Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 83048305830683078308 ... 8660>
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2024 14:05

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  vitaliiangel написав:мы ж решили пока практики нет обсуждаем домыслы.

Ок.
Тетя с вашего видео говорит - если человек оплачивает 2-й штраф и не обновляет данные, то он становится ухилянтом и попадает под криминальную ответственность.
Где это написано в том же законе от 18 мая?
  detroytred написав:Як і отут ВВАЖАЄТЬСЯ.

*У разі, якщо військовозобов’язаний не оновив дані і не сплатив штраф, залишається в »сірій зоні«, то він вважається ухилянтом і до нього застосовується стаття про порушення закону про мобілізацію. *
Ухилянт -- то і овсі фольклор.

Саме так! А депутатка може казати на камеру все що завгодно, тут ничого нового :D
  fler написав:Не знаю про всі підрозділи дроноводів по всіх напрямках. Той, про який знаю: щодня нищить понад 50 кацапів один дроновод. Не буду казати скільки їх у підрозділі та скільки техніки та засобів вони мають. Скажу лише, що хлопці мають різні вподобання щодо знищення ворога - один полюбляє голови відривати, інший цілиться у сідниці і т.д., відточують майстерність.
Працюють як дорогими, так і дешевими дронами. Також дізналася, що є попит на кацапій череп. Наприклад, у тих хлопців є вже 12 черепів, чистеньких, відмитих (брр).

Все гарно, навіть брехня в цифрах. Але наступ в них, а не в нас...
Також нагадаю. Сину Оністрата також прелитіло ФПВ... На тої стороні теж свої вподобання.

Я вже казав вам тут, коли ви писали про унітази та бурятів, що в армії є декілька типів вояк:
1) ті хто патріоти
2) Ті хто їде туди за бабло, це про бурятів з унітазами
3) ті хто їде узаконити свої "псіхологічні проблеми", саме про них ви кажете у своєму пості
4) ті хто себе шукає в житті
5) ті кого бусіфіковали
Та їдуть саме в цьому порядку...
Востаннє редагувалось dimo_0n в Сер 22 тра, 2024 14:07, всього редагувалось 4 разів.
dimo_0n
 
Повідомлень: 421
З нами з: 21.10.18
Подякував: 15 раз.
Подякували: 107 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2024 14:05

mephala

уверены что после войны им всем удастся справится с сдвигом психики?


Не всі. Але що поробиш.
Kate0000
 
Повідомлень: 62
З нами з: 22.11.21
Подякував: 5 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2024 14:12

  fler написав:Не знаю про всі підрозділи дроноводів по всіх напрямках. Той, про який знаю: щодня нищить понад 50 кацапів один дроновод. Не буду казати скільки їх у підрозділі та скільки техніки та засобів вони мають. Скажу лише, що хлопці мають різні вподобання щодо знищення ворога - один полюбляє голови відривати, інший цілиться у сідниці і т.д., відточують майстерність.
Працюють як дорогими, так і дешевими дронами. Також дізналася, що є попит на кацапій череп. Наприклад, у тих хлопців є вже 12 черепів, чистеньких, відмитих (брр).

Пишіть краще про дружбу з Федоровим. Виглядає правдоподібніше...
sashaqbl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1712
З нами з: 31.10.19
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2024 14:25

  whois2010 написав:
  fler написав:Не знаю про всі підрозділи дроноводів по всіх напрямках. Той, про який знаю: щодня нищить понад 50 кацапів один дроновод.

Якщо цей дроновод навіть лише 12 годин в добу буде цим займатися, то в результаті - кожні 15 хвилин вбитий дроном московит. Оце результативність!
"Пиши поболее. Чего их, супостатов, жалеть!"

Ні, не так. Якщо ви рахуєте, що один скид = мінус один кацап, то ні.
fler
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5062
З нами з: 07.08.09
Подякував: 1190 раз.
Подякували: 1332 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2024 14:26

  fler написав:
  whois2010 написав:
  fler написав:Не знаю про всі підрозділи дроноводів по всіх напрямках. Той, про який знаю: щодня нищить понад 50 кацапів один дроновод.

Якщо цей дроновод навіть лише 12 годин в добу буде цим займатися, то в результаті - кожні 15 хвилин вбитий дроном московит. Оце результативність!
"Пиши поболее. Чего их, супостатов, жалеть!"

Ні, не так. Якщо ви рахуєте, що один скид = мінус один кацап, то ні.

Я рахую в середньому. Але, якщо він дроном залітає в кінотеатр повний фашистів, то так, погоджуся з вами. 50 тоді ще й мало
whois2010
 
Повідомлень: 558
З нами з: 15.11.17
Подякував: 21 раз.
Подякували: 56 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2024 14:30

Не знаю про всі підрозділи дроноводів по всіх напрямках. Той, про який знаю: щодня нищить понад 50 кацапів один дроновод. Не буду казати скільки їх у підрозділі та скільки техніки та засобів вони мають. Скажу лише, що хлопці мають різні вподобання щодо знищення ворога - один полюбляє голови відривати, інший цілиться у сідниці і т.д., відточують майстерність.
Працюють як дорогими, так і дешевими дронами. Також дізналася, що є попит на кацапій череп. Наприклад, у тих хлопців є вже 12 черепів, чистеньких, відмитих (брр).

Нездоровый бред, который зачем-то начинают обсуждать.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 29106
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4825 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2024 14:43

  dimo_0n написав:Саме так! А депутатка може казати на камеру все що завгодно, тут ничого нового :D
Прєлєсть цієй країни як раз в тому, що в реальності цілком може вийти, як каже ця депутатка. Ну так, незаконно, то й що? Тут 50% судових рішень офіційно незаконні, і нічого (приблизно стільки рішень скасовуються або змінюються судами вищіх інстанцій). Буде "судова практика" і "роз'яснення", щоб всіх визнавати винними і штрафувати, а будь-які доводи про законність, порушення процедур і невідповідність матеріалам -- відхиляти. І буде рішення "Іменем України", і нічого їм не доведеш, як не намагайся.
M-Audio
 
Повідомлень: 2991
З нами з: 23.03.11
Подякував: 576 раз.
Подякували: 408 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2024 14:47

  dimo_0n написав:.............
Я вже казав вам тут, коли ви писали про унітази та бурятів, що в армії є декілька типів вояк:
1) ті хто патріоти
2) Ті хто їде туди за бабло, це про бурятів з унітазами
3) ті хто їде узаконити свої "псіхологічні проблеми", саме про них ви кажете у своєму пості
4) ті хто себе шукає в житті
5) ті кого бусіфіковали
Та їдуть саме в цьому порядку...

По-моему, Вы пропустили одну категорию, кот. я поставил бы на 2-е место - те, кто просто выполняют законы родной страны и не скрываются ни от учёта, ни от повесток.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 29106
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4825 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2024 14:52

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  ЛАД написав:По-моему, Вы пропустили одну категорию, кот. я поставил бы на 2-е место - те, кто просто выполняют законы родной страны и не скрываются ни от учёта, ни от повесток.

ІМХО, цю категорію я поставив би на перше місце. Поки що...
sashaqbl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1712
З нами з: 31.10.19
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2024 14:54

  dimo_0n написав:
  vitaliiangel написав:вот нашел

Что нашел? Домыслы депутата? Ну ок. Вам найти домыслы юристов?
Кстати она очень интересно сказал - якщо не оновив данні - МОЖЕ бути виписаний штраф ))

а може і не БУТИ, це яка імовірність блондинки зустріти динозавра: 50%/50%, може зустріти, а може не зустріти
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 35338
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1584 раз.
Подякували: 2777 раз.
 
Профіль
3
  #<1 ... 83048305830683078308 ... 8660>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: flyman і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
11 47841
Переглянути останнє повідомлення
Чет 06 чер, 2024 01:05
katso
1493 207883
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 671504
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама