Універсал (Universal Bank) (2009 - 2021)

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг українських банків, страхових компаній і компаній з управління активами і рівень обслуговування в них. Архіви народних рейтингів на Finance.UA.
  #<12345 ... 693>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цьому Банку (або його філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

Універсал (Universal Bank) (2009 - 2021) 2.9 5 608
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
28%
172
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
14%
86
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
14%
83
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
26%
156
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
18%
111
Всього голосів : 608
Повідомлення Додано: Вів 04 сер, 2009 22:47

Втрапив у дрібну халепу. Опишу щоб інші були уважніші.
Рік тому відкривав депозитку у Львові на Героїв УПА. Карточка не запрацювала.. перевідкрили нову - також не пішла, а потім відправили у інше відділення. Там відкрив депозитку без проблем, користуюсь досі. Як виявилось коли перевідкривали нову картку, замість того щоб видрукувати пластик і прив'язати до старого рахунку - відкрили новий рахунок. Так у мене виявилось 2 поточних рахунки. Взнав випадково недавно. З березня ввели плату за користування, як пояснили у відділені - можна забити, поки там гроші не з'являться - нічого не зніме. Та плодити дрібні борги не став (мало як в майбутньому вилізе в кредитній історіїї). Закрити рахунок можна лиш у відділені де відкрив. Довелось у робочий час пертись через пів Львова щоб віддати їм 12 грн нізащо.
Дрібниця, але не приємно і часу шкода.
mju
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2086
З нами з: 21.02.09
Подякував: 210 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 05 сер, 2009 12:08

mju написав:Втрапив у дрібну халепу. Опишу щоб інші були уважніші.
Рік тому відкривав депозитку у Львові на Героїв УПА. Карточка не запрацювала.. перевідкрили нову - також не пішла, а потім відправили у інше відділення. Там відкрив депозитку без проблем, користуюсь досі. Як виявилось коли перевідкривали нову картку, замість того щоб видрукувати пластик і прив'язати до старого рахунку - відкрили новий рахунок. Так у мене виявилось 2 поточних рахунки. Взнав випадково недавно. З березня ввели плату за користування, як пояснили у відділені - можна забити, поки там гроші не з'являться - нічого не зніме. Та плодити дрібні борги не став (мало як в майбутньому вилізе в кредитній історіїї). Закрити рахунок можна лиш у відділені де відкрив. Довелось у робочий час пертись через пів Львова щоб віддати їм 12 грн нізащо.
Дрібниця, але не приємно і часу шкода.

Сделали все правильно.Я то же закрывал,но просто менеджер распечатал заявление в другом отделении,мне оставалось только подписать!
P.S.А с банкоматами по депо-до сих пор проблемы.Может в Донецке следует IT-отдел "поганять"? :(
Edison
 
 
Повідомлення Додано: Чет 06 сер, 2009 00:14

mju написав:
Katavasij написав:
J написав:
Edison написав:Хотя мне сегодня сказали что с депо последнее время существуют сложности.Хотя странно,слабо верится-обычно сложности возникают со снятием и наличием в банкоматах...
:)

подскажите
когда у них "висит система" и каса в ступоре
можно ли пополнить счет через банкомат или он тоже в это время тупит?

Можна. Банкомати, по-ідеї, мають окремі канализв"язку.
PS: в них сьогодні по всій країна система лежить? :?

Зазвичай коли "висить система" - банкомат не працює також, як мінімум у 1 відділені.


Систем, по ідеї, там 3:
1) банкомати
2) веб для клієнтів
3) окремий веб для працівників

Розкажіть таємницю. Хочу створити новий сертифікат. Видає помилку. У підтримці сказали, що в мене вже 2штуки випущені... закривайте типу. Систему я після тих 2ох переставляв - на компуторі їх нема... відповідно пошук нічого не дає. А як ї ще можна зліквідувати? Тільки йти у відділення? :evil:
Katavasij
 
 
Повідомлення Додано: Чет 06 сер, 2009 10:54

Katavasij написав:Розкажіть таємницю. Хочу створити новий сертифікат. Видає помилку. У підтримці сказали, що в мене вже 2штуки випущені... закривайте типу. Систему я після тих 2ох переставляв - на компуторі їх нема... відповідно пошук нічого не дає. А як ї ще можна зліквідувати? Тільки йти у відділення? :evil:

Сертификаты остались не на вашем компутере, а на сервере и необязательно в банке, это может быть сторонняя организация.
Поход в отделение не поможет.
Почитайте "Керівництва з використання сертифікатів для користувачів"
http://www.universalbank.com.ua/cgi-bin ... &x=225,414
"Скористатися порадником по відкликанню цифрового сертифікату"

Если это не поможет, звоните в саппорт.
Unit
 
 
Повідомлення Додано: Чет 06 сер, 2009 10:56

Katavasij написав:Розкажіть таємницю. Хочу створити новий сертифікат. Видає помилку. У підтримці сказали, що в мене вже 2штуки випущені... закривайте типу. Систему я після тих 2ох переставляв - на компуторі їх нема... відповідно пошук нічого не дає. А як ї ще можна зліквідувати? Тільки йти у відділення? :evil:


Все просто. Логинитесь в веб-банкинг, заходите в раздел Сертификаты и выбираете Отозвать сертификат.

В открывшемся окошке выбираете поик и вводите:

ИМЯ ОТЧЕСТВО ФАМИЛИЯ (на украинском языке, заглавными буквами и с ДВУМЯ пробелами между словами). Я тоже когда-то попал в такую "халепу" - не мог найти свои сертификаты, пока поддержка не подсказала, что там нужно два пробела ставить :)

Система найдет Ваши сертификаты и тогда Вы сможете их удалить (предварительно выбрав причину).

Потом можете создавать новые.

Удачи.
lc
 
 
Повідомлення Додано: Чет 06 сер, 2009 11:53

Сделали все правильно.Я то же закрывал,но просто менеджер распечатал заявление в другом отделении,мне оставалось только подписать!
P.S.А с банкоматами по депо-до сих пор проблемы.Может в Донецке следует IT-отдел "поганять"? :(

IT, никакого отношения к функционалу банкоматов а темболее к модулю Cash In - не имеют...
Банкомат на отделении, исключительно в юриздикции отделения и директора отделения.
Если с ним, с вашей карточкой какие-то проблемы необходимо информировать директора устно/письменно.

З.Ы. Купюры номиналом 200грн. нового образца, действительно не принимаются в большинстве банкоматов, но бывают и исключения...
Savage Mind
 
 
Повідомлення Додано: Чет 06 сер, 2009 12:01

Katavasij написав:Систем, по ідеї, там 3:
1) банкомати
2) веб для клієнтів
3) окремий веб для працівників

Розкажіть таємницю. Хочу створити новий сертифікат. Видає помилку. У підтримці сказали, що в мене вже 2штуки випущені... закривайте типу. Систему я після тих 2ох переставляв - на компуторі їх нема... відповідно пошук нічого не дає. А як ї ще можна зліквідувати? Тільки йти у відділення? :evil:

Для выпуска нового сертификата необходимо отозвать уже 2 выпущенных. И неважно есть ли они у вас на ПК.
Каждый сертификат имеет индивидуальный номер.
Лучше всего отзывать сертификаты через интерфейс е-банкинга. Там есть соответствующая функция.
Если хотите отозвать какой-то конкретный сертификат с определённым номером но не знаете его, напишите письменный запрос через интерфейс е-банкинга "Клієнтська підтримка/Почтова скринька"
Ничего сложного в єтом нет.

З.Ы. На отделение ити не обязательно...
Savage Mind
 
 
Повідомлення Додано: Чет 06 сер, 2009 15:31

lc написав:В открывшемся окошке выбираете поик и вводите:

ИМЯ ОТЧЕСТВО ФАМИЛИЯ (на украинском языке, заглавными буквами и с ДВУМЯ пробелами между словами). Я тоже когда-то попал в такую "халепу" - не мог найти свои сертификаты, пока поддержка не подсказала, что там нужно два пробела ставить :)

Система найдет Ваши сертификаты и тогда Вы сможете их удалить (предварительно выбрав причину).

Потом можете создавать новые.

Нєа... не находить :(
Та й навряд я його зможу видалити оскільки досить приблизнопам"ятаю ключове слово.
Katavasij
 
 
Повідомлення Додано: Чет 06 сер, 2009 15:38

Katavasij
Тогда только поддержка Вам поможет :(

Возможно, придется потом сходить в отделение за новым конвертом...

PS Кстати, Вы порядок ФИО не перепутали? Именно, имя, отчество, фамилия вводили?
lc
 
 
Повідомлення Додано: Чет 06 сер, 2009 15:50

Тогда только поддержка Вам поможет

Поки-шо мовчить в тряпочку вона. тре телефон налагодити буде.

Возможно, придется потом сходить в отделение за новым конвертом...

Ну конверт у мене й так є. Паролі я знаю.
Там для сертифікатів окремі ключі йдуть... :(

PS Кстати, Вы порядок ФИО не перепутали? Именно, имя, отчество, фамилия вводили?

Ні. Я, в принципі, різні варіянти пробував... з одним пропуском... з двома... великими-малими... в різному порядку.
Katavasij
 
 
  #<12345 ... 693>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
ПУМБ (2004 - 2021) 1 ... 3509, 3510, 3511
Anonymous » Чет 18 лис, 2004 12:31
35109 6599888
Переглянути останнє повідомлення
Суб 01 січ, 2022 17:22
Blister
Альфа-Банк (2005 - 2021) Sense Bank 1 ... 10202, 10203, 10204
Anonymous » Чет 21 кві, 2005 18:32
102031 14847130
Переглянути останнє повідомлення
Суб 01 січ, 2022 01:22
Аlександр
ТАСКОМБАНК (2008 - 2021) 1 ... 3814, 3815, 3816
Anonymous » Чет 22 тра, 2008 13:07
38157 4543845
Переглянути останнє повідомлення
Суб 01 січ, 2022 00:49
_PORT_UA
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама