Готуємося до найгіршого, сподіваємося на краще

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення галузей: промисловість, сільське і лісове господарство, будівництво, транспорт і зв'язок, торгівля і громадське харчування, матеріально-технічне забезпечення (логістика), культура, освіта, охорона здоров'я, соціальне забезпечення, наука, управління, житлово-комунальне господарство, побутове обслуговування населення.
  #<1 ... 45678>
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2024 16:25

Бетон
Именно в Занзибаре думаю не дешевле. Это курорт. В котором и работы кроме как задницы туристам ублажать - нет.
Если вы имеете ввиду «на работе в миссиях ООН », то работа по 3-4 месяца, а проблема в стране может быть и год. Ну и я не отшельник, как некоторые персонажи аутисты тут. То есть, опция «пересиживать между работой где-то в Европе» есть, но я не вижу в этом смысла пока.
Hotab
 
Повідомлень: 12187
З нами з: 15.02.09
Подякував: 359 раз.
Подякували: 2228 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2024 16:44

  Hotab написав:whois2010
Я думав про це. Але це меганебюджетно. Тобто при доволі високих вкладеннях можна зробити так, що будеш майже автономним. Але чому я думаю, що нема сенсу це робити.
Сценарій , при якому нема світла і газу зовсім неможливий.

Не бюджетно, але це капіталовкладення на багато років наперед. Сонячні панелі, якщо не помиляюся, зараз біля 800у.є. кіловат. Це розчиниться у загальній вартості ділянки+будівництва. Якщо не продаж зеленого тарифу, для себе можна зробити кіловат 4-6 і батареї LiFePO4, мають відпрацювати 7000-8000 циклів заряду. Можна забезпечити пів року автономної роботи будинку. Тарифи все одно піднімуть. Сонячні колектори для гарячої води в Херсонській, Миколаївській областях вже давно монтують. Вартість їх геть не висока. Свердловина - опціонально, але чому ні, якщо буде бажання поливати травичку
whois2010
 
Повідомлень: 449
З нами з: 15.11.17
Подякував: 21 раз.
Подякували: 52 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2024 16:55

  whois2010 написав:
  Hotab написав:whois2010
Я думав про це. Але це меганебюджетно. Тобто при доволі високих вкладеннях можна зробити так, що будеш майже автономним. Але чому я думаю, що нема сенсу це робити.
Сценарій , при якому нема світла і газу зовсім неможливий.

Не бюджетно, але це капіталовкладення на багато років наперед. Сонячні панелі, якщо не помиляюся, зараз біля 800у.є. кіловат. Це розчиниться у загальній вартості ділянки+будівництва. Якщо не продаж зеленого тарифу, для себе можна зробити кіловат 4-6 і батареї LiFePO4, мають відпрацювати 7000-8000 циклів заряду. Можна забезпечити пів року автономної роботи будинку. Тарифи все одно піднімуть. Сонячні колектори для гарячої води в Херсонській, Миколаївській областях вже давно монтують. Вартість їх геть не висока. Свердловина - опціонально, але чому ні, якщо буде бажання поливати травичку

Не побачив в переліку каміна/камінопечі і запасу дров.
gonchik74
Аватар користувача
 
Повідомлень: 741
З нами з: 28.01.15
Подякував: 14 раз.
Подякували: 119 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2024 16:57

  Бетон написав:
  Hotab написав:whois2010
Я думав про це. Але це меганебюджетно. Тобто при доволі високих вкладеннях можна зробити так, що будеш майже автономним. Але чому я думаю, що нема сенсу це робити.
Сценарій , при якому нема світла і газу зовсім неможливий. А якщо трапиться, то ви будете в числі тих всього 5%, які здатні так жити, бо підготувались. . А решта 95 кудись виїдуть чи помруть. Вам воно треба, коли 95% кудись ділось? Що будете робити ви в цьому випадку?)) Хто буде вас стригти, возити їжу, бензин, лікувати?))
Куди будуть ходити і чим займатись діти.

Тобто найвірогідніше, це подача з великими перервами. Тоді в питанні е/е достатньо батареї на 20+кВтгод, і щодня хоча б 4-6 годин щоб енергія від пром.мережі була. Це все ж дешевше, ніж ото все що ви згадали.

Так може дешевле в занзибаре перекантоваться? Приедете уже когда смута кончится

Уже софорумчане по,, Строим дому " перекантовываются:
https://www.stroimdom.com.ua/topic/2005 ... nt-5356109
Bolt
 
Повідомлень: 2886
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 207 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2024 16:57

  gonchik74 написав:
  whois2010 написав:
  Hotab написав:whois2010
Я думав про це. Але це меганебюджетно. Тобто при доволі високих вкладеннях можна зробити так, що будеш майже автономним. Але чому я думаю, що нема сенсу це робити.
Сценарій , при якому нема світла і газу зовсім неможливий.

Не бюджетно, але це капіталовкладення на багато років наперед. Сонячні панелі, якщо не помиляюся, зараз біля 800у.є. кіловат. Це розчиниться у загальній вартості ділянки+будівництва. Якщо не продаж зеленого тарифу, для себе можна зробити кіловат 4-6 і батареї LiFePO4, мають відпрацювати 7000-8000 циклів заряду. Можна забезпечити пів року автономної роботи будинку. Тарифи все одно піднімуть. Сонячні колектори для гарячої води в Херсонській, Миколаївській областях вже давно монтують. Вартість їх геть не висока. Свердловина - опціонально, але чому ні, якщо буде бажання поливати травичку

Не побачив в переліку каміна/камінопечі і запасу дров.

Універсальний мангал-піч і бар-холодильник з напоями поруч. Цього достатньо
whois2010
 
Повідомлень: 449
З нами з: 15.11.17
Подякував: 21 раз.
Подякували: 52 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2024 17:39

  whois2010 написав:
  Hotab написав:Зараз будинок має бути тільки з газом. При блекауті це дає гарантію принаймні не замерзти і приготувати їжу.

Якщо мова саме про будинок, то бажано і газ, і кіловат 20 електрики, і сонячні панелі, і сонячні колектори, і скважина з генератором)
При потужних блекаутах можуть і газові магістральні компресори зупинитися. В минулому році у нас зупинявся водогін, бо з'ясувалося, що насоси не мали резервного живлення.

При тривалому блекауті зимою врятує тільки грубка і дрова)
cherchiltank
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 1415
З нами з: 31.05.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 210 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2024 17:51

  cherchiltank написав:
  whois2010 написав:
  Hotab написав:Зараз будинок має бути тільки з газом. При блекауті це дає гарантію принаймні не замерзти і приготувати їжу.

Якщо мова саме про будинок, то бажано і газ, і кіловат 20 електрики, і сонячні панелі, і сонячні колектори, і скважина з генератором)
При потужних блекаутах можуть і газові магістральні компресори зупинитися. В минулому році у нас зупинявся водогін, бо з'ясувалося, що насоси не мали резервного живлення.

При тривалому блекауті зимою врятує тільки грубка і дрова)

Так ні сес ні акуми не продаси ))) Зараз розкажуть про важку долю кочегара у власному будинку.
gonchik74
Аватар користувача
 
Повідомлень: 741
З нами з: 28.01.15
Подякував: 14 раз.
Подякували: 119 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2024 19:18

  Hotab написав:А що якщо ми не розуміємо щось про нахалбудівські підвали поблизу ШРТ??

Зображення

як уміли - так і грілись
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34818
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7976 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2024 21:56

  Бетон написав:Так може дешевле в занзибаре перекантоваться? Приедете уже когда смута кончится

На Занзібарі у місцевого населення немає електрики в хижинах в ніколи не було.
Електрика, водопровід, каналізація тільки в туристичних локаціях.

Дивно що вас туди потягнуло, Занзібар це центр секс туризму для жінок :mrgreen:
UA
 
Повідомлень: 8200
З нами з: 19.07.08
Подякував: 1833 раз.
Подякували: 2230 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2024 21:59

UA якщо Бетон захоче, знайде і собі. Бічбої може б і не відмовили. Тим більше людина він не бідна :mrgreen:
Hotab
 
Повідомлень: 12187
З нами з: 15.02.09
Подякував: 359 раз.
Подякували: 2228 раз.
 
Профіль
1
2
1
  #<1 ... 45678>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама