|
Еміграція, заробітчанство |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
Додано: Нед 28 чер, 2026 15:54
Дюрі-бачі написав: Faceless написав:А може ви ще хікікоморі позаздрите
Хікіморі це бомжі, які сидять на плечах у батьків, а я кажу про зовсім інший шлях. Коли тобі достатньо Фальцована Пассата і квартири, а ти обираєш працювати 20 годин в тиждень, а не 50 годин заради Феррарі і вілли з басейном.
а в цифрах відразу бачимо нестиковку  коли батьки тобі подарували квартиру та машину, можеш собі дозволити працювати 20 годин на тиждень. а щоб купити квартиру треба працювати не менше 40 - й двом в сім'ї, це й було так на Заході. а за 50 годин ти не купиш ані феррарі, ані віллу...
-
Shaman
-
-
- Повідомлень: 13377
- З нами з: 29.09.19
- Подякував: 844 раз.
- Подякували: 1798 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
4
5
Додано: Нед 28 чер, 2026 15:55
Shaman написав:причини можна обговорити,
причина єдина - дії влади по всьому світу, спрямовані на пограбування/знищення середнього класу.
-
Дюрі-бачі
-
-
- Повідомлень: 6384
- З нами з: 29.07.22
- Подякував: 968 раз.
- Подякували: 678 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Нед 28 чер, 2026 15:56
Дюрі-бачі написав: Faceless написав:І у всьому цьому винна відмова від золотого стандарту? Який жах!
Золотий стандарт - це запобіжник, який не давав владі зловживати друкарським верстатом. Зараз цього запобіжника більше не існує
й для кого друкують гроші? щоб роздати допомогу тим, хто не може/не хоче заробляти взагалі? а потім - а чого так все дорожчає. друкарським верстатом влада зловживає заради популізму, щоб роздати гроші пересічним. таке от протиріччя...
-
Shaman
-
-
- Повідомлень: 13377
- З нами з: 29.09.19
- Подякував: 844 раз.
- Подякували: 1798 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
4
5
Додано: Нед 28 чер, 2026 15:58
Shaman написав:проблема здорожчання житла - саме в кількості років для заробляння коштів - є й в США, й в Європі. причини можна обговорити, але вони є. житло дійсно стає недосяжним для великого прошарку населення, а купити ще одну квартиру для оренди простіше, ніж першу для житла.
Чи є це дійсно проблема? Чи є житло недосяжним в принципі, чи саме в тих локаціях, які "цікаві"? Коли в доіндустріальну епоху хату зводили in the middle of nowhere і жили з землі, і зараз, коли мова йде про щільно населені локації з купою додаткових вимог до якості житла — чи коректно це розглядати як процес зростання недоступності житла без урахування контексту? Я б тут ще згадав будівельника з динамікою по кількості житла на особу. Не маю під рукою такої зведенох статистики по ряду країн, і не впевнений, що можна буде довіряти цифрам від ШІ, але щось апріорі впевнений, що цей показник зростає з десятиліття в десятиліття. Тоді питання - а чи дійсно є проблема саме в такому вигляді, як вона описана?
-
Faceless
-
- Модератор
-
- Повідомлень: 37891
- З нами з: 24.01.12
- Подякував: 1510 раз.
- Подякували: 8333 раз.
-
-
Профіль
-
-
4
9
3
Додано: Нед 28 чер, 2026 15:58
Дюрі-бачі написав: Shaman написав:причини можна обговорити, причина єдина - дії влади по всьому світу, спрямовані на пограбування/знищення середнього класу.
любимо прості рішення та прості пояснення. обираємо владу, щоб поржати, чи просто популістів з зп вчителя 4 куо - й потім дивуємося, а чого життя стає гіршим... ні, причини інші, а це класичний зразок вигаданої конспірології...
-
Shaman
-
-
- Повідомлень: 13377
- З нами з: 29.09.19
- Подякував: 844 раз.
- Подякували: 1798 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
4
5
Додано: Нед 28 чер, 2026 16:00
Shaman написав:а в цифрах відразу бачимо нестиковку коли батьки тобі подарували квартиру та машину, можеш собі дозволити працювати 20 годин на тиждень. а щоб купити квартиру треба працювати не менше 40 - й двом в сім'ї, це й було так на Заході. а за 50 годин ти не купиш ані феррарі, ані віллу...
Я якраз свої цифри і писав, зараз працюю якраз ті 20 годин, відкладаю в рік 10-15 тис $. На Пассата і квартиру в Ужгороді хватить. Якщо б пахав на межі, то відкладав би по 30-40 тис. $ в рік. За років 30 активної карєри цілком можна купити, віллу з Феррарі, але не хочеться
Востаннє редагувалось Дюрі-бачі в Нед 28 чер, 2026 16:00, всього редагувалось 1 раз.
-
Дюрі-бачі
-
-
- Повідомлень: 6384
- З нами з: 29.07.22
- Подякував: 968 раз.
- Подякували: 678 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Нед 28 чер, 2026 16:00
Дюрі-бачі написав: Faceless написав:І у всьому цьому винна відмова від золотого стандарту? Який жах!
Золотий стандарт - це запобіжник, який не давав владі зловживати друкарським верстатом. Зараз цього запобіжника більше не існує
Ви занадто багато ставите на оцю єдину функцію, вочевидь не розуміючи реальних переваг і недоліків. Покоцайте трохи вашу інфобульбашку, ви занадто зациклилися на тезах золотофілів і їх теоріях змови
-
Faceless
-
- Модератор
-
- Повідомлень: 37891
- З нами з: 24.01.12
- Подякував: 1510 раз.
- Подякували: 8333 раз.
-
-
Профіль
-
-
4
9
3
Додано: Нед 28 чер, 2026 16:01
Shaman написав: Faceless написав: Дюрі-бачі написав:Досі не розумію чому вона обрала саме США, а не далі спокійно сидіти в Німеччині, але це її вибір...
Можливо хоче саме заробляти гроші, бо Німеччина - це не про заробітки, це про максимальне усереднення, щоб утримувати сотні тисяч безробітних арабів і їх дітей
в попередньому повідомленні пишете адекватні речі, а тут прям навпаки - як з АФД  не лівацькі, а праворадикальні закиди. гадаю українців в Німеччині вже не менше, ніж арабів - хоча можу помилятися... а допомогу вони отримують значно кращу... в Європі більш соціальна держава, ніж в США. так, ці часи закінчуються - навіть Скандинавія відмовляється від цього.
То я навмисне тейк зробив Просто треба розбавити трохи лівацькі ідеї в темі
-
Faceless
-
- Модератор
-
- Повідомлень: 37891
- З нами з: 24.01.12
- Подякував: 1510 раз.
- Подякували: 8333 раз.
-
-
Профіль
-
-
4
9
3
Додано: Нед 28 чер, 2026 16:03
Дюрі-бачі написав: Shaman написав:причини можна обговорити,
причина єдина - дії влади по всьому світу, спрямовані на пограбування/знищення середнього класу.
Ви можете навести докази, що по всьому світу зменшується прошарок середнього класу? І що це не пов'язано зі зміною класифікації, кого до того класу відносити?
-
Faceless
-
- Модератор
-
- Повідомлень: 37891
- З нами з: 24.01.12
- Подякував: 1510 раз.
- Подякували: 8333 раз.
-
-
Профіль
-
-
4
9
3
Додано: Нед 28 чер, 2026 16:03
Faceless написав:на оцю єдину функцію,
основна функція ненульової облікової ставки відібрати у бідних (які живуть в борг) і віддати їх гроші багатим (які живуть за рахунок % від інвестицій)
-
Дюрі-бачі
-
-
- Повідомлень: 6384
- З нами з: 29.07.22
- Подякував: 968 раз.
- Подякували: 678 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|