Еміграція, заробітчанство

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 15:54

  Дюрі-бачі написав:
  Faceless написав:А може ви ще хікікоморі позаздрите
Хікіморі це бомжі, які сидять на плечах у батьків, а я кажу про зовсім інший шлях. Коли тобі достатньо Фальцована Пассата і квартири, а ти обираєш працювати 20 годин в тиждень, а не 50 годин заради Феррарі і вілли з басейном.

а в цифрах відразу бачимо нестиковку ;)

коли батьки тобі подарували квартиру та машину, можеш собі дозволити працювати 20 годин на тиждень. а щоб купити квартиру треба працювати не менше 40 - й двом в сім'ї, це й було так на Заході. а за 50 годин ти не купиш ані феррарі, ані віллу...
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13377
З нами з: 29.09.19
Подякував: 844 раз.
Подякували: 1798 раз.
 
Профіль
 
2
4
5
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 15:55

Re: Еміграція, заробітчанство

  Shaman написав:причини можна обговорити,
причина єдина - дії влади по всьому світу, спрямовані на пограбування/знищення середнього класу.
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6384
З нами з: 29.07.22
Подякував: 968 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 15:56

  Дюрі-бачі написав:
  Faceless написав:І у всьому цьому винна відмова від золотого стандарту? Який жах!

Золотий стандарт - це запобіжник, який не давав владі зловживати друкарським верстатом. Зараз цього запобіжника більше не існує

й для кого друкують гроші? щоб роздати допомогу тим, хто не може/не хоче заробляти взагалі? а потім - а чого так все дорожчає. друкарським верстатом влада зловживає заради популізму, щоб роздати гроші пересічним. таке от протиріччя...
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13377
З нами з: 29.09.19
Подякував: 844 раз.
Подякували: 1798 раз.
 
Профіль
 
2
4
5
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 15:58

Re: Еміграція, заробітчанство

  Shaman написав:проблема здорожчання житла - саме в кількості років для заробляння коштів - є й в США, й в Європі. причини можна обговорити, але вони є. житло дійсно стає недосяжним для великого прошарку населення, а купити ще одну квартиру для оренди простіше, ніж першу для житла.

Чи є це дійсно проблема?
Чи є житло недосяжним в принципі, чи саме в тих локаціях, які "цікаві"?
Коли в доіндустріальну епоху хату зводили in the middle of nowhere і жили з землі, і зараз, коли мова йде про щільно населені локації з купою додаткових вимог до якості житла — чи коректно це розглядати як процес зростання недоступності житла без урахування контексту?
Я б тут ще згадав будівельника з динамікою по кількості житла на особу. Не маю під рукою такої зведенох статистики по ряду країн, і не впевнений, що можна буде довіряти цифрам від ШІ, але щось апріорі впевнений, що цей показник зростає з десятиліття в десятиліття. Тоді питання - а чи дійсно є проблема саме в такому вигляді, як вона описана?
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 37891
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1510 раз.
Подякували: 8333 раз.
 
Профіль
 
4
9
3
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 15:58

  Дюрі-бачі написав:
  Shaman написав:причини можна обговорити,
причина єдина - дії влади по всьому світу, спрямовані на пограбування/знищення середнього класу.
любимо прості рішення та прості пояснення. обираємо владу, щоб поржати, чи просто популістів з зп вчителя 4 куо - й потім дивуємося, а чого життя стає гіршим...

ні, причини інші, а це класичний зразок вигаданої конспірології...
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13377
З нами з: 29.09.19
Подякував: 844 раз.
Подякували: 1798 раз.
 
Профіль
 
2
4
5
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 16:00

Re: Еміграція, заробітчанство

  Shaman написав:а в цифрах відразу бачимо нестиковку

коли батьки тобі подарували квартиру та машину, можеш собі дозволити працювати 20 годин на тиждень. а щоб купити квартиру треба працювати не менше 40 - й двом в сім'ї, це й було так на Заході. а за 50 годин ти не купиш ані феррарі, ані віллу...

Я якраз свої цифри і писав, зараз працюю якраз ті 20 годин, відкладаю в рік 10-15 тис $. На Пассата і квартиру в Ужгороді хватить.
Якщо б пахав на межі, то відкладав би по 30-40 тис. $ в рік. За років 30 активної карєри цілком можна купити, віллу з Феррарі, але не хочеться
Востаннє редагувалось Дюрі-бачі в Нед 28 чер, 2026 16:00, всього редагувалось 1 раз.
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6384
З нами з: 29.07.22
Подякував: 968 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 16:00

  Дюрі-бачі написав:
  Faceless написав:І у всьому цьому винна відмова від золотого стандарту? Який жах!

Золотий стандарт - це запобіжник, який не давав владі зловживати друкарським верстатом. Зараз цього запобіжника більше не існує

Ви занадто багато ставите на оцю єдину функцію, вочевидь не розуміючи реальних переваг і недоліків. Покоцайте трохи вашу інфобульбашку, ви занадто зациклилися на тезах золотофілів і їх теоріях змови
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 37891
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1510 раз.
Подякували: 8333 раз.
 
Профіль
 
4
9
3
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 16:01

  Shaman написав:
  Faceless написав:
  Дюрі-бачі написав:Досі не розумію чому вона обрала саме США, а не далі спокійно сидіти в Німеччині, але це її вибір...

Можливо хоче саме заробляти гроші, бо Німеччина - це не про заробітки, це про максимальне усереднення, щоб утримувати сотні тисяч безробітних арабів і їх дітей

в попередньому повідомленні пишете адекватні речі, а тут прям навпаки - як з АФД :lol: не лівацькі, а праворадикальні закиди. гадаю українців в Німеччині вже не менше, ніж арабів - хоча можу помилятися... а допомогу вони отримують значно кращу...

в Європі більш соціальна держава, ніж в США. так, ці часи закінчуються - навіть Скандинавія відмовляється від цього.

То я навмисне тейк зробив :mrgreen:
Просто треба розбавити трохи лівацькі ідеї в темі
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 37891
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1510 раз.
Подякували: 8333 раз.
 
Профіль
 
4
9
3
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 16:03

  Дюрі-бачі написав:
  Shaman написав:причини можна обговорити,
причина єдина - дії влади по всьому світу, спрямовані на пограбування/знищення середнього класу.

Ви можете навести докази, що по всьому світу зменшується прошарок середнього класу? І що це не пов'язано зі зміною класифікації, кого до того класу відносити?
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 37891
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1510 раз.
Подякували: 8333 раз.
 
Профіль
 
4
9
3
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 16:03

Re: Еміграція, заробітчанство

  Faceless написав:на оцю єдину функцію,

основна функція ненульової облікової ставки відібрати у бідних (які живуть в борг) і віддати їх гроші багатим (які живуть за рахунок % від інвестицій)
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6384
З нами з: 29.07.22
Подякував: 968 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
 
1
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Дюрі-бачі і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама