Удачный ли сейчас момент для вклада в ПИФы?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Усе, що стосується інститутів спільного інвестування: Пайові, корпоративні та внутрішні інвестиційні фонди. Довірче управління активами через інвестиційну компанію або ПІФ.
  #<12345 ... 17>
Повідомлення Додано: Вів 02 чер, 2009 16:01

aladin2000 написав:Понимаю, что своим замечанием могу вызвать бурю негодования со стороны КУА, но должен сказать всю правду:)

мое мнение выложено здесь: http://prostofinansy.com/?p=671

я провел сравнение депозитов и инвестирования в ПИФы. Сравнивал на основании следующих критериев:
1. доходность;
2. риск;
3. конвертируемость в деньги;
4. срок инвестирования.

Результаты не в пользу ПИФов...
готов к обсуждению


Дорогой Алладн, ваша "статья" рассчитана на наивных и бульварную прессу.

никакой депозит не принесет вам 100% за два месяц

Кроме того никто вам не запрещает держать деньги на депозите а 30%держать в акциях или в открытом фонде акций.
Mr.Golder
 
 
Повідомлення Додано: Вів 02 чер, 2009 20:57

Mr.Golder написав:
aladin2000 написав:Понимаю, что своим замечанием могу вызвать бурю негодования со стороны КУА, но должен сказать всю правду:)

мое мнение выложено здесь: http://prostofinansy.com/?p=671

я провел сравнение депозитов и инвестирования в ПИФы. Сравнивал на основании следующих критериев:
1. доходность;
2. риск;
3. конвертируемость в деньги;
4. срок инвестирования.

Результаты не в пользу ПИФов...
готов к обсуждению


Дорогой Алладн, ваша "статья" рассчитана на наивных и бульварную прессу.

никакой депозит не принесет вам 100% за два месяц

Кроме того никто вам не запрещает держать деньги на депозите а 30%держать в акциях или в открытом фонде акций.


мы наверное читали разные статьи, так как я НИКОГДА не утверждал, что депозит может принести 100% доходности.
Даже за год.

Насчет 30% в акциях... Вы таки не читали пост.
Если у меня сумма в 50.000 грн, 30% - это 15 тысяч гривен. Вы сформируете мне портфель инвестиций на 15.000 грн? Думаю, что нет.
Сколько будут стоить Ваши услуги?

Давайте на прямоту: что Вас так разозлило?
Что вопреки Вашему желанию я не стал восторгаться ростом фондового рынка и все советовать вкладывать в него деньги?
aladin2000
 
 
Повідомлення Додано: Сер 03 чер, 2009 08:01

aladin2000 написав:Понимаю, что своим замечанием могу вызвать бурю негодования со стороны КУА, но должен сказать всю правду:)

мое мнение выложено здесь: http://prostofinansy.com/?p=671...


Відразу - я не представник КУА :lol: .
У статті, яку ви навели як вашу, відсутній будь-який серьйозний аналіз та порівняння.
_Aleksandr_
 
 
Повідомлення Додано: Сер 03 чер, 2009 10:49

_Aleksandr_ написав:
aladin2000 написав:Понимаю, что своим замечанием могу вызвать бурю негодования со стороны КУА, но должен сказать всю правду:)

мое мнение выложено здесь: http://prostofinansy.com/?p=671...


Відразу - я не представник КУА :lol: .
У статті, яку ви навели як вашу, відсутній будь-який серьйозний аналіз та порівняння.


так приведите свои доводы...
не просто: ты не прав... а обоснуйте
aladin2000
 
 
Повідомлення Додано: Чет 04 чер, 2009 06:05

aladin2000 написав:так приведите свои доводы...
не просто: ты не прав... а обоснуйте


Оскільки в статті відсутні якісь серьйозні тези, які можна було б аналізувати ...
Те що є - чи час ЗАРАЗ вкладати в ПІФИ. Час, фактично був навіть не зараз, а вчора. Коли ціни були мінімальними. Але можливим є і вкладення зараз, оскільки більшість акцій наразі залишаються недооціненими.
Якщо у вас є довгі 15 тис. грн. (років так на 3 - 5 ... :wink: ) - можна і вкласти. Можете заробити в 10 разів більше. Але вкладати в ПІФ більше 30 - 35 % вільних коштів не варто. І слід уважно обирати ПІФ.
_Aleksandr_
 
 
Повідомлення Додано: Чет 04 чер, 2009 09:47

_Aleksandr_ написав:Якщо у вас є довгі 15 тис. грн. (років так на 3 - 5 ... :wink: ) - можна і вкласти. Можете заробити в 10 разів більше. Але вкладати в ПІФ більше 30 - 35 % вільних коштів не варто. І слід уважно обирати ПІФ.


ну нарахунок в 10 разіб більше , це ви погарячкували..... Максимум в 2-3 рази, якщо підфортить, плюс ви врахуйте, що можлива сильна девальвація гривні, яка зробить ваш можливий дохід в 250% річних звичайним захистом від інфляції...

А стосовно статі пана Аладіна, то не треба бути до неї таким категоричним, стаття писалась для новачків, просто і зрозуміло..
psi-factor!
 
 
Повідомлення Додано: Чет 04 чер, 2009 09:48

після такого коменту щось не віриться в те, що Ви
Відразу - я не представник КУА


Що до інвестування у фондовий ринок - я не бачу підстав для тривалого росту ринку. Окрім настрою участників, фундаментальних пістав не має: росте кількість компаній, що обїявили дефолти по своїм зобовязанням, скорочується експорт, експорто орінтовані галузі ще не вийшли з кризи, перші банкрутства банків та велика ймовірність 2-ї хвилі кризи, скорочуються надходження до бюджету...

Тому я очікую в наступні 3-4 місяці корегування ринку.
aladin2000
 
 
Повідомлення Додано: Чет 04 чер, 2009 12:18

psi-factor! написав:ну нарахунок в 10 разіб більше , це ви погарячкували..... Максимум в 2-3 рази, якщо підфортить, плюс ви врахуйте, що можлива сильна девальвація гривні, яка зробить ваш можливий дохід в 250% річних звичайним захистом від інфляції.....

От найближчі 3 - 5 років і покажуть хто з нас правий :lol: .

psi-factor! написав:А стосовно статі пана Аладіна, то не треба бути до неї таким категоричним, стаття писалась для новачків, просто і зрозуміло..


Я не збирався бути якимось ОСОБЛИВО критичним. Але я не побачив там заявленого детального порівняння. Фактично, те що автор називає "порівнянням" є лише його власними думками, вкладеними в 2-3 абзаци тексту без жодних цифр. Тому і обговорювати тут особливо немає чого ... :wink: .
Востаннє редагувалось _Aleksandr_ в Чет 04 чер, 2009 12:23, всього редагувалось 1 раз.
_Aleksandr_
 
 
Повідомлення Додано: Чет 04 чер, 2009 12:22

aladin2000 написав:після такого коменту щось не віриться в те, що Ви
Відразу - я не представник КУА


Що до інвестування у фондовий ринок - я не бачу підстав для тривалого росту ринку. Окрім настрою участників, фундаментальних пістав не має: росте кількість компаній, що обїявили дефолти по своїм зобовязанням, скорочується експорт, експорто орінтовані галузі ще не вийшли з кризи, перші банкрутства банків та велика ймовірність 2-ї хвилі кризи, скорочуються надходження до бюджету...

Тому я очікую в наступні 3-4 місяці корегування ринку.


1. Те у що вам віриться чи не віриться - ваша особиста справа. Що тут ще скажеш ... :wink: .
2. Початок зростання фондового ринку, як правило, випереджає вихід з кризи десь так на півроку.
3. Корегування цілком можливе. Але корегування в нашому випадку - це корекція на висхідний рух...
_Aleksandr_
 
 
Повідомлення Додано: Чет 04 чер, 2009 14:55

1. Те у що вам віриться чи не віриться - ваша особиста справа. Що тут ще скажеш ...

я не сказав, що мені не віриться.
Я сказав, що не
не бачу підстав для тривалого росту ринку.


з Вашого боку аргументів я так і не почув. Доречі,
зростання фондового ринку, як правило, випереджає
, для кого правило, а для кого й ні :wink:

вважаю подальшу суперечку такою, що не має сенсу. А час насправді нас розсудить :D
aladin2000
 
 
  #<12345 ... 17>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Какой фонд сейчас лучше? 1, 2
coon » Суб 04 гру, 2010 00:39
19 136603
Переглянути останнє повідомлення
Вів 30 кві, 2019 11:38
greenozon
В какие ПИФы лучше вкладывать?
Anonymous » Чет 18 кві, 2013 21:19
4 45151
Переглянути останнє повідомлення
Сер 18 вер, 2013 12:13
vladislav_cta
Что нам могут предложить ПИФы? 1 ... 8, 9, 10
Anonymous » Вів 25 лис, 2008 19:32
94 48047
Переглянути останнє повідомлення
Сер 29 тра, 2013 21:49
plyaznik
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама