Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 78997900790179027903 ... 8053>
Повідомлення Додано: Суб 27 кві, 2024 17:35

  budivelnik написав:
  flyman написав:при покупці в умовному супермаркеті касирша: "пропікайте пару разів картою на різні чеки - укроп на один ФОП, петрушка на інший", але умовний Успіх на базарі злісний уклоніст від податків. Або труси або хрестик, як пише топ 1% успішних будівельник
Як правило
на кожен касовий треба купувати ліцензію на алкоголь і на тютюн...
Тому мережа стоїть перед вибором
Заплатити додатково на кожен касовий 10000 грн/рік ( і вкласти цей платіж в ціну товарів)
Або розділити покупців написом
Ця каса не обслуговує товари алкогольні і тютюнові...
Або програмно вибивати підакцизний тютюн/алкоголь на одному касовому апараті ( але тоді чек по терміналу повинен відповідати чеку по касовому) - тому й виходять такі випадки.

ПС
Спростити роботу , продажем ліцензії на одну адресу - гетьманцев не хоче , бо тоді весь ринок на 7-му км -буде працювати через одну ліцензію
продати ліцензію на підприємця
тоді підприємець відкриє 1000 магазинів на всій Україні
Продати ліцензію на підприємець-адреса...-гетьманцев поки що не догадався
тому флаймани пікають два рази.

якщо не купуються підакцизні товари, а на касі кажуть що буде два чеки і кожен проплатити окремо, то хто кому Рабінович?
тому і писав "укроп один чек, петрушка інший", а не "бухло одинк чек, закусь інший", хоче це теж мутняк ще був би з підакцизними
будівельник, не намагайся прикидатися, що всі інші валянки, а ти нобелівський лауреат
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34917
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2774 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Суб 27 кві, 2024 17:37

Re: Напад росії і білорусі на Україну

Если б не Бетон, не посадили б в сизо. Да здравствуют истерики!!
Hotab
 
Повідомлень: 12236
З нами з: 15.02.09
Подякував: 346 раз.
Подякували: 2234 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Суб 27 кві, 2024 17:40

  stm написав:
  _hunter написав:
  stm написав:Прямая норма Закона про мобилизацию обновить данные. Расшифровать что значит прямая норма? Кривым словотолком вы владеете.

вы снова путаете _пожелания_ (можно не исполнять) государства с Законами физики (невозможно не исполнять). При этом: прямо в том же законе написанно "а если не хотите обновлять данные -- не обновляйте. Если мы вас поймаем -- будет штраф. Если не поймаем -- не будет" :lol:

3 раз пропускаете вопрос про Трампа

У вас какие-то проблемы с памятью? -- или как тут кто-то уже писал: под одной учеткой разные люди сидят? :roll: -- я уже про персональную информацию учетке stm писал...
_hunter
 
Повідомлень: 7841
З нами з: 22.03.15
Подякував: 15 раз.
Подякували: 484 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 27 кві, 2024 17:42

  _hunter написав:И знов за рибу гроши: у них и на бусификацию прав нет. Но тем не менее...
Ну да и ладно: допустим, права выдавать нет -- пусть сами бумаги собирают и на комиссию сами отправляют -- раз уж СП назвались. Или тоже прав нет? :lol:

А я где-то, когда-то писал, что у них есть право на бусификацию ?
Ты с кем-то меня путаешь ...

Ну да, ну да, тебе все должны, а ты ничего никому не должен
Вот когда, я от тебя услышу, что ты признаешь свои не только права, а и обязанности, тогда продолжим разговор

PS. Кстати, напомни, из какой страны ты пишешь ?
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9621
З нами з: 31.08.09
Подякував: 535 раз.
Подякували: 1253 раз.
 
Профіль
2
2
Повідомлення Додано: Суб 27 кві, 2024 17:43

  Hotab написав:Если б не Бетон, не посадили б в сизо. Да здравствуют истерики!!

Да сто пудов, не посадили бы в СИЗО, да ещё без внесения залога ... )
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9621
З нами з: 31.08.09
Подякував: 535 раз.
Подякували: 1253 раз.
 
Профіль
2
2
Повідомлення Додано: Суб 27 кві, 2024 17:47

  flyman написав:якщо не купуються підакцизні товари, а на касі кажуть що буде два чеки і кожен проплатити окремо, то хто кому Рабінович?
Рабіновічи такими дрібницями не мараються
Це два флаймени на єдиному податку не хочуть перевищити поріг в 5 млн...адже хіба можна сплатити 32000 з кожних 5 млн обороту...це ж до банкрутства недалеко...
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27479
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2947 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 27 кві, 2024 17:47

  _hunter написав:У вас какие-то проблемы с памятью? -- или как тут кто-то уже писал: под одной учеткой разные люди сидят? :roll: -- я уже про персональную информацию учетке stm писал...

Вы весёлый, Трамп это что-то личное. Причём я напомню именно ваши слова что вы выпьете за Трампа при выделении 60млрд.$, и тут выделили и такой игнор )))))) я понимаю, что это под дых просто...
stm
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4900
З нами з: 04.03.15
Подякував: 72 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 27 кві, 2024 17:51

  pesikot написав:
  _hunter написав:И знов за рибу гроши: у них и на бусификацию прав нет. Но тем не менее...
Ну да и ладно: допустим, права выдавать нет -- пусть сами бумаги собирают и на комиссию сами отправляют -- раз уж СП назвались. Или тоже прав нет? :lol:

А я где-то, когда-то писал, что у них есть право на бусификацию ?
Ты с кем-то меня путаешь ...

Ну да, ну да, тебе все должны, а ты ничего никому не должен
Вот когда, я от тебя услышу, что ты признаешь свои не только права, а и обязанности, тогда продолжим разговор

PS. Кстати, напомни, из какой страны ты пишешь ?

Не претендую на істину, бо не розбирав це питання.
Навскидку отака думка: правова держава це що і як? Соціальна держава це що і як?

Імхо -- це що права і соціальна складова понад усе. В державі.
Тобто держава саме для них.
Тобто держава, держоргани повинні притягнути громадян до виконання ними своїх обов'язків, НЕ порушуючи їх прав.
Тобто як хоч, так і крутись -- але примус виконати зобов'язання повинен бути так, щоб права не порушувались.

Первинні - права і соціал.
Або! Треба чесно змінити Конституцію і прямо прописати інакше.
Тоді ніяких питань.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28346
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 27 кві, 2024 17:51

  pesikot написав:
  _hunter написав:И знов за рибу гроши: у них и на бусификацию прав нет. Но тем не менее...
Ну да и ладно: допустим, права выдавать нет -- пусть сами бумаги собирают и на комиссию сами отправляют -- раз уж СП назвались. Или тоже прав нет? :lol:

А я где-то, когда-то писал, что у них есть право на бусификацию ?
Ты с кем-то меня путаешь ...

Ну да, ну да, тебе все должны, а ты ничего никому не должен
Вот когда, я от тебя услышу, что ты признаешь свои не только права, а и обязанности, тогда продолжим разговор

PS. Кстати, напомни, из какой страны ты пишешь ?

Ты снова вопрос не понял :cry: Где я писал, что ты писал про право на бусификацию ?
Все просто: ты в качестве аргумента привел "права", но тцк _уже_ занимаются деятельностью, на которую у них прав нет. Значит аргумент -- не работает :lol:
_hunter
 
Повідомлень: 7841
З нами з: 22.03.15
Подякував: 15 раз.
Подякували: 484 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 27 кві, 2024 17:51

Re: Валютний ринок в контексті ДС

  Shaman написав:а гадаю велику частину витрат в української родини становлять закупки у фізосіб чи ФОПів. умовно - 50%.

та ви що! Оплата комуналки, оплата бензину... Одежа у ТРЦ зі скидками, я навіть не уявляю що зараз можна купити на ринку, щоб воно вийшло дешевше ніж у ТРЦ. А якщо взагалі порівняти покупки з закордону з доставкою сюди.... На ринок зараз ходять або дурні, або ідіоти, які не можуть замовити у сансеї\бершці з Польши доставкою місекспресом. Мені навіть труси жінка звідти заказує... Оплата на місці курьєру...
Но ми знов не про те. Середня в УА десь 18К грн. за аренду пересічний віддає десь 10-12К, комуналка ще 3-5К. їжа зімою на ринку налом? КАМОН. Ще літом у бабусі ти купиш шось... Але зімою.... Їжа десь виходе ще 10-15К на родину з 2 дорослих та дитини. Та про які 50% налом бабці за петрушку та цибулю ви кажете?

https://www.youtube.com/shorts/Bp7qtqLeFrY
dimo_0n
 
Заблокований
Повідомлень: 305
З нами з: 21.10.18
Подякував: 15 раз.
Подякували: 103 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 78997900790179027903 ... 8053>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 30586
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 192268
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 629649
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама