Валютный рынок в контексте

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
  #<1 ... 50185019502050215022 ... 6522>

Какой процент сбережений вы держите в валюте?

Валютный рынок в контексте 4.2 5 922
1. Нет сбережений в валюте
10%
92
2. до 20%
5%
47
3. от 20% до 50%
7%
68
4. от 50% до 75%
14%
126
5. более 75%
64%
589
Всього голосів : 922
Повідомлення Додано: Нед 27 тра, 2018 20:39

Re: Валютный рынок в контексте

Мне ближе позиция Лада,сколько можно демонстрировать свой патриотизм,это раздражает.
bugalter

Подякував: 34 раз.
Подякували: 48 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Нед 27 тра, 2018 20:59

bugalter написав:Мне ближе позиция Лада,сколько можно демонстрировать свой патриотизм,это раздражает.

На счет патриотизма. Был бы лям зелени в кармане и я бы с удовольствием забыл бы этот бред где то в Нидерландах :D А так, патриотизм-вынужденная мера,будем окапываться :)
сірий

Подякував: 1324 раз.
Подякували: 200 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Нед 27 тра, 2018 21:41

Це панове на вихідних Вам день украінського патріотизму.......................................................................................
Чув недавно таку репліку в одній мокшанській студіі від колаборанта КОТа ,так він мріє ,що коли змінять вони владу Украіни на схильну до кремля ,то "будут проводить этноцид русскими, после уничтожения всего укринского". Це просто біда украінськоі націі ,та Держави ,бо коли частина населення байдужа до того що зараз діється і багато чого не усвідомлює ,то й ворогів не треба,бо ворог є під боком ........................................................................................

patriotВ даний час ця тема є однією з актуальних,оскільки всі події які зараз відбуваються на території нашої рідної неньки України показали,що багато людей готові відстоювати свою країну і віддавати своє життя за Незалежність України і її вільність,але так було в усі часи.

Десь розпочинаючи з 90-х років більшість молоді не вважали себе патріотами і не були раді тому,що вони є українцями і проживають на території України. Така неприємна ситуація,перш за все була пов’язана зі змінами які відбувались як у політичному та економічному житті країни, які мали негативний вплив на всіх формах виробництва,в освіті, культурному житті,а також розвитку нації. Згодом всі зміни розпочали потрошку налагоджуватись і патріотів на теренах України стало більше.

А хто ж такий патріот України і як проявляється патріотичність?

До українського патріота можна віднести людину, яка розуміє і володіє українською мовою набагато краще, а ніж будь-якою іншою мову. Також це людина яка поважає свою Батьківщину і гордиться тим,що вона проживає на її теренах, і готова в будь-який час стати на захист своєї території (і в останні місяці ми можемо спостерігати скільки патріотів полягло за те,щоб наша територія була вільна від незваних гостей), а не тікає з її території як щур з корабля.

На сьогоднішній день маючи не легку ситуацію в країні, кожна людина яка проживає на території держави України показує свою життєву позицію: чи справжній патріот, чи є ворогом нашої держави. Так в останні часи і почав проявлятись патріотизм.

Ще декілька років назад, побачити людину у вишиванці або з прапором в руках мало бути якесь свято наприклад День Незалежності,і то одиниці хто так одягався, то зараз дуже часто в повсякденному житті люди одягають національний одяг, або стрічки в колір українського прапору. Деякі споруди,мости фарбують в національні кольори. На автівках часто з’являються наклейки у вигляді вишиванок, навіть для домашніх улюбленців шиють одяг з українським орнаментом. Так,можливо деякі люди роблять це просто напоказ,що ось я,наче, патріот, але все ж таки більшість і в душі є патріотом і готовий про це повідомити в усьому світі,що він носить горде звання Українець.

Ось читаючи в Інтернеті різну інформацію зустрів таку цікавинку, що декілька років тому було проведене соціальне опитування: «Яким повинен бути справжній патріот нашої України?».

То результат був таким,що ще декілька років тому більшість людей довго думали на цим питанням,або не могли відповісти на нього,то в нинішній час від маленького до великого можуть не лише сказати,який повинен і може бути патріот на їхню думку,але навіть і показати,і це радує.

Ось так переживши скільки подій в українських людей починає прокидатись український патріотизм. А наші військові хіба не українські патріоти? Хіба ж звичайний військовий просто так може взяти зброю до своїх рук і піти відстоювати і захищати свою Батьківщину, покинути все, що має,і нажив за життя, забути про свій гонор,та свої принцип,такі як наприклад «моя хата скраю і я нічого не знаю» і, нарешті, ризикнути життям,щоб інші могла спати спокійно?Звісно ,що лише українські Герої які йдуть захищати свою рідну від лютого ворога,який зазіхає на їх територію.

Останнім часом виходячи зі свого будинку,можна почути як вітаються звичайні мешканці. Колись же було звичайне потискання рук, зараз зовсім по іншому вітаються словами,використовуючи слова: «Слава Україні!»,і у відповідь отримують: «Героям Слава!» Але ж хіба українці,які є псевдо патріотами будуть так вітатись?Напевно-ні.
Дуже погано,що патріотизм в українців проявився лише після подій на Майдані,але вони розвиваються і показують,що справжній українець відстоїть за свою країну до кінця!!
Перес де Куэльяр

Подякував: 685 раз.
Подякували: 698 раз.

Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Нед 27 тра, 2018 23:42

Поддерживаю позицию ЛАДа. Человек аргументировано и терпеливо доносит свою позицию. К сожалению все скатились на провозглашение личных убеждений. Стало очень мало полезной информации.
g2v

Подякував: 0 раз.
Подякували: 3 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Нед 27 тра, 2018 23:44

ЛАД написав:За Януковича на президентских выборах проголосовало чуть больше половины избирателей, не помню сейчас, какой % населения.
Все - враги?

По-перше, більше половини тих, що начебто проголосували.
По-друге, з них вороги не всі. Є ще особи, скажімо, з недостатніми здібностями, зокрема, розумовими. Ліпше було голосувати за шимпанзе, ніж за маріонетку рф, бо логіка тут проста: овоч = агент (на повному "підсосі") = провідник політики рф (і, виходячи з "установок" цієї політики та їх несприйняття значною частиною населення України) = війна.
“A people that elect corrupt politicians, imposters, thieves and traitors are not victims... but accomplices”
― George Orwell
centurionus

Подякував: 235 раз.
Подякували: 206 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Пон 28 тра, 2018 07:12

Наблюдаю за событиями из своей песочницы и все больше понимаю ,что любым патриотизмом управляют деньги,парады вышиванок это как велопробег развлечение выходного дня,в начале 90 радовалась украинскому флагу во Львове,а сейчас избегаю сочетания этих двух цветов даже в одежде.В душе поднимается бунт Эти надоели хуже горькой редьки.Те ,что были раньше,потом еще раньше -никто не устраивал все скотеняки .Я не патриот -я просто человек.Но если бы мне заплатили :mrgreen: я бы тоже кричала -- героям слава.
bugalter

Подякував: 34 раз.
Подякували: 48 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Пон 28 тра, 2018 07:32

bugalter написав:любым патриотизмом управляют деньги

Не плутайте патріотизм з псевдопатріотизмом. В 2014 році я перестав працювати з партнерами з РФ, втратив велику кількість грошей, бізнес на межі закриття, тобто для мене не гроші на першому місці, як для більшості, а власне патріотизм. Але саме цікаве, що росіяни мені відповіли : мы тебя понимаем и на твоём месте поступили бы так же. Розумово розвинуті люди не пов"язують патріотизм з грошима і навіть не пишуть про таке безглуздя, це як любити маму лише за те, що вона колись помре і Вам дістанеться у спадок її старенький годинник "Слава" ну безглуздя, чи не так? Але дуже важливо кожний поступок прив"язувати до дати та певної ситуації. На зараз, я не вважаю бізнесспівпрацю з РФ злочином чи зрадою (якщо це не пов"язано з криміналом, та залишком прибутку там), скоріше навпаки це позитив, бо економічна складова у гібридній війні виходить чи не найперше місце, тому потрібно працювати і заробляти прагматично піднімаючи економіку, для того щоб оцей безликий кисіль (ні за ваших ні за наших) схилявся все ж таки в сторону України.
Коли немає грошей ми робимо вигляд, що вони у нас є. Коли є гроші ми робимо вигляд, що їх у нас немає.
Василь-Рівне

Подякував: 4192 раз.
Подякували: 1945 раз.

Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 28 тра, 2018 07:37

Василь-Рівне написав:
  bugalter написав:любым патриотизмом управляют деньги

Не плутайте патріотизм з псевдопатріотизмом. В 2014 році я перестав працювати з партнерами з РФ, втратив велику кількість грошей, бізнес на межі закриття, тобто для мене не гроші на першому місці, як для більшості, а власне патріотизм. Але саме цікаве, що росіяни мені відповіли : мы тебя понимаем и на твоём месте поступили бы так же. Розумово розвинуті люди не пов"язують патріотизм з грошима і навіть не пишуть про таке безглуздя, це як любити маму лише за те, що вона колись помре і Вам дістанеться у спадок її старенький годинник "Слава" ну безглуздя, чи не так? Але дуже важливо кожний поступок прив"язувати до дати та певної ситуації. На зараз, я не вважаю бізнесспівпрацю з РФ злочином чи зрадою (якщо це не пов"язано з криміналом, та залишком прибутку там), скоріше навпаки це позитив, бо економічна складова у гібридній війні виходить чи не найперше місце, тому потрібно працювати і заробляти прагматично піднімаючи економіку, для того щоб оцей безликий кисіль (ні за ваших ні за наших) схилявся все ж таки в сторону України.

так или иначе все страны ведут между собой гибридные войны
у каждой страны свои интересы и каждая страна хочет получить больше :idea:
Lion+

Подякував: 6 раз.
Подякували: 249 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Пон 28 тра, 2018 08:26

А тепер трішки про валюту.
http://www.vestifinance.ru/articles/101900
Слава Украине! Слава Героям! Слава Нации! Смерть врагам!
ihorsic

Подякував: 29 раз.
Подякували: 26 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Пон 28 тра, 2018 08:31

bugalter написав:...Но если бы мне заплатили :mrgreen: я бы тоже кричала -- героям слава.

а кричали бы "хайль ..."?
Мы с пониманием относимся к вашему непо­ниманию.
Yuri_T
1

Подякував: 1761 раз.
Подякували: 3683 раз.

Профіль
5
2
  #<1 ... 50185019502050215022 ... 6522>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти