|
Еміграція, заробітчанство |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
Додано: Нед 28 чер, 2026 18:17
Дюрі-бачі написав: Water написав:а лаборант, бібліотекар, поштар, вихователь на мінімалці- без питань живуть у власному житлі.
в 99% це житло - спадок совка, отримане до 2008 року. Треба порівнювати все по одній базі
Так у ціх гонконгців, німців, японців, австрійців, швейцарців немає спадку совка. Що заставляє лаборанта, вихователя, поштаря, бібліотекаря працювать на мінімалці?
-
Water
-
-
- Повідомлень: 4401
- З нами з: 06.03.12
- Подякував: 76 раз.
- Подякували: 302 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 28 чер, 2026 18:28
Дюрі-бачі написав:Faceless ну наведіть інші дослідження, які протирічать моїм висновкам, що "бідні бідніють, а багаті - багатіють, а політика держави ненульової інфляції сприяє цьому"
Тобто замість підтвердження своєї тези ви хочете, щоб це опонент її спростовував? Ви точно науковець? На захисті теж скажете: "якщо вам не до вподоби мої аргументи, наведіть спростування"? Глобально історично можна побачити, по-перше - бідні теж стають більш заможними. Рівень життя найбідніших верств населення зараз і умовно 100 років тому — разюче відрізняються на користь поточної ситуації. Щодо багатшання багатих, якщо це так. я в принципі не бачу трагедії. Політика ненульової інфляції має свої підґрунтя. По-перше, ще з базового економіксу і з теорії споживчої поведінки відомо, що невелика інфляція спонукає витрати, а витрати - економічне зростання. По-друге, всі методи боротьби з кризою так чи інакше мають наслідком якусь інфляцію, тож тут питання пріоритетів. По-третє, це тільки в світі рожевих поні у всіх країн може бути позитивний торговий баланс, а інакшеЮ, при золотому стандарті, це призведе до вимивання золота з резервів і в перспективі - катастрофічне для економіки схлопування грошової маси
-
Faceless
-
- Модератор
-
- Повідомлень: 37897
- З нами з: 24.01.12
- Подякував: 1510 раз.
- Подякували: 8333 раз.
-
-
Профіль
-
-
4
9
3
Додано: Нед 28 чер, 2026 18:34
Faceless написав:Тобто замість підтвердження своєї тези ви хочете, щоб це опонент її спростовував? Ви точно науковець?
Я свої аргументи написав вище. Вам вони не подобаються. Faceless написав:Рівень життя найбідніших верств населення зараз і умовно 100 років тому — разюче відрізняються на користь поточної ситуації.
звісно. До 1970 рівень життя ріс дуже в ЄС/США. В деяких регіонах, наприклад в Китаї, і до недавно ріс рівень життя, а в деяких росте і зараз. Але цей ріст - це коли самі нищі доганяють "білий мільярд", а не ріст "середнього класу"
Востаннє редагувалось Дюрі-бачі в Нед 28 чер, 2026 18:43, всього редагувалось 2 разів.
-
Дюрі-бачі
-
-
- Повідомлень: 6393
- З нами з: 29.07.22
- Подякував: 969 раз.
- Подякували: 680 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Нед 28 чер, 2026 18:34
Faceless написав: Дюрі-бачі написав:Faceless ну наведіть інші дослідження, які протирічать моїм висновкам, що "бідні бідніють, а багаті - багатіють, а політика держави ненульової інфляції сприяє цьому"
Тобто замість підтвердження своєї тези ви хочете, щоб це опонент її спростовував? Ви точно науковець? На захисті теж скажете: "якщо вам не до вподоби мої аргументи, наведіть спростування"? Глобально історично можна побачити, по-перше - бідні теж стають більш заможними. Рівень життя найбідніших верств населення зараз і умовно 100 років тому — разюче відрізняються на користь поточної ситуації. Щодо багатшання багатих, якщо це так. я в принципі не бачу трагедії. Політика ненульової інфляції має свої підґрунтя. По-перше, ще з базового економіксу і з теорії споживчої поведінки відомо, що невелика інфляція спонукає витрати, а витрати - економічне зростання. По-друге, всі методи боротьби з кризою так чи інакше мають наслідком якусь інфляцію, тож тут питання пріоритетів. По-третє, це тільки в світі рожевих поні у всіх країн може бути позитивний торговий баланс, а інакшеЮ, при золотому стандарті, це призведе до вимивання золота з резервів і в перспективі - катастрофічне для економіки схлопування грошової маси
золотий стандарт в першу чергу унеможливив би такий розвиток міжнародної торгівлі - всі мали б тримати торговий баланс біля нуля. тому замість вимивання золота ми б не побачили ефект Китаю. а без Китаю не було б такого здешевшення всіх товарів. все пов'язано, й не завжди лінійно... й не було б такого - люди витрачають гроші, які не заробили...
-
Shaman
-
-
- Повідомлень: 13395
- З нами з: 29.09.19
- Подякував: 844 раз.
- Подякували: 1798 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
4
5
Додано: Нед 28 чер, 2026 18:49
Shaman написав:золотий стандарт в першу чергу унеможливив би такий розвиток міжнародної торгівлі - всі мали б тримати торговий баланс біля нуля.
А для країн, які не друкують резервні валюти, хіба зараз нема потреби тримати баланс?
-
Дюрі-бачі
-
-
- Повідомлень: 6393
- З нами з: 29.07.22
- Подякував: 969 раз.
- Подякували: 680 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Нед 28 чер, 2026 18:55
Faceless написав:тут питання пріоритетів.
100% та й при золотому стандарті влада грабувала своє населення регулярно через девальвацію (як долар в 1934). Але тоді це було явно і викликало протести. А після відміни стандарту пограбування стало менш помітним. ИМХО золотий стандарт - не панацея. Він мав багато мінусів, але був один із запобіжників від свавілля влади. З 2020 він особливо необхідний.
-
Дюрі-бачі
-
-
- Повідомлень: 6393
- З нами з: 29.07.22
- Подякував: 969 раз.
- Подякували: 680 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Нед 28 чер, 2026 19:13
Дюрі-бачі написав:Я свої аргументи написав вище. Вам вони не подобаються.
Я ж вказав, чим саме не подобаються. І щодо досліджень що ви наводили - вказав, що не згоден з вашим трактуванням цих досліджень, і вказав на недоліки самих досліджень Дюрі-бачі написав:звісно. До 1970 рівень життя ріс дуже в ЄС/США. В деяких регіонах, наприклад в Китаї, і до недавно ріс рівень життя, а в деяких росте і зараз. Але цей ріст - це коли самі нищі доганяють "білий мільярд", а не ріст "середнього класу"
Тобто, ви стверджуєте, що з 1970 року бідні і середній клас живуть все гірше і гірше? Shaman написав:золотий стандарт в першу чергу унеможливив би такий розвиток міжнародної торгівлі - всі мали б тримати торговий баланс біля нуля.
Так від нього власне відмовились не тому, щоб дядкові Юркові насолити  Дюрі-бачі написав:А для країн, які не друкують резервні валюти, хіба зараз нема потреби тримати баланс?
Навіть для тих, хто друкує, треба, але дизбаланс не приводить до настільки важких наслідків Дюрі-бачі написав:та й при золотому стандарті влада грабувала своє населення регулярно через девальвацію
Я б попросив вас таки не вживати таку термінологію, бо наче агітки ленінців читаєш, аж тіпає. Дюрі-бачі написав:але був один із запобіжників від свавілля влади.
Та не був. Ви надто зациклились на ролі інфляції
-
Faceless
-
- Модератор
-
- Повідомлень: 37897
- З нами з: 24.01.12
- Подякував: 1510 раз.
- Подякували: 8333 раз.
-
-
Профіль
-
-
4
9
3
Додано: Нед 28 чер, 2026 19:15
Faceless написав:Ви надто зациклились на ролі інфляції
бо це головний спосіб грабування тих, хто вже не нищий, але ще не багатий, тобто мене і моїх друзів/родичів.
-
Дюрі-бачі
-
-
- Повідомлень: 6393
- З нами з: 29.07.22
- Подякував: 969 раз.
- Подякували: 680 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Нед 28 чер, 2026 19:17
Faceless написав:Тобто, ви стверджуєте, що з 1970 року бідні і середній клас живуть все гірше і гірше?
В США і західній Європі середній клас живе все гірше. З 1970 по 2008 повільно, з 2008 по 2020 помітно, з 2020 - повний ППЦ
-
Дюрі-бачі
-
-
- Повідомлень: 6393
- З нами з: 29.07.22
- Подякував: 969 раз.
- Подякували: 680 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Нед 28 чер, 2026 19:23
Дюрі-бачі написав: Faceless написав:Ви надто зациклились на ролі інфляції
бо це головний спосіб грабування тих, хто вже не нищий, але ще не багатий, тобто мене і моїх друзів/родичів.
Не знаю де ви такого набралися, але це базовий економічний процес, а не містичний метод грабування від таємного уряду Дюрі-бачі написав:В США і західній Європі середній клас живе все гірше. З 1970 по 2008 повільно, з 2008 по 2020 помітно, з 2020 - повний ППЦ
Опустимо тезу про "живе все гірше" - не досліджував, не готовий прийняти як факт, але поки відкладемо. А не думали, що окрім інфляції це ще й наслідок соціальної політики, що чим далі, тим більше перерозподілу йде на рахунок бідніших верств, зменшення розриву між середнім класом і бідними за рахунок саме середнього класу?
-
Faceless
-
- Модератор
-
- Повідомлень: 37897
- З нами з: 24.01.12
- Подякував: 1510 раз.
- Подякували: 8333 раз.
-
-
Профіль
-
-
4
9
3
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|