Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 77627763776477657766 ... 7965>
Повідомлення Додано: П'ят 19 кві, 2024 15:38

  vitaliiangel написав:
  Bobua написав:Навіть і ухилянти. Де б вони ще так вільно дихали??
вы путаете частную собственность и свободу. В Европах в основном страны маленькие, передела собственности "земля колхозам" сотни лет не было, поэтому в основном всё чьёто и охраняется законом.

У нас пока ещё не всю землю раздерибанили, но будьте уверены всё точно так же будет. Приятель увлекается рыбалкой, говорит поехали на ставок 100км от Киева, типа шара шаровая, за рыбалку не платишь только за рыбу (чуть дешевле чем в Сильпо). Ставки если не выкуплены то в аренде и как в добрые времена бесплатно порыбачить уже не выйдет.

В Крыму еще до 2014 начали щемить палаточников, на юбк их вообще не стало, в 10км от Евпатории оставили палаточный городок на несколько км. Хочешь на море - едь 10км на авто. Возле Одессы то же самое, всё что рядом с морем летом поставить авто/палатку платно.

А на счёт вольно дышит, совок рухнул на идеях свободы. Украину тяготил этот союз и его идеология. Взамен получили что? да то же рабство. Только перекрашенное/приукрашеное. То что одним можно, другим нельзя. И так по списку. У меня 3е друзей детства выехало, один на рф 2е - в цивилизованные страны. Чё-то никто не хочет вернуться, бесплатно заночевать в горах.


Той що в московії -- це ж вата, що свідомо вибрала своє життя?
2є в цивілізованих -- є ж і логічні причини небажання вертатись. Навіть якщо це люди, які не обросли сотнями кг майна, і можуть будь-коли виїхати ж парою валіз майна, їх може тримати місце праці?

Але якщо уявити мирні й безпечні умови хай 2004-2008р, або навіть не надто мирні 2015-2018рр -- то Україна була найкращим місцем для українців.
Якщо мені навіть і подобається слухати анлг., французьку чи іспанську у відео з субтитрами, то це ж не означає, що хочу жити в тому мовн.середовищі постійно. Ще й без субтитрів. :)
А тут хоч десь, а є укр.

Навіть у часи раннього безвізу, та “акцій” від зах.сусідів “отримай паспорт і залишайся з нами жить” -- от далеко ж не всі знялись і звалили.

Гори -- то лише як приклад.
Можливо, навіть і на Заході можна заночувати у довільних місцях. Головне аби без вогнищ і шуму. А у нас то просто ігнорують і піддають ліс та тварин ризикам. :(




  Banderlog написав:
  Bobua написав:
Добре, добре...
Скажіть лише, кому в Італіях платять більше і наскільки? Італійцям чи нашим? :)

Читаю про всі ті райські місця, що там навіть не можна піти в гори заночувати. “незаконно”, трясця.
Чи гроші хочуть, чи взагалі всіх запхати у кемпінги, як у колгосп?
Хіба то життя?
Тут я можу місяцями ходити горами і спати там.
От не знаю іншої такої країни де так вільно дихає людина! :) 🐝
Навіть і ухилянти. Де б вони ще так вільно дихали??

нашим більше. Того вони туди і їдуть. І представляєте там в них обмеження крім шастати лісами ще в мові, в вірі, в виборчому праві.
вільно дихати то шо таке? Як гадаєте конвеєр заводу мерседес це свобода? Чи там все регламентовано і жорстка виробнича дисципліна?
Вам друже в мордор треба за свободою там в сибіру мож ночувати під звіздним небом))))


Аааа...
За однакову працю і однаковий час? 😳
Це хіт сезону... 👻

Але як же ж так сталось, що й досі не всі виїхали з України?
А деякі навіть і воювати пішли. Самі. Або не надто опирались.
Отже, таки не всі хочуть в “Гамерицький Край”?
Не всі хочуть бути другосортними елоями біля чужих елоїв?

Цікавий дослід можна було би провести.
“Відкрити кордони” для всіх.
Але перед тим для всіх хто вже виїхав ввести “ізраїльські правила” (або приїздять і мобілізуються вже зараз, за викликом по скайпу і т.п., або коли самі схочуть -- але вже через в`язницю).
От цікаво, як багато би виїхало? Знаючи, що це вже з кінцями і що консульські послуги для них скінчаться назавжди, а потім і укр.паспорти.
Bobua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2094
З нами з: 24.08.10
Подякував: 111 раз.
Подякували: 135 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 19 кві, 2024 15:43

Bobua

+++
холява
2
 
Повідомлень: 4486
З нами з: 27.09.12
Подякував: 4116 раз.
Подякували: 4506 раз.
 
Профіль
5
22
1
Повідомлення Додано: П'ят 19 кві, 2024 15:43

  Bobua написав:
Аааа...
За однакову працю і однаковий час? 😳
Це хіт сезону... 👻

Але як же ж так сталось, що й досі не всі виїхали з України?
А деякі навіть і воювати пішли. Самі. Або не надто опирались.
Отже, таки не всі хочуть в “Гамерицький Край”?
Не всі хочуть бути другосортними елоями біля чужих елоїв?

Цікавий дослід можна було би провести.
“Відкрити кордони” для всіх.
Але перед тим для всіх хто вже виїхав ввести “ізраїльські правила” (або приїздять і мобілізуються вже зараз, за викликом по скайпу і т.п., або коли самі схочуть -- але вже через в`язницю).
От цікаво, як багато би виїхало? Знаючи, що це вже з кінцями і що консульські послуги для них скінчаться назавжди, а потім і укр.паспорти.

стати громадянином Франції можна через службу у французькому легіоні.
flyman
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 34901
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2774 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 19 кві, 2024 15:45

  Бетон написав:Щоб не витворила влада, дивним чином хлопають в ладошки))
Ну прямо как на блолотах. Затопит? Напишет, помылись. Курс 100? Напишет, сами виноваты.
Оружия нет? Напишут это всё происки госдепа

Бетон, вы ж не хотите в статистику дожития и как Детройт умереть раньше меня? )))
Боритесь!
stm
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4883
З нами з: 04.03.15
Подякував: 72 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 19 кві, 2024 15:46

  Успіх написав:
  flyman написав:Успіхів дембільнуть на мінзар в трудармію і щоб не скігліли
Та Успіх, наче, півроку тому прокинувся))
Наче був під гіпнозом))

Бо сьогоденними "чистими думками", то ще в січні 2023р почав би робити план Б напару разом з побратимом і разом би дембельнулись в березні 2023р
А так, то я далі в бліндажі, і шукаю справедливості... хоч на форумі))
А мій той побратим - вже рік, як вдома... кидає мені періодично якусь смішну куйню з тіктоку на вайбер))

Серйозно, таке враження, що я стільки часу був, наче під гіпнозом... який ще підживлювала надія на краще майбутнє :shock:

А чого ж ви папіри за доглядом ,,любої хворої тещі,, тоді не робили? Інакше з ЗСУ якщо руку-ногу не одірвало не вийти. Хотіли більше місяців по 100к отримувати, сидячі в ЗСУ в інтернеті? Чи гадали що Батьківщина вас не кине і зробить дембель? Товариш чогось думав що після 18 місяців служби його відпустять на дембель. Я й тоді впевнений був що ніхрена не буде так.
alex lem
 
Повідомлень: 3046
З нами з: 25.12.08
Подякував: 132 раз.
Подякували: 370 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 19 кві, 2024 15:47

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Bobua написав:Цікавий дослід можна було би провести.
“Відкрити кордони” для всіх.
Але перед тим для всіх хто вже виїхав ввести “ізраїльські правила” (або приїздять і мобілізуються вже зараз, за викликом по скайпу і т.п., або коли самі схочуть -- але вже через в`язницю).
От цікаво, як багато би виїхало? Знаючи, що це вже з кінцями і що консульські послуги для них скінчаться назавжди, а потім і укр.паспорти.


важке питання. Але якщо постійно "смотреть в завтрашний день"(с) то буде боліти голова.
В кого родина вже там, або нічого вдома нема (крім 80-літньої хати в селі) той виїде.
Інші будуть думати.
Є ще категорія що розраховує на амністію по закінченню війни / зміни влади (case Портнова і Ко)
Letusrock
 
Повідомлень: 1307
З нами з: 03.05.22
Подякував: 13 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 19 кві, 2024 15:47

  stm написав:
  Бетон написав:Щоб не витворила влада, дивним чином хлопають в ладошки))
Ну прямо как на блолотах. Затопит? Напишет, помылись. Курс 100? Напишет, сами виноваты.
Оружия нет? Напишут это всё происки госдепа

Бетон, вы ж не хотите в статистику дожития и как Детройт умереть раньше меня? )))
Боритесь!

Я всего лишь отрезал палец до середины. Я ещё ого го😅
Бетон
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2596
З нами з: 17.12.22
Подякував: 87 раз.
Подякували: 193 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 19 кві, 2024 15:56

  Bobua написав:Навіть у часи раннього безвізу, та “акцій” від зах.сусідів “отримай паспорт і залишайся з нами жить” -- от далеко ж не всі знялись і звалили.
а если б знали про 24.02.2022, ракетные аттаки, закрытые границы, доллар по 40?
Востаннє редагувалось vitaliiangel в П'ят 19 кві, 2024 15:57, всього редагувалось 1 раз.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23160
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2396 раз.
Подякували: 3342 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 19 кві, 2024 15:57

  alex lem написав: Ну це ж звичайно ж був Юумор :D

Да я ж не в якості спростування додав, а на всяк випадок, якщо хтось цей гумор не зрозумів.
Бо знаю і таких, хто так може думати буквально.
detroytred
 
Повідомлень: 28336
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 19 кві, 2024 15:58

lapay

Вже не раз про це писали і розмовляли .
Ніхто ні про що не розмовляє .
Нам виставляють умови на які ми повинні погодитись .
ВСЕ .
Р.С. На ці умови згодні і ви , що мене дуже настаражує .
холява
2
 
Повідомлень: 4486
З нами з: 27.09.12
Подякував: 4116 раз.
Подякували: 4506 раз.
 
Профіль
5
22
1
  #<1 ... 77627763776477657766 ... 7965>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Бетон і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 28535
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 190069
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 624588
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама