За сколько Вы готовы продать квартиру?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 78910>
Повідомлення Додано: Сер 13 січ, 2010 12:44

Мдааа.

Сегодня есть только два варианта:
Ждать повышения цен на жильё или продавать с целью вернуть хотябы вложенное или потерять хоть немного.
По поводу ждать - можно жадать годы пока опять не появиться возможность варовать как это было раньше и вкладывать наворованное в недвижимость. А это будет ой как не скоро если вообще будет в тех объёмах, хотя 90е ; 05-08. Так же надо не зависить от этой квартиры.
По поводу продавать - надо вернуть хоть часть денег сейчас чем потерять потом больше или вообще всё. Можно например продать и свалить из страны и жить более или менее так как там будет лучше ибоо в Украине все только начинается.

Потенциальный покупатель (30-40 лет) зарабатывает в сумме ~1500- 2000 $ учитывая суммарный доход, подумает 10 раз перед покупкой квартиры ибо покупка квартиры сопровождается в _Украине_ ещё и ремонтом (бред досих пор понять не могу).
В текущей ситуации дешевле иммигрировать и купить там квартиру с ремонтом но без мебели с лучшим уровнем жизни и низкими цена на товары. Учитывая всё это 3х комнатная квартира в новостройке должна стоить 50 -60 к$ и не больше !!! В противном случае перспектив никаких ибо население разбежиться и остануться только пенсионеры что сейчас и происходит !!! Сколько было населения в Украине 2-3 года назад ? 49 c хвостиком а стало ~<45 ? И Это были ТОЕНЦИАЛЬНЫЕ КЛИЕНТЫ НА ПОКУПКУ ЖИЛЬЯ !!! Если так дальше пойдёт то через 5 лет постороенного жилья хватит оставшимся с головой которые смогут накопить на квартиру по текущим ченам и возможно платить кредит (30 % бред).

Вобщем всё как всегда пока в украине вор на вору и вором поганяет бедет такой беспредел с квартирами и не только.
Выбирите меня призидентом ? Перво наперво расстрелял бы всех депутатов (и бывших) с конфискацией имущества и у родственников. В первый месяц после расстрела сэкономил бы такую кучу денег что можно было бы не только социальную сферу поднять но и в космосе свою орбитальную станцию иметь (нахрена правда не знаю но эти денги можно былобы отправить на стрительство квартир для семей и раздачи их при появлении ребёнка с обязательным проживанием у Украине минимум 20 лет)!!!
vragina
Аватар користувача
 
Повідомлень: 402
З нами з: 20.05.09
Подякував: 46 раз.
Подякували: 11 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 13 січ, 2010 13:16

Пан будивельник!

Почитал разные ветки форума и, практически в каждой из них, Вы с кем-то выясняете отношения! Если честно уже противно читать! Нельзя ли это сделать в "личке"?!
Заранее благодарен.
Aleksei30
 
 
Повідомлення Додано: Сер 13 січ, 2010 13:29

1 Суперечки з одного боку не буває , тому якщо Вам не важко запропонуйте тим з ким я сперичаюсь викладати свої претензії до мене також в лічку
2 Ніхто Вас не заставляє читати все підряд, якщо Ви вважаєте що мої пости Вам противні , то спокійно ігноруйте їх не читаючи
3 На цьому форумі представленні прихильники двох основних напрямків розвитку РН , я один з найактивніших представників меньшості які вважають що нерухомість в найближчий час не тільки не буде дешевшати , а й має тенденції до подорожчання . Більшості це не до вподоби , тому й виникають перманентні конфлікти .
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27480
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2947 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 13 січ, 2010 13:38

budivelnik написав:Хома , понос це у Вас
1 Ціна в гривнях не зменшилась - доведіть протилежне
:


Добрый день. Боюсь вы немного не поняли, судя по встречному предложению доказать противоположное и вновь уйти от сути.
Постараюсь выложить свою позицию вам со стороны не потенциального клиента, т.е. по возможности не предвзято. Два года назад вокруг все эксперты талдычили про непрерывный и дифференцируемый рост. Допустим, чисто гипотетически, нашлись люди, которые не поверили. Положим, по простате душевной они не смотрели зомбоящик с Юлией, говорящий про доллар по 3.5, а задались таки вопросом почему ставки по депо\займам в валюте одни, а гривне другие, и может ли быть стабильная гривна при инфляции гривни в 5 и боле раз больше чем валюты? Ответьте на вопрос по совести, выиграли ли они от того что отложили валюту два года назад?

Далее собственно по теме вопроса. Откровенно обстоятельство “в гривне”, похоже на манипулирование сознанием. Просто без этого уточнения все выражение выглядит как очковтирательство. С таким успехом можно написать завтра и в денежках Зимбабве. И, думаю, не стоит разводить тут флейм на тему “у нас то получают в гривнах”. За год-два с нашими ценами никто ничего не скопит, а о тех кто копил до этого я привел абзац выше. А разницу между сегодняшней гривной и “той” чувствует любой, кто ходит в магазин. И возникает резонно второй вопрос – а стоит ли слушать “песнь голода” риэлтора или опять отложить? Ответ становится еще более очевидным, после того как раз два года назад уже надули народ с вечным ростом.

P.S. частенько слышу от людей о задержке зарплаты. Делайте выводы господа покупатели квартир о стоимости денег в человекочасах. Возможно 1 час работы год назад, будет стоить день в следующем.

P.P.S. Все эти “цены в гривнах ну упали” действительно выглядят как дешевая реклама в красочном буклете, со звездочками-сносками, пояснениями и уточнениями.
hoblano
 
 
Повідомлення Додано: Сер 13 січ, 2010 13:59

hoblano написав:
budivelnik написав:Хома , понос це у Вас
1 Ціна в гривнях не зменшилась - доведіть протилежне
:


Добрый день. Боюсь вы немного не поняли, судя по встречному предложению доказать противоположное и вновь уйти от сути.
Постараюсь выложить свою позицию вам со стороны не потенциального клиента, т.е. по возможности не предвзято. Два года назад вокруг все эксперты талдычили про непрерывный и дифференцируемый рост. Допустим, чисто гипотетически, нашлись люди, которые не поверили. Положим, по простате душевной они не смотрели зомбоящик с Юлией, говорящий про доллар по 3.5, а задались таки вопросом почему ставки по депо\займам в валюте одни, а гривне другие, и может ли быть стабильная гривна при инфляции гривни в 5 и боле раз больше чем валюты? Ответьте на вопрос по совести, выиграли ли они от того что отложили валюту два года назад?

Далее собственно по теме вопроса. Откровенно обстоятельство “в гривне”, похоже на манипулирование сознанием. Просто без этого уточнения все выражение выглядит как очковтирательство. С таким успехом можно написать завтра и в денежках Зимбабве. И, думаю, не стоит разводить тут флейм на тему “у нас то получают в гривнах”. За год-два с нашими ценами никто ничего не скопит, а о тех кто копил до этого я привел абзац выше. А разницу между сегодняшней гривной и “той” чувствует любой, кто ходит в магазин. И возникает резонно второй вопрос – а стоит ли слушать “песнь голода” риэлтора или опять отложить? Ответ становится еще более очевидным, после того как раз два года назад уже надули народ с вечным ростом.

P.S. частенько слышу от людей о задержке зарплаты. Делайте выводы господа покупатели квартир о стоимости денег в человекочасах. Возможно 1 час работы год назад, будет стоить день в следующем.

P.P.S. Все эти “цены в гривнах ну упали” действительно выглядят как дешевая реклама в красочном буклете, со звездочками-сносками, пояснениями и уточнениями.


Повністю погоджусь з вами. Бо нерухомість, автомобілі навіть китайський ширпотреб все продається й купується в доларах, рідко в євро. Ті самі ріелтори брали в доларах, банкіри радили кредит в доларах. А зараз рахують все в гривні. Чистої води РОЗВОД. Навіть бензин А-95 майже завжди коштував близько 1Долара (маю на увазі останні 10 років).
FAM
 
 
Повідомлення Додано: Сер 13 січ, 2010 14:10

Ответьте на вопрос по совести, выиграли ли они от того что отложили валюту два года назад?

1 Як не дивно але на це запитання я вже давав відповідь
а) Програли тільки ті хто мав більше 50 % на купівлю житла в кеші станом на січень 2008 і купили те житло
б) Не програли ті хто потім ( літом 2008 ) міг поміняти валюту ( за власним бажанням під впливом тогож зомбоящика ) по курсу 4,8 :D
2 Я вже на паралельній гілці приводив порівняння золота і нерухомості . порівняння не на користь золота в шести річних відрізках проти трьох
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27480
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2947 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 13 січ, 2010 19:20

I.De написав:Продавати не збираюся.
Мою улюблену власну однокімнатну в цегляному будинку 1990-го року у 8 хвилинах пішої ходи від метро "Святошин" із системою підігріву води на під]їзд у підвалі, прямою видимістю телевишки (що гарантує прийом безкоштовного цифрового ТБ), "Сільпо", гігантським двором, парком і лісом під боком, нормальними сусідами
оцінюю як трикімнатну на Осокорках/Оболоні або чотирикімнатну на Троєщині,
тобто хоча в оголошеннях такі сусідні квартири йдуть по 60-80 тис. у.о., дешевше, ніж за 150 тис. у.о. нікому не віддам. Краще прибережу цю і куплю ще:)


навіщо тобі стільки квартир...
viziter
 
 
Повідомлення Додано: Чет 14 січ, 2010 01:08

budivelnik написав:
поупражняется в демагогии на форуме, а потом использует этот яд на своих клиентах..

"
-ціна в гривнях не зменьшилась!
-іпотеку брати дуже вигідно , якщо... (дальше цифровой понос) ...
-ви маєте шанс попасти в 2% везунчиків, що купляють житло, тому що статистика житла ...(опять цифровой понос)...

Хома , понос це у Вас
1 Ціна в гривнях не зменшилась - доведіть протилежне
2 Я ніколи не розповідав що іпотеку брати вигідно , те що порівнював ситуацію 2008 і 2009 років , де вивів що кінцева вартість житла для того хто купив дорогий квадратний метр за дешевий (13% ) кредит в 2008 і того хто купив дешевий квадратний метр за дорогий кредит (25-30 %) в 2009 - однакова - знову доведіть що я не правий
3 Щодо двох процентів .
Завжди писав що купити житло зможуть тільки ті хто своєю працею а відповідно і доходами довів що входить в 2 % найуспішніших .
Перевірити мої слова дуже легко , просто полиставши сторінки назад . Цікаво як Ви будете виглядати ( думаю повним при.урком ) коли люди полиставши побачать що в Вашому повідомлені ні слова правди :?:


Знаєте , пане будівельник, іноді на форумі можна знайти дуже слушні та дотепні думки. Але вас тут так багато, що інших зовсім не чутно. Закликаю вас проявити трошки культури і зменьшити кількість демагогії на сторінку. Врешті ви могли б викласти свої чудові доводи де небудь в блозі.
ХомаБрут
 
Повідомлень: 348
З нами з: 27.10.09
Подякував: 6 раз.
Подякували: 31 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 14 січ, 2010 01:44

Врешті ви могли б викласти свої чудові доводи де небудь в блозі.

Я ж Вам не вказую що і де Вам розміщати , тому позволю собі не слухати Ваших закликів .
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27480
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2947 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 14 січ, 2010 06:33

budivelnik написав:
Врешті ви могли б викласти свої чудові доводи де небудь в блозі.

Я ж Вам не вказую що і де Вам розміщати , тому позволю собі не слухати Ваших закликів .
+
Я не вказую , а раджу. А ви своїм флудом набридли напевно не тільки мені. Я врешті розумію ваші мотиви : вам хочеться вплинути на аудиторію, але хоч трошки поваги можно було б і проявити.
ХомаБрут
 
Повідомлень: 348
З нами з: 27.10.09
Подякував: 6 раз.
Подякували: 31 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 78910>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1348 5441196
Переглянути останнє повідомлення
Вів 30 кві, 2024 09:10
Frant
0 32675
Переглянути останнє повідомлення
Нед 12 лют, 2023 20:49
gjurza
1 98169
Переглянути останнє повідомлення
Сер 18 січ, 2023 14:04
kopiovadiana
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама