Еміграція, заробітчанство

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 33973398339934003401 ... 3403>
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 15:11

Re: Еміграція, заробітчанство

  Дюрі-бачі написав:влада напряму наживається на людях, в інших - влада дає наживатись багатіям. І першопричина - відмова США від золотого стандарту, що розв'язало руки владі в пограбування народу через інфляцію.

Вочевидь, ваш профіль не економічний, тож мушу вкотре вам вказати, що всі виділені тези хибні.
Якби якась абстрактна "влада" "наживалась на людях" вона б перманентно багатіла в астрономічних масштабах. Таке не спостегігається. "Багатії" також не показують настільки сталого прогресу. Правлячі династії, що трималися влади сотні років, пішли в минуле ще задовго до золотого стандарту.
Відсутність інфляції не є абсолютним благом. Золотий стандарт не вирішував економічних проблем і не сприяв зростанню якості життя сам по собі. Глобально рівень якості життя, принаймні в розвинутих країнах, росте, що знов-таки не підтверджує тезу про "пограбування".
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 37888
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1510 раз.
Подякували: 8333 раз.
 
Профіль
 
4
9
3
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 15:13

Re: Еміграція, заробітчанство

  Дюрі-бачі написав:Досі не розумію чому вона обрала саме США, а не далі спокійно сидіти в Німеччині, але це її вибір...

Можливо хоче саме заробляти гроші, бо Німеччина - це не про заробітки, це про максимальне усереднення, щоб утримувати сотні тисяч безробітних арабів і їх дітей
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 37888
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1510 раз.
Подякували: 8333 раз.
 
Профіль
 
4
9
3
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 15:20

  Дюрі-бачі написав:Люди сидять на мінімалці і не хочуть більше працювати, їм нормально.
Я сам так жив десь з 17 до 27 років, потім вирішив, що готовий трохи вийти із зони комфорту

Як на мене, слово "комфорт" тут явно зайве
  Дюрі-бачі написав:це значна частина. Особливо в селах - це переважна частина.

Так в селах і ЗП не є основним джерелом для забезпечення потреб
  Дюрі-бачі написав:я частково поділяю цінності руху 躺平 ("тан пін"), що буквально означає «лежати рівно». Він виник у Китаї приблизно у 2021 році як реакція молоді на виснажливу корпоративну культуру, особливо режим 996 (з 9:00 до 21:00, 6 днів на тиждень).
Основна ідея руху:
  • відмовитися від нескінченної гонки за кар'єрою та високою зарплатою;
  • працювати лише настільки, щоб забезпечити базові потреби;
  • не брати іпотеку, якщо це означає десятиліття надмірної праці;
  • не робити кар'єру самоціллю;
  • приділяти більше уваги особистому життю, здоров'ю та психологічному комфорту.

От тільки останній пункт сильно входить в протиріччя з іншими.
А ще раніше подібні рухи виникли в Японії.
А може ви ще хікікоморі позаздрите
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 37888
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1510 раз.
Подякували: 8333 раз.
 
Профіль
 
4
9
3
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 15:22

Re: Еміграція, заробітчанство

  Water написав:Поштар що робить, тупо сидить рівно, видає/приймає відправлення, скільки штук за день? Ось і рахуй вартість такого поштаря.

Насправді в селах поштар ніде не сидить, а шурує на лісапєді між кількома селами, розводить пошту, пенсії, і возить з собою всякого краму на продаж.
І чого вони досі не послали все це - дійсно питання до психотерапевтів
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 37888
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1510 раз.
Подякували: 8333 раз.
 
Профіль
 
4
9
3
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 15:39

Re: Еміграція, заробітчанство

  Faceless написав:Якби якась абстрактна "влада" "наживалась на людях" вона б перманентно багатіла в астрономічних масштабах.

так і є. Десь потрохи наживаються як Міндіч, Порошенко, Трамп чи Орбан, десь активно, як Назарбаєв чи путін, а десь взагалі совісті не мають, як Кіми в КНДР чи Сані Абача в Нігерії.
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6382
З нами з: 29.07.22
Подякував: 968 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 15:44

Re: Еміграція, заробітчанство

  Faceless написав:А може ви ще хікікоморі позаздрите
Хікіморі це бомжі, які сидять на плечах у батьків, а я кажу про зовсім інший шлях. Коли тобі достатньо Фальцована Пассата і квартири, а ти обираєш працювати 20 годин в тиждень, а не 50 годин заради Феррарі і вілли з басейном.
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6382
З нами з: 29.07.22
Подякував: 968 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 15:47

  Дюрі-бачі написав:
  Faceless написав:Якби якась абстрактна "влада" "наживалась на людях" вона б перманентно багатіла в астрономічних масштабах.

так і є. Десь потрохи наживаються як Міндіч, Порошенко, Трамп чи Орбан, десь активно, як Назарбаєв чи путін, а десь взагалі совісті не мають, як Кіми в КНДР чи Сані Абача в Нігерії.

І у всьому цьому винна відмова від золотого стандарту? Який жах! :mrgreen:
  Дюрі-бачі написав:
  Faceless написав:А може ви ще хікікоморі позаздрите
Хікіморі це бомжі, які сидять на плечах у батьків, а я кажу про зовсім інший шлях. Коли тобі достатньо Фальцована Пассата і квартири, а ти обираєш працювати 20 годин в тиждень, а не 50 годин заради Феррарі і вілли з басейном.

Вони не бомжі, бо мають житло :mrgreen:
Так, сидять на шиї, так і всі оці ваші течії по суті роблять те саме
99% населення землі і за роботу у 80 годин на тиждень не зароблять на Феррарі і віллу з басейном. Якось тут у вас теж логіка кульгає.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 37888
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1510 раз.
Подякували: 8333 раз.
 
Профіль
 
4
9
3
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 15:47

  Faceless написав:
  Дюрі-бачі написав:влада напряму наживається на людях, в інших - влада дає наживатись багатіям. І першопричина - відмова США від золотого стандарту, що розв'язало руки владі в пограбування народу через інфляцію.

Вочевидь, ваш профіль не економічний, тож мушу вкотре вам вказати, що всі виділені тези хибні.
Якби якась абстрактна "влада" "наживалась на людях" вона б перманентно багатіла в астрономічних масштабах. Таке не спостегігається. "Багатії" також не показують настільки сталого прогресу. Правлячі династії, що трималися влади сотні років, пішли в минуле ще задовго до золотого стандарту.
Відсутність інфляції не є абсолютним благом. Золотий стандарт не вирішував економічних проблем і не сприяв зростанню якості життя сам по собі. Глобально рівень якості життя, принаймні в розвинутих країнах, росте, що знов-таки не підтверджує тезу про "пограбування".

проблема здорожчання житла - саме в кількості років для заробляння коштів - є й в США, й в Європі. причини можна обговорити, але вони є. житло дійсно стає недосяжним для великого прошарку населення, а купити ще одну квартиру для оренди простіше, ніж першу для житла.
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13377
З нами з: 29.09.19
Подякував: 844 раз.
Подякували: 1798 раз.
 
Профіль
 
2
4
5
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 15:50

Re: Еміграція, заробітчанство

  Faceless написав:І у всьому цьому винна відмова від золотого стандарту? Який жах!

Золотий стандарт - це запобіжник, який не давав владі зловживати друкарським верстатом. Зараз цього запобіжника більше не існує
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6382
З нами з: 29.07.22
Подякував: 968 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 15:50

  Faceless написав:
  Дюрі-бачі написав:Досі не розумію чому вона обрала саме США, а не далі спокійно сидіти в Німеччині, але це її вибір...

Можливо хоче саме заробляти гроші, бо Німеччина - це не про заробітки, це про максимальне усереднення, щоб утримувати сотні тисяч безробітних арабів і їх дітей

в попередньому повідомленні пишете адекватні речі, а тут прям навпаки - як з АФД :lol: не лівацькі, а праворадикальні закиди. гадаю українців в Німеччині вже не менше, ніж арабів - хоча можу помилятися... а допомогу вони отримують значно кращу...

в Європі більш соціальна держава, ніж в США. так, ці часи закінчуються - навіть Скандинавія відмовляється від цього.
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13377
З нами з: 29.09.19
Подякував: 844 раз.
Подякували: 1798 раз.
 
Профіль
 
2
4
5
  #<1 ... 33973398339934003401 ... 3403>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: BIGor і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама