Еміграція, заробітчанство

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 21342135213621372138 ... 2166>
Повідомлення Додано: Чет 23 тра, 2024 08:03

Re: Еміграція, заробітчанство

  rjkz написав:Причем филологи нужны будут самой высокой квалификации.
Мне моя препод по Инглишу как-то рассказала ситуацию из ее жизни.
Были большие переговоры между двумя делегациями и в результате очень маленькой смысловой ошибки переводчика, после недельных переговоров одно сторона просто поднялась и ушла.

Колега в мене власник ІТ компанії. Розповідав як через непорозуміння з клієнтом при складанні технічного завдання трохи помились в бізнес логіці і в результаті з кожної транзакції страховій компанії йшов платіж в 100 разів більший ніж треба. Кажуть помітили десь через тиждень і в результаті фірма (читай колега з власної кишені) компенсувала клієнту 20k$.
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3276
З нами з: 29.07.22
Подякував: 576 раз.
Подякували: 419 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 23 тра, 2024 09:52

Re: Еміграція, заробітчанство

Ще мій викладач англійської, з багаторічним досвідом в Британії казала: 2Краще спеціаліст в галузі з посереднім знанням іноземної мови, ніж найкращий філолух з нулем знань в галузі".

Перекладав мені такий філолух статтю чи рекомендації з мобільного зв'язку. Такого брєда я ніколи ще не читав. Мусив його прогнати і перекладав сам, навіть без словника краще вийшло нашвидкоруч.
Кочевник
 
Повідомлень: 2395
З нами з: 16.02.17
Подякував: 387 раз.
Подякували: 178 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 23 тра, 2024 09:57

Які знання, в яких галузях?! А звичайним репетиторством доробляти нє?!
Bolt
 
Повідомлень: 2971
З нами з: 09.11.17
Подякував: 17 раз.
Подякували: 218 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 23 тра, 2024 10:03

  Bolt написав:Які знання, в яких галузях?! А звичайним репетиторством доробляти нє?!


Спитай філологів, як вони перекладають медичні тексти, юридичні, або військові... Без відповідних знань в цих галузях той переклад має невелику цінність.

Нагадало, як дура-коректоригиня в тексті про напівпровідники всі терміні "дірка" замінила на "отвір".
Кочевник
 
Повідомлень: 2395
З нами з: 16.02.17
Подякував: 387 раз.
Подякували: 178 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 23 тра, 2024 10:10

  Кочевник написав:
  Bolt написав:Які знання, в яких галузях?! А звичайним репетиторством доробляти нє?!


Спитай філологів, як вони перекладають медичні тексти, юридичні, або військові... Без відповідних знань в цих галузях той переклад має невелику цінність.

Нагадало, як дура-коректоригиня в тексті про напівпровідники всі терміні "дірка" замінила на "отвір".

Одною з причин, чому відправив доньку на цей напрямок, було, що в молодших класах на Репетиторству вчителька на моїх дітях заробила пару штук ує. Я собі логічно подумав, що завжди можна влаштуватися училкою на ЗП, щось біля мінімалки і норм заробляти на репетиторстві. Там навіть галімого В1 вистачить з головою.
Востаннє редагувалось Bolt в Чет 23 тра, 2024 10:18, всього редагувалось 1 раз.
Bolt
 
Повідомлень: 2971
З нами з: 09.11.17
Подякував: 17 раз.
Подякували: 218 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 23 тра, 2024 10:15

Re: Еміграція, заробітчанство

Всяке буває в житті, от сестра кума закінчила французьку філологію, а працює тепер вихователькою в садочку при посольстві в Бельгії...
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3276
З нами з: 29.07.22
Подякував: 576 раз.
Подякували: 419 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 23 тра, 2024 10:17

  Дюрі-бачі написав:Всяке буває в житті, от сестра кума закінчила французьку філологію, а працює тепер вихователькою в садочку при посольстві в Бельгії...

Колись читав, що якщо білий в Китай, і пару слів можеш англійською до купи стулити, то вже тебе рахують за англійця чи американця і можеш влаштуватися вчителем англійської в школу чи садочок. 😎
Bolt
 
Повідомлень: 2971
З нами з: 09.11.17
Подякував: 17 раз.
Подякували: 218 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 23 тра, 2024 10:21

  Кочевник написав:Ще мій викладач англійської, з багаторічним досвідом в Британії казала: 2Краще спеціаліст в галузі з посереднім знанням іноземної мови, ніж найкращий філолух з нулем знань в галузі".

Перекладав мені такий філолух статтю чи рекомендації з мобільного зв'язку. Такого брєда я ніколи ще не читав. Мусив його прогнати і перекладав сам, навіть без словника краще вийшло нашвидкоруч.

Філолог - все ж я вкладаю в це поняття глибший сенс. Насамперед, це вміння спілкуватися з людьми, чітко доносити свою думку, будувати основні лінії розмови/конференції, виділяти головне і тп. На противагу технарям, для яких це важко, їм краще колупатися в техніці або втикати в монітор, багато хто з них боїться людей і спілкування. Зазвичай філологів ставлять на організаторські посади (до прикладу, а айті це може бути скрам-мастер, продукт-менеджер і тп)
The_Rebel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 291
З нами з: 01.06.19
Подякував: 16 раз.
Подякували: 69 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 23 тра, 2024 10:55

Зі мною у відділі звітності великої міжнародної компанії працювала дівчина з освітою "Славістика" та роком болгарської філології. Можливо, ще якісь швидкі курси з бухобліку пройшла, або просто підручник купила. Крім непоганої з/п, отримувала кількасот злотих додатково за знання болгарської. А найбільші доплати були за знання нідерландської, норвезької, німецької. Бо знайти носіїв, бажаючих переїхати у Польщу, було вкрай важко.
В корпоративному центрі Люфтганзи в Кракові практично усі посади вимагають знання німецької мінімум В1.
Gastarbaiter
 
Повідомлень: 3235
З нами з: 26.02.18
Подякував: 673 раз.
Подякували: 540 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 23 тра, 2024 10:58

Re: Еміграція, заробітчанство

Як висновок хочу сказати, що у філолога значно більше перспектив ніж в багатьох інших спеціальностей, навіть в того ж юриста чи економіста, особливо в контексті еміграції.
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3276
З нами з: 29.07.22
Подякував: 576 раз.
Подякували: 419 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 21342135213621372138 ... 2166>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама