|
Еміграція, заробітчанство |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
Додано: Нед 28 чер, 2026 16:03
Faceless написав: Shaman написав:проблема здорожчання житла - саме в кількості років для заробляння коштів - є й в США, й в Європі. причини можна обговорити, але вони є. житло дійсно стає недосяжним для великого прошарку населення, а купити ще одну квартиру для оренди простіше, ніж першу для житла.
Чи є це дійсно проблема? Чи є житло недосяжним в принципі, чи саме в тих локаціях, які "цікаві"? Коли в доіндустріальну епоху хату зводили in the middle of nowhere і жили з землі, і зараз, коли мова йде про щільно населені локації з купою додаткових вимог до якості житла — чи коректно це розглядати як процес зростання недоступності житла без урахування контексту? Я б тут ще згадав будівельника з динамікою по кількості житла на особу. Не маю під рукою такої зведенох статистики по ряду країн, і не впевнений, що можна буде довіряти цифрам від ШІ, але щось апріорі впевнений, що цей показник зростає з десятиліття в десятиліття. Тоді питання - а чи дійсно є проблема саме в такому вигляді, як вона описана?
співідношення зп/вартість житла зростає в різних локаціях - й в дорогих, й в дешевих - й в різних країнах. ця проблема відносно нова - їй десь років двадцять-двадцять п'ять. й причина так, Дюрі-бачі правий - значне зростання кількості грошей в світі. спочатку доларів, а потім як похідна - юані та інші місцеві валюти. якщо подивитесь статистику, то це зростання видно. й поки лише зростає. через що так сталося, до чого тут такий шалений профіцит торгового балансу Китаю - я ж кажу, це все можна обговорити, але не в офісі простих рішень.
-
Shaman
-
-
- Повідомлень: 13383
- З нами з: 29.09.19
- Подякував: 844 раз.
- Подякували: 1798 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
4
5
Додано: Нед 28 чер, 2026 16:07
-
Дюрі-бачі
-
-
- Повідомлень: 6390
- З нами з: 29.07.22
- Подякував: 968 раз.
- Подякували: 678 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Нед 28 чер, 2026 16:07
Дюрі-бачі написав:Я якраз свої цифри і писав, зараз працюю якраз ті 20 годин, відкладаю в рік 10-15 тис $. На Пассата і квартиру в Ужгороді хватить. Якщо б пахав на межі, то відкладав би по 30-40 тис. $ в рік. За років 30 активної карєри цілком можна купити, віллу з Феррарі, але не хочеться
Приємно бачити такого оптиміста, що готовий прогнозувати на 30 років вперед
-
Faceless
-
- Модератор
-
- Повідомлень: 37895
- З нами з: 24.01.12
- Подякував: 1510 раз.
- Подякували: 8333 раз.
-
-
Профіль
-
-
4
9
3
Додано: Нед 28 чер, 2026 16:08
Дюрі-бачі написав: Faceless написав:на оцю єдину функцію,
основна функція ненульової облікової ставки відібрати у бідних (які живуть в борг) і віддати їх гроші багатим (які живуть за рахунок % від інвестицій)
о, бінго. тобто багаті мають позичати гроші бідним безкоштовно. геніально. так може вже тоді не позичати, а просто віддавати. а хто не хоче віддавати - тоді рецепти різні. ваших рідних 1917 рік не зачепив, хочете отримати власний досвід? бо з точки зору багатьох - ви теж буржуй - а дотягнутися до вас легше 
-
Shaman
-
-
- Повідомлень: 13383
- З нами з: 29.09.19
- Подякував: 844 раз.
- Подякували: 1798 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
4
5
Додано: Нед 28 чер, 2026 16:12
Дюрі-бачі написав: Shaman написав:а в цифрах відразу бачимо нестиковку коли батьки тобі подарували квартиру та машину, можеш собі дозволити працювати 20 годин на тиждень. а щоб купити квартиру треба працювати не менше 40 - й двом в сім'ї, це й було так на Заході. а за 50 годин ти не купиш ані феррарі, ані віллу...
Я якраз свої цифри і писав, зараз працюю якраз ті 20 годин, відкладаю в рік 10-15 тис $. На Пассата і квартиру в Ужгороді хватить. Якщо б пахав на межі, то відкладав би по 30-40 тис. $ в рік. За років 30 активної карєри цілком можна купити, віллу з Феррарі, але не хочеться
це ви один живете, без сім'ї? розумію, питання особисте, але цифри кажуть про це. бо для сім'ї так жити важко...
-
Shaman
-
-
- Повідомлень: 13383
- З нами з: 29.09.19
- Подякував: 844 раз.
- Подякували: 1798 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
4
5
Додано: Нед 28 чер, 2026 16:12
Дюрі-бачі написав: Faceless написав:на оцю єдину функцію,
основна функція ненульової облікової ставки відібрати у бідних (які живуть в борг) і віддати їх гроші багатим (які живуть за рахунок % від інвестицій)
Я схоже трохи помилився, це у вас не золотофільська бульбашка, це якісь більш суворі інфоцигани. По-вашому, за золотого стандарту бідних не було? В борг ніхто не жив? Доходу з інвестицій не було? Ви якось трохи ото токенів потратьте, ШІ може помучайте, наведіть в себе трохи порядок з вашими тезами
-
Faceless
-
- Модератор
-
- Повідомлень: 37895
- З нами з: 24.01.12
- Подякував: 1510 раз.
- Подякували: 8333 раз.
-
-
Профіль
-
-
4
9
3
Додано: Нед 28 чер, 2026 16:13
Shaman написав:о, бінго. тобто багаті мають позичати гроші бідним безкоштовно. геніально
Не самі а через державу, яка б мала забирати у багатих і відавати бідним. Зараз кожен наступний мільйон заробити простіше ніж попередній. А в нормальному соціальному світі мало б бути навпаки: кожен наступний мільйон давався все важче і важче.
-
Дюрі-бачі
-
-
- Повідомлень: 6390
- З нами з: 29.07.22
- Подякував: 968 раз.
- Подякували: 678 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Нед 28 чер, 2026 16:16
Shaman написав:о, бінго. тобто багаті мають позичати гроші бідним безкоштовно. геніально. так може вже тоді не позичати, а просто віддавати.
Ну чого ж. Номінально можна повертати стільки ж (тіпа безкоштовно), але за дефляції.
-
Faceless
-
- Модератор
-
- Повідомлень: 37895
- З нами з: 24.01.12
- Подякував: 1510 раз.
- Подякували: 8333 раз.
-
-
Профіль
-
-
4
9
3
Додано: Нед 28 чер, 2026 16:17
Дюрі-бачі написав: Shaman написав:о, бінго. тобто багаті мають позичати гроші бідним безкоштовно. геніально
Не самі а через державу, яка б мала забирати у багатих і відавати бідним. Зараз кожен наступний мільйон заробити простіше ніж попередній. А в нормальному соціальному світі мало б бути навпаки: кожен наступний мільйон давався все важче і важче.
А хто сказав, що "соціальний світ" взагалі нормальний?
-
Faceless
-
- Модератор
-
- Повідомлень: 37895
- З нами з: 24.01.12
- Подякував: 1510 раз.
- Подякували: 8333 раз.
-
-
Профіль
-
-
4
9
3
Додано: Нед 28 чер, 2026 16:22
Дюрі-бачі написав: Faceless написав:на оцю єдину функцію,
основна функція ненульової облікової ставки відібрати у бідних (які живуть в борг) і віддати їх гроші багатим (які живуть за рахунок % від інвестицій)
не зовсім так, ніхто ж не забирає "надлишок" (між доходом і "$150 "на життя") і не заважає його інвестувати, в тіж ОВДП, чи класти на депозити, або купувати кавалірки, назбиравши з десяток-другий тис. USD
-
flyman
-
-
- Повідомлень: 43158
- З нами з: 09.03.14
- Подякував: 1650 раз.
- Подякували: 2896 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
4
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|