Форум містить персональні теми форумчан ділової спрямованості. Теми, що користуються популярністю в цьому розділі, можуть бути перетворені на окремі підфоруми.
Саме там де ти взяв «мільйон офіцерів». «Ухилянти» є як серед як абирвалгів, так і офіцерів. Як і виїхавші за кордон, і по догляду за трьома дітьми, і оті всі інші.. . Але тобі це поки що важко. Нічого, будемо точити цього дуба.
Ти говориш про десятки мільйонів, в Україні всього лишилось мільйонів 25 з дітьми, старими, жінками, інвалідами і т.д. Верзеш якусь маячню. Ну от, серед тих 2 млн. окрім тих, що вже втекли, хворих і т.д. є ще й офіцери!
hxbbgaf написав:Був номер, я раніше викладав відео, це не тільки він говорив, що хочуть надати право ментам виявляти "зайве" майно в людей.
Між виявляти (запитувати інформацію в різних реєстрах) і відбирати різницю не відчуваєте? Навіть в цьому законопроєкті це йде через суд. І знову ж таки, це всього лише законопроєкт, яких як гівна за банею. А вже те, що цей клоун навіть номер законопроєкту не вказав, каже про свідому маніпуляцію
Чорний день Конституції, бо влада позбавила нас всіх прав з тієї Конституції! Тільки якісь клоуни зараз за неї моляться по радіо. Вже не знають. до чого додуматись, церква ж відділена від держави? Самі перетворюють нас на ращку. Моляться за Конституцію? Це відспів. Вбивць завжди тягне чи на місце злочину, чи на поховання жертви.
Востаннє редагувалось hxbbgaf в Нед 28 чер, 2026 13:30, всього редагувалось 1 раз.
Закордоном, напевно, більшість. Хтось вже і на тому світі.
Але з висмоктаним з пальця «1 мільйон офіцерів» це раптом дало збій? От якраз «офіцери» всі залишались в країні і не ходили на той світ? Вони ж «дуже підготовлені» після в.кафедри 30 років назад , все сидять в Україні і чекають війни, бо їх абирвалг включив в «гарячий мільйон» 😅😅 Себе він включив в «кволі, не можу навіть дрони збирати», а от 118-кг Барабашова з кафедрою 30 років тому, його включив в «готові в атаку хоч завтра»
Закордоном, напевно, більшість. Хтось вже і на тому світі.
Але з висмоктаним з пальця «1 мільйон офіцерів» це раптом дало збій? От якраз «офіцери» всі залишались в країні і не ходили на той світ? Вони ж «дуже підготовлені» після в.кафедри 30 років назад , все сидять в Україні і чекають війни, бо їх абирвалг включив в «гарячий мільйон» 😅😅 Себе він включив в «кволі, не можу навіть дрони збирати», а от 118-кг Барабашова з кафедрою 30 років тому, його включив в «готові в атаку хоч завтра»
Ні, ну закордон мали б виїжджади жінки. діти, старі, а ти вже виправдовуєш офіцерів, що насовали хабарів чи через кумів повиїжджали. То ти за те, щоб всіх випустити, хто хоче, чи тільки офіцерів?