусь" и показать галочку.
M-Audio
 
Повідомлень: 2965
З нами з: 23.03.11
Подякував: 574 раз.
Подякували: 407 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 16:27

  Shaman написав:я думаю, хто ж вилізе з оцим - а у них негрів лінчують... :D

а не хочете більш уважно подивитися, чому були війни в цих країнах?

югославія - коли почали бомбити Белград - коли серби вирішили, що косовари не люди й їх можна трохи порізати?

Ірак - теж черговий диктатор вирішив, що йому потрібна маленька війна й напав на Кувейт?

Лівія, Сірія - це коли там у влади одна пика десятки років?

коли ви оце починаєте так писати, ви виправдовуєте Рашу, бо вона каже те саме - чому США можна, а нам не можна повоювати? бо є нюанс дуже великий. що якщо уважно подивитися, то причини зовсім різні цих війн.

а для вас немає різниці - чи то бандюк б'є людину, чи то поліцейський бандюка - не бачите різниці :D
не хочу більш уважно. не бачу різниці . насильство є насильство а війна це війна. Війна в нас в крові і в самій основі цивілізації.
Щодо того що в них негрів лінчують , мені якось байдуже то їх справа))) це у них там якісь странні бутафорські двіжєнія блек лайф меттерс ))) я в них не участвую )
ще мені не цікаві корінні права індіанців , права нетрадиційних орієнтацій і даж виборче право жінок. ) Я не то шо проти , мені БАЙДУЖЕ.
Banderlog
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1053
З нами з: 24.06.14
Подякував: 107 раз.
Подякували: 44 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 16:27

  budivelnik написав:
  Hotab написав:budivelnik
Я вже знов смокчу сіську. На радість флумана))
Подивлюсь наскільки довго мені це буде цікаво. Поки що так. Бачу розвиток.
Не переживайте
Ще парочку нововведень від Гетьманцева і я створю Вам компанію...

Це прямо протирічить багатороковим розповідям про слабку залежність від влади, від регуляторів ринку.

Скіко там ви нараховували вплив - 5%?
А я вам пояснював, що рахувати у відсотках вплив, значення -- це груба помилка. Особливо стосовно регуляторів ринку.

"Працювати треба так, щоб не залежати від чужих рішень" (перший з двох ваших постулатів) --- а воно он як. Достатньо лише декілька рухів від Гетьманцева.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28673
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 16:35

  vitaliiangel написав:Зображення

Bild: Россия работает над реализацией нового среднесрочного плана конфликта на Украине, который снова предусматривает захват больших территорий соседней страны. Россия рассчитывает на дальнейшее снижение поддержки Украины со стороны Запада, а также на фиктивные переговоры с целью ввести мир в заблуждение относительно «мирных намерений» России. Кремль также поставил перед своей армией конкретные задачи по новым завоеваниям в Украине. Об этом свидетельствуют данные разведки, оказавшиеся в распоряжении Bild.
▪️План России состоит в том, чтобы к концу 2024 года взять под контроль весь Донбасс, то есть Донецкую и Луганскую области, и продвинуться до реки Оскол в Харьковской области. По данным разведки, в 2025 и 2026 годах Москва планирует захватить значительную часть Запорожской, Днепровской и Харьковской областей, «по возможности включая город Харьков», как сообщает один из инсайдеров. «В течение 36 месяцев должны быть завоеваны все восточные территории слева от Днепра. Река станет новым фронтом», – поясняет он.
▪️Согласно тем же выводам, Россия имеет соответственно низкие амбиции на юге Украины. Хотя вся Херсонская область была аннексирована Владимиром Путиным осенью 2022 года, Москву интересует только «удержание текущего фронта, который уже дошел до Днепра», и предотвращение продвижения Украины в сторону Крыма.
▪️По данным разведки, российский план основан, в частности, на предположении, что российская военная экономика будет продолжать расти в соответствии с планом и становиться все более эффективной от месяца к месяцу, на Украине можно будет ежегодно использовать дополнительно 100 000 призывников и мобилизованных (ключевое слово «низкопороговая мобилизация») (на немецком «niedrigschwellige Mobilmachung» — прим. BRIEFLY) и что к власти в США придет президент, который резко сократит или полностью прекратит военную поддержку Украины.
▪️Более того, согласно последним данным разведки, Россия не видит никакого противоречия между переговорами с Украиной и дальнейшим военным продвижением. «Как и в 2015 году, Кремль делает ставку на фиктивные переговоры, при этом создавая факты на местах», – предупреждает источник. Тогда Путин, в частности, вел «мирные» переговоры с Ангелой Меркель в Минске, в то время как его армия захватила десять деревень и стратегически важный город Дебальцево.


На Харків полізли якось передчасно...
Bobua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2199
З нами з: 24.08.10
Подякував: 111 раз.
Подякували: 136 раз.
 
Профіль
3
  #<1 ... 80868087808880898090 ... 8323>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 38479
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 199458
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 649982
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама